Recenze nakupujícího heureka.sk
Žádné nepříjemnosti
Líbí se
Pěkná teplá deka proti chladu - můj syn. SUPEET
Dostatečně dlouhá a široká
Příjemná na omak
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Deku jsem koupila pro babičku a musím říct, že je opravdu jemná a krásně hřeje. Barva je příjemná na pohled a nijak neruší v bytě, což oceňuji. Za ty peníze je to podle mě velmi povedený produkt, který splňuje očekávání.
Líbí se
Jemný a hřejivý materiál
Příjemná barva, neruší v interiéru
Dobrá hodnota za cenu
Miluše
Recenze nakupujícího heureka.cz
nic
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplá a lehká přikrývka
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
hezká teplá deka
Mária
Recenze nakupujícího heureka.cz
:)
Pavla Baďurová
Recenze nakupujícího
Skvělá a opravdu zahřeje.
Líbí se
Příjemná a hebká.
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásná na pohled, měkoučká a teploučká
Zlata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Byl to dárek, velká spokojenost. Před prvním použitím se doporučuje vyprat, tak jsem ráda, že součástí objednávky byla i Vlnka Lanolin
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalitní deka, velmi pěkný materiál
Jaromír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hřejivý
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Deka je pěkná, silná, určitě zahřeje.
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mekoučká příjemná deka. Možná by mohla být prošitá.
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Měkká deka. Je příjemná a teplá.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Perfektni deka
Antonín
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
super deka, krásně hřeje
Antonín
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
super deka, krásně hřeje
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásny
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemná na dotek, teplá, moc hezká barva - smetanově bílá
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
100 % spokojenost
Rostislava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Super jemná,hřejivá
Nelíbí se
Skoro se mi nevešla do pračky