Jindra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Spokojenost
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní kožená a teplá obuv
Mirka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Moc hezké boty
Nelíbí se
Vlna uvnitř bot trochu odchází i s ponožkami
Recenze nakupujícího
Miluji je
Líbí se
Teplý, velmi měkký, rychle se obléká
Recenze nakupujícího arukereso.hu
Velmi kvalitní obuv
Líbí se
Pohodlné, teplé
Nelíbí se
Nevšiml jsem si.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Koupila jsem pro maminku,bohužel musíme vrátit,jsou úzké.Jinak kvalitní a hřejivé boty do nepohody.
Recenze nakupujícího
Podle tabulky velikostí a doporučení přidat 0,5 cm jsem dostala velikost 39. Reálně mi však sedí pouze velikost 41. Běžně nosím velikost 40. Porovnávala jsem tyto boty ve velikosti 40 s jinými dvěma botami, které mám doma a tato 40 byla opravdu menší. Takže doporučuji koupit větší velikost, než běžně nosíte.
Líbí se
Pohodlný zápas
Snadno se nosí
Nelíbí se
Ty dva zipy mi přijdou zbytečné, stačil by jeden, měly by hezčí tvar kolem kotníku.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
velice pohodlné kožené zimní boty, skutečnost odpovídala mojí představě podle vyobrazeného zboží na webových stránkách e-shopu.