Kristina

9.8.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

hezké kvalitní spokojená

Eva

27.8.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalitní zpracování, příjemný materiál, cena odpovídá kvalitě

Anna

10.1.2025

Recenze nakupujícího

Hezky tričko sedí a na těle vypadá velice dobře. Mám i svetr a ten je hodně příjemný na kůži, tohle tričko mě bohužel kouše.

Anna

21.5.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Objednávám z těchto stránek hlavně proto, že jsou vyrobeny v České republice a já podporuji české výrobce. Velké překvapení, navrženo v Česku, ale vyrobeno v Číně. Cena je stejná jako za jiné merino tričko, které je vyrobené v ČR ...

Líbí se
barva a kvalita podle očekávání

Anna

21.5.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Kvalita a barva odpovídají tomu, co je uvedeno na stránce, tj. jsem spokojen. Ještě jsem ho nenosila a doufám, že splní všechna očekávání :).