Kristina
Recenze nakupujícího heureka.cz
hezké kvalitní spokojená
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní zpracování, příjemný materiál, cena odpovídá kvalitě
Anna
Recenze nakupujícího
Hezky tričko sedí a na těle vypadá velice dobře. Mám i svetr a ten je hodně příjemný na kůži, tohle tričko mě bohužel kouše.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Objednávám z těchto stránek hlavně proto, že jsou vyrobeny v České republice a já podporuji české výrobce. Velké překvapení, navrženo v Česku, ale vyrobeno v Číně. Cena je stejná jako za jiné merino tričko, které je vyrobené v ČR ...
Líbí se
barva a kvalita podle očekávání
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalita a barva odpovídají tomu, co je uvedeno na stránce, tj. jsem spokojen. Ještě jsem ho nenosila a doufám, že splní všechna očekávání :).