Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi příjemný materiál, jemný, téměř se nemačká
Magda
Recenze nakupujícího heureka.cz
Měkoučká, příjemná na nošení do chladnějších dní skvělá jako jedna z vrstev pod svetr... Jsem velmi spokojená a díky.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vzhledem ke krátkosti času nemohu hodnotit, zatím jsem s nákupem spokojen.
Líbí se
Ještě jsem neměl příležitost, ještě jsem ho nenosil.
Nelíbí se
Nenašel jsem žádné nevýhody.