Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty 

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno včetně dobírky dle typu převzetí zboží takto: 

 • Osobní odběr - ZDARMA.  (Kamenná prodejna Januštice Zlín)
 • Dopravní službou PPL (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - (119),– Kč
 • Poštou - Balík do ruky (doručení 1 - 2 pracovních dní) - (139),– Kč.
 • Poštou - Balík na poštu (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - (129),– Kč
 • Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží) poštou - (99),– Kč
 • Dopravní službou Zásilkovna na výdejní místo (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - (59),– Kč


Při objednávce nad 1800 kč ,- Poštovné ZDARMA
Při platbě předem - 35 kč z jakékoliv dopravy ,neplatí pro zákazníky ze Slovenska.  

 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

 

Způsob platby 

 • Hotově při osobním odběru.
 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.( U společnosti PPL je možné platit kartou kurýrovy)  
 • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno vašeho bankovního ústavů). Číslo účtu je 2500389242/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
 • Platební bránou Agmo po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány 
  prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví na tel  +420 774 774 626 nebo email: info@oveckarna.cz

                                                                               tým Ovečkárna.cz

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top