Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kabát je moc krásný, ale velikostně bych řekla ,že XS/S neodpovídá. Nosím velikost S a kabát mi byl opravdu veliký.
Anonymní
Recenze nakupujícího
Kabát je moc pěkný, hřejivý, ačkoliv se bojím, že při větším větru profoukne, jak nemá podšívku. Kupovala jsem velikost M/L, délkově mi je akorát (180 cm), má dlouhé rukávy, na šířku mi je krapet větší (jsem spíš hubená postava), ale vrstvením se to zlepší. Jsem spokojená s nákupem i s rychlostí dodání. :-)
Recenze nakupujícího
Líbí se
Velmi pohodlné nošení, bunda je měkká a lehká. Vysoce kvalitní výrobek.
Nelíbí se
Bez podšívky.
Pavel
Recenze nakupujícího
Líbí se
Manželce se vlněný kabát velice líbí, je pohodlný, velikost XS/S ji padnul akorát, je teplý i když nemá podšívku, je s ním velice spokojena.