Kateřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi měkké, pohodlné mokasíny, mám velikosti'menší 37 a jsou akorát, pokud má někdo 'větší' 37, přiklonila bych se už k velikosti o číslo větší. Jsou na úzkou nohu.
Miroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velice kvalitní obuv. Spokoje
Nelíbí se
Žádná
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou pohodlné, příjemné,ien jsem musela vyměnit velikost lepší je si koupit 2 velikosti vyzkoušet a pak ty jedny vrátit,peníze přijdou okamžitě.Ony ty velikosti v tabulce moc nesouhlasí
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Velmi pohodlné, elegantní, měkké, padnoucí jako ulité
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Obuv jsem objednávala pro svou mamku, bohužel 40 ji byla malá a velikost 41 už nesedla na noze. Proto jsem obuv vrátila. Jinak objednávka dorazila v pořádku a následné vrácení peněz bylo tahle bez problémů.
amonym
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Pohodlné a široké boty, kožené a vzdušné
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Měkké s slušivé botičky
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
ráda je nosím
Líbí se
jsou lehké a prodyšné
bohu.cermak
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Polobotky jsou pěkné.
Nelíbí se
Polobotky tlačí a kdybych měla o číslo větší, nic by se zřejmě nezměnilo. Byly by jen delší, ale ne širší. Škoda. Snad se někdy poddají.
astarteh
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
pohodlné, kvalitní boty
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pohodlné, přijemné. Jen nákup bot podle velikostní tabulky spíš nedoporučuji. Podle tabulky bych měla mít velikost 39, ale padne mi velikost 40. Boty s velikostí 39 jsem musela dvakrát měnit. Nakupují v Ovečkárně několik let a jsem spokojená.
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
pohodlné boty
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty se příjemně nosí a vypadají velmi dobře.
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
dobrý dárek
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ještě nemám až v létě
Júlia
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemné, měkké
Vladyslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Skvělá kvalita
Recenze nakupujícího heureka.sk
Boli mi veľké, objednala som zlé číslo.
Líbí se
Veľmi pekné topanky
Ludmila Medunová
Recenze nakupujícího heureka.cz
pohodlné, lehké