Alena

13.5.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Velmi příjemný materiál, jemný, téměř se nemačká

Magda

2.3.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Měkoučká, příjemná na nošení do chladnějších dní skvělá jako jedna z vrstev pod svetr... Jsem velmi spokojená a díky.

Janka

28.4.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Vzhledem ke krátkosti času nemohu hodnotit, zatím jsem s nákupem spokojen.

Líbí se
Ještě jsem neměl příležitost, ještě jsem ho nenosil.

Nelíbí se
Nenašel jsem žádné nevýhody.