Lucie

29.9.2023

Recenze nakupujícího

Krásné kvalitní kožené boty s huňatým beránkem uvnitř. Pořádná podrážka. Krásně se v nich chodí, moc doporučuji.

Líbí se
Krásné, teplé, kvalitně ušité.

Nelíbí se
Žádné nejsou.

Jozef

14.10.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Dobrý den,ani nevím jak to popsat,protože to jsou tak krásné lovecké boty:)kvalita,design,ani jedna vada na nich není,opravdu krásné lovecké boty,doporučuji pro každého kdo váhá,krásné zvenku zevnitř krásný design zateplení,no jsou krásné,tak krásný design perfektní zpracování jsem ještě neviděl.moc děkuji.

Lenka

23.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
v terénu ještě nevyzkoušeno, ale pohodlné, teploučké a krásné botky

Alexandra

25.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
nadčasový

VLADIMÍR

30.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Boty pevné, teplé, pohodlné - nemají konkurenci.

Marie

12.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Skvělé boty jako bačkůrky. Opravdu pohodlné. Odolné proti vlhkosti.

Elizabeth Eva

16.11.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Teplé boty, velmi kvalitní zpracování :)

Milan

18.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Super

Marcela

24.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Doporučuji.

Líbí se
Boty jsou krásně teplé, voní kůží. Jsou pohodné, podrážka neklouže. Přijdou mi trošku užší, pokud máte širokou nohu, je lépe je vyzkoušet.

Martin

9.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Super

Věra

10.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Fantastické boty. Koupila jsem je manželovi a ten je z nich NADŠENÝ!!! Podle něj jsem nemohla koupit lépe...těch pochval...Teplé, vzhledově super, cena úžasná (sleva na první nákup), a hlavně pohodlné. Za něj mohu DOPORUČIT!!! Takový obchod hodně chyběl - díky za OVEČKY!!!

Alžběta

5.1.2024

Recenze nakupujícího

Boty jsou snad ještě hezčí než na obrázku. Jsou měkkounké a velmi příjemné, sedí i na mou úzkou nohu. Navíc každý chválí zářivou barvu. Díky za ně!

Anonymní

10.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Teplé a mäkké.

Petr

6.6.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

CENA pohodlná obuv.

Soňa

9.10.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Zelené vlněné huňaté farmářky Woolee jsou krásné, stylové, teplé....Věřte, že vaše nohy budou v teple. Ještě jsem neměla možnost je vyzkoušet. Ale jsem s nimi spokojená.

Líbí se
Uvnitř vypadají opravdu hřejivě. Krásný design a kvalita

Bronislava

17.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní provedení, měkká kůže, příjemné zateplení, dobrá neklouzavá podrážka. A vypadají moc pěkně!

Martin

21.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Měkké a pohodlné

Lucia

21.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Boty jsou naprosto úžasné

Jitka

2.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vsadila jsem na tradiční kvalitu a až v zimě si ověřím, jestli jsem se trefila dobře. Věřím, že ano.

Líbí se
Vypadají moc dobře, zatím jejich čas ještě nenastal.

Nelíbí se
Šněrování s dírkami je trochu nepohodlné. Asi se ale projevilo na příznivější ceně.

Daniela

5.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím zkušenosti s těmizo botami nemám. Musím počkat, až bude chladno.

Katarína

6.11.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Pohodlná a příjemná teplá obuv s protiskluzovou podrážkou vhodná pro pohodlí i nepohodlí. Mají univerzální využití, není problém v nich vyrazit na krátkou procházku či lehkou turistiku nebo autem do práce. A jsou také za dobrou cenu. Miluji přírodní materiály právě pro jejich úžasné výhody, které vyplývají z dokonalosti samotné přírody. Prostě "Farmgirls" jsou boty, které nikdy nevyjdou z módy, a je těžké vymyslet něco tak multifunkčního a zároveň příjemného na pohled.

Líbí se
Super boty do chladného počasí

Karel

13.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

dobře se v nich chodí, správná velikost, vlna v botech ok

Radek

13.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalitní zimní boty

Irena

15.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vezmu si je, až umrzne a to se moc těším

Líbí se
Krásné a dobře sedí, velká spokojenost

Nelíbí se
Do terénu, jako je blato a mokro se nehodí

Anonymní

16.11.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Boty jsou pohodlné a velikost odpovídá údajům uvedeným v tabulce velikostí.

Lukáš

16.11.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Pohodlné Teplé Výzor

Ingrid

19.11.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Pro mě jsou boty super pohodlné, teplé a dokonce vypadají dobře, určitě si je objednám do budoucna.

Líbí se
Přírodní kůže, zateplená kožešinou

Mária

19.11.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
super teplý

Michaela

20.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Krasne.lehoucke a mekoucke.

Miroslav

21.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Pohodlné a kvalitně vyrobené boty, ve kterých opravdu zima není.

Líbí se
Kvalitně zpracované boty, promyšlené detaily. Zatím jsem nic neobjevil.

Martin

26.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty vypadají dobře

Miroslav

29.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

V dešti i ve sněhu budete mít nohy v příjemném suchu a teple.

Líbí se
kvalitně vyrobené boty s promyšlenými detaily

Nelíbí se
není

Pavla

2.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Boty jsou krásné,teplé,velikost sedí

Eva

3.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Pohodlné

Kateřina

3.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Super teple

Zuzana

1.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Výborný materiál, teplý

Nelíbí se
jsou velmi úzké pro lidi, kteří mají vysoké kotníky.

Veronika

5.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jsou krásné, teplé, přítel bude pod stromečkem nadšený! Přál si farmářky, a tyhle jsou za super cenu a hlavně česká výroba a ovčí vlna!

Anna

6.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Ozaj teplé topánky

Stanislav

8.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

pěkné teplé zimní boty

Adela

9.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Dobre sedia

Eva

10.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

očekávaný dárek k vánocům ....určitě spokojený dárek od Ježíšeka

Šárka

10.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Pohodlne Elegantni kvalitni Teploucke

Vlasta

11.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Spokojenost

Lenka

17.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Topánky sú teplé a pohodlné

Roman

20.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Pohodlné a teplé.

Michaela

23.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Teplé

Jitka

26.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní kožené boty

Radek

2.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Opravdu teploučké!!!

Jana

4.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Velká spokojenost

Martina

5.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

.

Ján

9.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

super boty, teplé, kvalitní zpracování, skvělý design

Hana

13.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty jsou teplé.

Jaroslava

14.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalitní zimní obuv, příjemně mě překvapila.

Líbí se
Pevné a přitom uvnitř měkké boty se super podrážkou.

Hana

15.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Pohodlné, teplé, perfektně sedí

Renata

15.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
pěkný vzhled, pohodlnost

Gabriela

14.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

fantastické topánky, teplučké, ľahké

Miroslav

17.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

DOBŘE!

Ľudovít

18.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Pekné, teplé. Možno miesto dierok na šnúrky by mohli mať háčiky. Lepšie by sa šnurovali.

Eva

19.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Je to můj první nákup u Vás. A musím Vás pochválit. Boty jsou úžasně prošité a ovčí vlna v nich je suprově teplá.

Jitka

20.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Bezva, teploučké.

Marta

21.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

jsou krásné, teplé , velikost sedí doporučuji..

Tomáš

22.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Super boty

Tomáš

22.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Super boty.

Jana

26.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní Pevná bota.

Nelíbí se
Než se zajede, čekejte pořádné mozoly. Mám standardně velikost 37, ale mela jsem si koupit větší, palce naráží. Z nákupu jsem měla radost než jsem zjistila, že patří firma do portfolia Babiše. TAkze už nenakoupím.

Regina

26.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní, teplé, pohodlné.

Nelíbí se
Trochu pouští barvu.

Martin

27.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
slušný boty,za slušný peníze

Helena

27.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Splňují mé očekávání, pohodlné, hřejivé,moc pěkná barva,jsem nadšená, děkuji

Dagmar

29.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nevýhodou je, že není kamenný obchod, kde by si člověk vyzkoušel, zda velikost obuvi i svým tvarem vyhovuje.

Líbí se
vše OK

Mgr. Hana

30.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jako v papučkách. Teplounké. Nekloužou.

Lenka

1.2.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Teplé, hrejivé

Stanislav

2.2.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

POMER CENA KVALITA

Marta

27.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Dcera nenosí jiné boty. Super!

Štefan

6.2.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
ok

Miloslav

2.2.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

ešte neotestované v teréne.

Jiří

15.2.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Hodně kvalitně a z kvalitních materiálů udělaná bota, která je navíc i hodně pěkná. Třešnička na dortu jsou druhé tkaničky.

Líbí se
Kvalitní materiály jak z venku, tak i uvnitř Hodně dobrá podrážka Dvoje tkaničky

Vladan

17.2.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Hezká, velmi kvalitně zpracovaná bota, vhodná na úzkou nohu, pro nás s manželkou žel nevhodná. Škody, že se nedělá i širší model, jako např. klasická pohorka a pod.

Jiří

1.3.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Moc pěkně a pohodlně vyrobená bota, jen ta vnitřní kožešina mohla mít ve špičce delší vlasy, aspoň tolik, jako na bocích a patě.

Líbí se
Pravá kůže vně i uvnitř

Arnošt

27.3.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Úžasný produkt

Martina

27.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
.

Drahomíra

9.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím spokojená, mám je krátce.

Vladimíra

21.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty jsou na nošení příjemné, pevné, ale netlačí, výstelka opravdu odvádí svoji práci a drží nohy v teple.

Líbí se
Hřejivé

Nelíbí se
Na to, že jde o zimní obuv, poněkud podkluzují

Josef

8.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Docela úzká bota

Mário

20.11.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
pevný Teplé

Svitlana

25.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Celkově jsou boty dobré, líbí se mi. Ale po týdnu nošení jsem je musela očistit od prachu silikonovým kartáčem. A všimla jsem si, že na kartáči zůstalo hodně barvy a na botách se objevily oděrky. Ne silné, ale viditelné.

Líbí se
teplé, pohodlné, z pravé kůže.

Nelíbí se
Na širokou nohu trochu moc úzké, barva není moc odolná.

Pavel

8.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Dobra cena

Veronika

21.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Zateplené, naozaj hrejú Pekná farba, sú zaujímavé a upútajú pozornosť Sú relatívne ľahké, čakala som, že topánky budú ťažšie Zatiaľ nosené pár krát, ale som spokojná, dúfam, že vydržia niekoľko sezón

Nelíbí se
Veľkosť 39, ktorú nosím, je malá, a 40 veľká. Vyriešila som vložkami a hrubými ponožkami. Štandardné veľkosti by potešili.

Ivo

23.2.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Poměr Cena x Výkon

Alica

9.12.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Včera by som huňaté farmárky odporúčala a ohodnotila veľmi dobre. Žiaľ, dnes pri druhom obúvaní sa utrhlo pútko pre pohodlnejšie obúvanie na ľavej topánke. Samozrejme ma to dosť sklamalo. Považovala som tieto topánky za dosť odolné a nie tak citlivé, že pri bežnom obúvaní sa pútko odtrhne. Začínam sa obávať, čo bude nasledovať. Rada by som uverila, že to bola len smola. Nechala som sa ovplyvniť i recenziami, preto to rozčarovanie.

Reakce obchodu ovečkárna.cz

Dobrý den,
mrzí nás Vaše nespokojenost, můžeme Vás ujistit, že Huňaté farmářky jsou vyrobeny zkušenými obuvníky v Dolním Němčí. To, že se urve poutko se může stát při běžném používání jakékoliv obuvi. Doporučujeme si zavolat na naši zákaznickou linku, kde s Vámi dořešíme případnou reklamaci, nebo další postup. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám bééézva den.

Pavel

8.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Produkt je po pár dnech nošení zdáse dobrý. Boty jsou teplé, příjemné. K páru bot měly být dvoje různé tkaničky, tak alespoň byl produkt inzerován. Nebyly. Bylo by milé, kdyby byly, nestalo se tak. Po upozornění prodejce, že produkt nebyl dodán tak jak byl inzerován se nestalo nic. Po pár dnech jsem tedy upozornil prodejce, že pošlu boty zpět, pakliže se nebudou obtěžovat ani drobnou omluvou. Poté již odpověděli, že se tedy omlouvají a chybějící tkaničky nechají prověřit. Asi tedy jsem si to všechno vymyslel. To alespoň dávají arogantně najevo. Boty dobrý, přístup katastrofa.

Martina

26.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího

Musim sa priznat, ze napriek pociatocnemu nadseniu z farmariek musim hodnotit svoj nakup ako znacne sklamanie. Mala som pozitivnu skusenost s vasimi topánkami "hunate prestizky" hnede, vysoke, tak som dala farmarkam sancu.

Líbí se
Topanky su relativne pohodlne a vzhladovo pekne.

Nelíbí se
Viacero veci: velmi chulostivy material. Ja viem, ze zlta farba je sama o sebe rizikom, ale aby clovek mal stopy typu "lizance" a skrabance aj po velmi opatrnom noseni v suchom pocasi... Na to, ze sa volaju "farmarky" by som od nich ocakavala trochu viac odolnosti. Cistim ich po kazdom noseni a preto som ich mala za celu zimu zatial tak 3x na sebe. Okrem toho - a toto povazujem za naozaj nepremysly krok od dizajnera - PRECO je ten cierny lem pri clenku z takeho "protismykoveho" materialu? Clovek sa morduje s obuvanim niekolko minut, aj ked dostatocne povoli snurky. Absolutne neprakticke a kvoli tymto veciam a pre mna faktory, kvoli ktorym ich nenosim.

Jan

29.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nelíbí se
nekvalitní useň svršku (štípenka)