Anonymní

10.11.2024

Recenze nakupujícího

Kabát je moc pěkný, hřejivý, ačkoliv se bojím, že při větším větru profoukne, jak nemá podšívku. Kupovala jsem velikost M/L, délkově mi je akorát (180 cm), má dlouhé rukávy, na šířku mi je krapet větší (jsem spíš hubená postava), ale vrstvením se to zlepší. Jsem spokojená s nákupem i s rychlostí dodání. :-)

Laura

21.12.2025

Od zákazníka z woolville.hu

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího

Líbí se
Velmi pohodlné nošení, bunda je měkká a lehká. Vysoce kvalitní výrobek.

Nelíbí se
Bez podšívky.

Pavel

14.1.2026

Recenze nakupujícího

Líbí se
Manželce se vlněný kabát velice líbí, je pohodlný, velikost XS/S ji padnul akorát, je teplý i když nemá podšívku, je s ním velice spokojena.

Eva

17.3.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kabát je moc krásný, ale velikostně bych řekla ,že XS/S neodpovídá. Nosím velikost S a kabát mi byl opravdu veliký.