Anna

10.1.2025

Recenze nakupujícího

Hezky tričko sedí a na těle vypadá velice dobře. Mám i svetr a ten je hodně příjemný na kůži, tohle tričko mě bohužel kouše.

Kristina

9.8.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

hezké kvalitní spokojená

Eva

27.8.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalitní zpracování, příjemný materiál, cena odpovídá kvalitě

Anna

21.5.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Kvalita a barva odpovídají tomu, co je uvedeno na stránce, tj. jsem spokojen. Ještě jsem ho nenosila a doufám, že splní všechna očekávání :).

Anna

21.5.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Objednávám z těchto stránek hlavně proto, že jsou vyrobeny v České republice a já podporuji české výrobce. Velké překvapení, navrženo v Česku, ale vyrobeno v Číně. Cena je stejná jako za jiné merino tričko, které je vyrobené v ČR ...

Líbí se
barva a kvalita podle očekávání