Dagmar

28.4.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Opravdu chladí,

Irena

15.5.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní, funkční

zoulovadagmar

21.5.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Opravdu chladí, příjemný materiál

Roman

1.8.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nelíbí se
Nic

Milada Zlochová

29.9.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Příjemný a pohodlný produkt

Margita

28.8.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Je to opravdu skvělé. Ale vnitřní náplň byla silně cítit chemií. Tři dny jsem výplň větrala na balkoně, protože se nedala prát. Potah jsem sice vyprala ve voňavém pracím prostředku, ale kvůli zápachu jsem si ho nemohla užívat, dokud nebyla výplň důkladně vyvětraná. Teď už je to v pořádku

Jan

31.5.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Možná dobrý polštář ( zatím jsem ho nepoužil), nešetně zabalený, použité materiály páchnou (nevím jak dlouho bude trvat než páchnot přestane), není na něj povlečení.

Líbí se
Zatím nevím.

Nelíbí se
Porozbalení silný zápach, větráme na balkoně již víc jak týden a stále polštář zpáchá. Nešetrné zabalení. Polštář je stočen do roličky a teprve po týdnu se jeho vzhled začíná podobat fotografií na vašem webu. Jednotlivé vrstvy polštáře byly vlivem zabalení posunuté, musel jsem ho vyjmout z povlaku a rovnat. Domýšlím se, že se má polštář používat bez povlečení. Po vybalení, jsem se vzhledem k materiálu obalu, rozhodl povlečení používat. Budu si muset povlečení zřejmě nechat ušít.