Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Opravdu chladí,
Irena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní, funkční
zoulovadagmar
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Opravdu chladí, příjemný materiál
Roman
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Nic
Milada Zlochová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemný a pohodlný produkt
Recenze nakupujícího heureka.sk
Je to opravdu skvělé. Ale vnitřní náplň byla silně cítit chemií. Tři dny jsem výplň větrala na balkoně, protože se nedala prát. Potah jsem sice vyprala ve voňavém pracím prostředku, ale kvůli zápachu jsem si ho nemohla užívat, dokud nebyla výplň důkladně vyvětraná. Teď už je to v pořádku
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Možná dobrý polštář ( zatím jsem ho nepoužil), nešetně zabalený, použité materiály páchnou (nevím jak dlouho bude trvat než páchnot přestane), není na něj povlečení.
Líbí se
Zatím nevím.
Nelíbí se
Porozbalení silný zápach, větráme na balkoně již víc jak týden a stále polštář zpáchá.
Nešetrné zabalení. Polštář je stočen do roličky a teprve po týdnu se jeho vzhled začíná podobat fotografií na vašem webu.
Jednotlivé vrstvy polštáře byly vlivem zabalení posunuté, musel jsem ho vyjmout z povlaku a rovnat.
Domýšlím se, že se má polštář používat bez povlečení. Po vybalení, jsem se vzhledem k materiálu obalu, rozhodl povlečení používat. Budu si muset povlečení zřejmě nechat ušít.