eva-laura

18.8.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

jak píši shora vše supr a ok.

Líbí se
příjemný materiál, lehký a pěkné barvy. na dotek příjemné, ještě neoblečeno, horké léto máme, tak později, jak se ochladí. líbí se mi designu prostě to,že zaujme.už se těším, že ho vezmu při např.chladnějším večeru.

Nelíbí se
zápory nejsou.

Verča

25.7.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Krásné triko

Eva

25.7.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

vše supr tak jak má být. doporučuji.

Líbí se
je merino, takže jsem to brala kvůli tomu. a i barva pěkná. líbí se. ještě jsem nevyzkoušela, spíše až na podzim 2025, ted je léto, to tak při chladnějším večeru či noci, ale čekám, že bude fajn, i když to vyrobili v Číně. uvidím.

Nelíbí se
nevím,zda je nevýhoda,jen mě trochu překvapilo,že designováno v ČR,ale vyrobeno v Číně, tak nevím. zkusit mohu až na podzim, ted v létě by bylo v tom poněkud tepleji. chichichi

Romana

9.6.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
výborné tričko krásně zpracované velikost sedí funkčnost, ale zjistím až v chladnějším období