Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
OK
JANA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní deka
Libor
Recenze nakupujícího heureka.cz
rychlost, komunikace, kvalita doporučuji
Pieter
Recenze nakupujícího heureka.cz
Top
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Spokojenost obdarovaného s provedením.
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalita
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemný materiál
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Je lehká a krásně hřeje.
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Vše ok
Nelíbí se
Žádná
Květoslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Přírodní materiál,jeho výhody.
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Lehká,prodyšná,dobře se pod ní spí. Přírodní izolace,termoregulace se nedá s obyčejnou dekou srovnávat.Pouští chloupky,ale po týdením větrání a protřepávání to je už podstatně lepší.Trochu je cítit,po týdením větrání se to taktéž hodně zlepšilo. Je to přírodní materiál ,takže bude trochu problém s praním (hygiena). S jednovrstvou dekou jsem spokojen,proto jsem objednal ještě jednu (zelenou) :).