Kateřina

20.3.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Velmi měkké, pohodlné mokasíny, mám velikosti'menší 37 a jsou akorát, pokud má někdo 'větší' 37, přiklonila bych se už k velikosti o číslo větší. Jsou na úzkou nohu.

Miroslava

23.3.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Velice kvalitní obuv. Spokoje

Nelíbí se
Žádná

Věra

26.3.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jsou pohodlné, příjemné,ien jsem musela vyměnit velikost lepší je si koupit 2 velikosti vyzkoušet a pak ty jedny vrátit,peníze přijdou okamžitě.Ony ty velikosti v tabulce moc nesouhlasí

Dagmar

11.4.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Velmi pohodlné, elegantní, měkké, padnoucí jako ulité

Iva

16.5.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Obuv jsem objednávala pro svou mamku, bohužel 40 ji byla malá a velikost 41 už nesedla na noze. Proto jsem obuv vrátila. Jinak objednávka dorazila v pořádku a následné vrácení peněz bylo tahle bez problémů.

amonym

12.6.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Pohodlné a široké boty, kožené a vzdušné

Hana

5.7.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Měkké s slušivé botičky

Anonymní

8.7.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

ráda je nosím

Líbí se
jsou lehké a prodyšné

bohu.cermak

26.7.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Polobotky jsou pěkné.

Nelíbí se
Polobotky tlačí a kdybych měla o číslo větší, nic by se zřejmě nezměnilo. Byly by jen delší, ale ne širší. Škoda. Snad se někdy poddají.

astarteh

27.7.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
pohodlné, kvalitní boty

Anna

3.8.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Pohodlné, přijemné. Jen nákup bot podle velikostní tabulky spíš nedoporučuji. Podle tabulky bych měla mít velikost 39, ale padne mi velikost 40. Boty s velikostí 39 jsem musela dvakrát měnit. Nakupují v Ovečkárně několik let a jsem spokojená.

Ivana

5.8.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
pohodlné boty

Lenka

5.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty se příjemně nosí a vypadají velmi dobře.

Miroslav

14.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

dobrý dárek

Alena

15.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Ještě nemám až v létě

Júlia

2.4.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Příjemné, měkké

Vladyslava

26.4.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Skvělá kvalita

Danka

12.5.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Boli mi veľké, objednala som zlé číslo.

Líbí se
Veľmi pekné topanky

Ludmila Medunová

19.5.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

pohodlné, lehké