Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
velice lehké, vzdušné na léto
Nelíbí se
Na první pohled vypadají zahnutě palcemi dovnitř, budí dojem, že jsou veliké. Ale při obutí to není tak výrazné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Nelíbí se
Jsou příliš úzké na to, aby se v nich dalo chodit naboso.
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
na mírný sport postačují
s.skranc
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Vhodné spíše pro normální, nepříliš širokou nohu.
Líbí se
Lehké, pevné. Používám na Tai Cji.
Nelíbí se
Pro mě úzké, ale nositelné.
stepan
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Padnoucí boty, spokojenost. Doporučuji koupit dvě blízké velikosti – mám sice nohu X, ale zde mi padla velikost X+1.
Líbí se
pevné
vzdušné
klidně i do práce
Nelíbí se
jazyk je velmi krátký, zapadává při obouvání
astarteh
Recenze nakupujícího zbozi.cz
na cvičení plně vyhovují
Líbí se
pohodlné, kvalitní obuv
Štěpán
Recenze nakupujícího heureka.cz
Padnoucí boty, spokojenost. Doporučuji koupit dvě blízké velikosti – mám sice nohu X, ale zde mi padla velikost X+1.
Líbí se
pevné
vzdušné
klidně i do práce
Nelíbí se
jazyk je velmi krátký, zapadává při obouvání
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Tenistky jsou pěkné, stylové, dobře se mi v nich chodí...