Lucie
Recenze nakupujícího
Krásné kvalitní kožené boty s huňatým beránkem uvnitř. Pořádná podrážka. Krásně se v nich chodí, moc doporučuji.
Líbí se
Krásné, teplé, kvalitně ušité.
Nelíbí se
Žádné nejsou.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dobrý den,ani nevím jak to popsat,protože to jsou tak krásné lovecké boty:)kvalita,design,ani jedna vada na nich není,opravdu krásné lovecké boty,doporučuji pro každého kdo váhá,krásné zvenku zevnitř krásný design zateplení,no jsou krásné,tak krásný design perfektní zpracování jsem ještě neviděl.moc děkuji.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
v terénu ještě nevyzkoušeno, ale pohodlné, teploučké a krásné botky
Alexandra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
nadčasový
VLADIMÍR
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Boty pevné, teplé, pohodlné - nemají konkurenci.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Skvělé boty jako bačkůrky. Opravdu pohodlné. Odolné proti vlhkosti.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé boty, velmi kvalitní zpracování :)
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Doporučuji.
Líbí se
Boty jsou krásně teplé, voní kůží. Jsou pohodné, podrážka neklouže. Přijdou mi trošku užší, pokud máte širokou nohu, je lépe je vyzkoušet.
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Super
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Fantastické boty. Koupila jsem je manželovi a ten je z nich NADŠENÝ!!! Podle něj jsem nemohla koupit lépe...těch pochval...Teplé, vzhledově super, cena úžasná (sleva na první nákup), a hlavně pohodlné. Za něj mohu DOPORUČIT!!! Takový obchod hodně chyběl - díky za OVEČKY!!!
Alžběta
Recenze nakupujícího
Boty jsou snad ještě hezčí než na obrázku. Jsou měkkounké a velmi příjemné, sedí i na mou úzkou nohu. Navíc každý chválí zářivou barvu. Díky za ně!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé a mäkké.
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
CENA pohodlná obuv.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Zelené vlněné huňaté farmářky Woolee jsou krásné, stylové, teplé....Věřte, že vaše nohy budou v teple. Ještě jsem neměla možnost je vyzkoušet. Ale jsem s nimi spokojená.
Líbí se
Uvnitř vypadají opravdu hřejivě. Krásný design a kvalita
Bronislava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní provedení, měkká kůže, příjemné zateplení, dobrá neklouzavá podrážka. A vypadají moc pěkně!
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Měkké a pohodlné
Lucia
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Boty jsou naprosto úžasné
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vsadila jsem na tradiční kvalitu a až v zimě si ověřím, jestli jsem se trefila dobře. Věřím, že ano.
Líbí se
Vypadají moc dobře, zatím jejich čas ještě nenastal.
Nelíbí se
Šněrování s dírkami je trochu nepohodlné. Asi se ale projevilo na příznivější ceně.
Daniela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím zkušenosti s těmizo botami nemám. Musím počkat, až bude chladno.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pohodlná a příjemná teplá obuv s protiskluzovou podrážkou vhodná pro pohodlí i nepohodlí. Mají univerzální využití, není problém v nich vyrazit na krátkou procházku či lehkou turistiku nebo autem do práce. A jsou také za dobrou cenu. Miluji přírodní materiály právě pro jejich úžasné výhody, které vyplývají z dokonalosti samotné přírody. Prostě "Farmgirls" jsou boty, které nikdy nevyjdou z módy, a je těžké vymyslet něco tak multifunkčního a zároveň příjemného na pohled.
Líbí se
Super boty do chladného počasí
Karel
Recenze nakupujícího heureka.cz
dobře se v nich chodí, správná velikost, vlna v botech ok
Radek
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní zimní boty
Irena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vezmu si je, až umrzne a to se moc těším
Líbí se
Krásné a dobře sedí, velká spokojenost
Nelíbí se
Do terénu, jako je blato a mokro se nehodí
Recenze nakupujícího heureka.sk
Boty jsou pohodlné a velikost odpovídá údajům uvedeným v tabulce velikostí.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pohodlné
Teplé
Výzor
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pro mě jsou boty super pohodlné, teplé a dokonce vypadají dobře, určitě si je objednám do budoucna.
Líbí se
Přírodní kůže, zateplená kožešinou
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
super teplý
Michaela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krasne.lehoucke a mekoucke.
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pohodlné a kvalitně vyrobené boty, ve kterých opravdu zima není.
Líbí se
Kvalitně zpracované boty, promyšlené detaily.
Zatím jsem nic neobjevil.
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty vypadají dobře
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
V dešti i ve sněhu budete mít nohy v příjemném suchu a teple.
Líbí se
kvalitně vyrobené boty s promyšlenými detaily
Nelíbí se
není
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Boty jsou krásné,teplé,velikost sedí
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pohodlné
Kateřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super teple
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Výborný materiál, teplý
Nelíbí se
jsou velmi úzké pro lidi, kteří mají vysoké kotníky.
Veronika
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou krásné, teplé, přítel bude pod stromečkem nadšený! Přál si farmářky, a tyhle jsou za super cenu a hlavně česká výroba a ovčí vlna!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Ozaj teplé topánky
Stanislav
Recenze nakupujícího heureka.cz
pěkné teplé zimní boty
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dobre sedia
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
očekávaný dárek k vánocům ....určitě spokojený dárek od Ježíšeka
Šárka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pohodlne
Elegantni
kvalitni
Teploucke
Vlasta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Spokojenost
Recenze nakupujícího heureka.sk
Topánky sú teplé a pohodlné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pohodlné a teplé.
Michaela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplé
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní kožené boty
Radek
Recenze nakupujícího heureka.cz
Opravdu teploučké!!!
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velká spokojenost
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
.
Recenze nakupujícího heureka.sk
super boty, teplé, kvalitní zpracování, skvělý design
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty jsou teplé.
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní zimní obuv, příjemně mě překvapila.
Líbí se
Pevné a přitom uvnitř měkké boty se super podrážkou.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pohodlné, teplé, perfektně sedí
Renata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
pěkný vzhled, pohodlnost
Recenze nakupujícího heureka.sk
fantastické topánky, teplučké, ľahké
Recenze nakupujícího heureka.sk
DOBŘE!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pekné, teplé. Možno miesto dierok na šnúrky by mohli mať háčiky. Lepšie by sa šnurovali.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Je to můj první nákup u Vás. A musím Vás pochválit. Boty jsou úžasně prošité a ovčí vlna v nich je suprově teplá.
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Bezva, teploučké.
Marta
Recenze nakupujícího heureka.cz
jsou krásné, teplé , velikost sedí doporučuji..
Tomáš
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Super boty
Tomáš
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Super boty.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní
Pevná bota.
Nelíbí se
Než se zajede, čekejte pořádné mozoly.
Mám standardně velikost 37, ale mela jsem si koupit větší, palce naráží.
Z nákupu jsem měla radost než jsem zjistila, že patří firma do portfolia Babiše. TAkze už nenakoupím.
Regina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní, teplé, pohodlné.
Nelíbí se
Trochu pouští barvu.
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
slušný boty,za slušný peníze
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Splňují mé očekávání, pohodlné, hřejivé,moc pěkná barva,jsem nadšená, děkuji
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nevýhodou je, že není kamenný obchod, kde by si člověk vyzkoušel, zda velikost obuvi i svým tvarem vyhovuje.
Líbí se
vše OK
Mgr. Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jako v papučkách. Teplounké. Nekloužou.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé, hrejivé
Recenze nakupujícího heureka.sk
POMER CENA KVALITA
Marta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dcera nenosí jiné boty. Super!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
ok
Recenze nakupujícího heureka.sk
ešte neotestované v teréne.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hodně kvalitně a z kvalitních materiálů udělaná bota, která je navíc i hodně pěkná. Třešnička na dortu jsou druhé tkaničky.
Líbí se
Kvalitní materiály jak z venku, tak i uvnitř
Hodně dobrá podrážka
Dvoje tkaničky
Vladan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hezká, velmi kvalitně zpracovaná bota, vhodná na úzkou nohu, pro nás s manželkou žel nevhodná. Škody, že se nedělá i širší model, jako např. klasická pohorka a pod.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Moc pěkně a pohodlně vyrobená bota, jen ta vnitřní kožešina mohla mít ve špičce delší vlasy, aspoň tolik, jako na bocích a patě.
Líbí se
Pravá kůže vně i uvnitř
Arnošt
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Úžasný produkt
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
.
Drahomíra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím spokojená, mám je krátce.
Vladimíra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty jsou na nošení příjemné, pevné, ale netlačí, výstelka opravdu odvádí svoji práci a drží nohy v teple.
Líbí se
Hřejivé
Nelíbí se
Na to, že jde o zimní obuv, poněkud podkluzují
Josef
Recenze nakupujícího heureka.cz
Docela úzká bota
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
pevný
Teplé
Svitlana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Celkově jsou boty dobré, líbí se mi. Ale po týdnu nošení jsem je musela očistit od prachu silikonovým kartáčem. A všimla jsem si, že na kartáči zůstalo hodně barvy a na botách se objevily oděrky. Ne silné, ale viditelné.
Líbí se
teplé, pohodlné, z pravé kůže.
Nelíbí se
Na širokou nohu trochu moc úzké, barva není moc odolná.
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dobra cena
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Zateplené, naozaj hrejú
Pekná farba, sú zaujímavé a upútajú pozornosť
Sú relatívne ľahké, čakala som, že topánky budú ťažšie
Zatiaľ nosené pár krát, ale som spokojná, dúfam, že vydržia niekoľko sezón
Nelíbí se
Veľkosť 39, ktorú nosím, je malá, a 40 veľká. Vyriešila som vložkami a hrubými ponožkami. Štandardné veľkosti by potešili.
Ivo
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Poměr Cena x Výkon
Recenze nakupujícího heureka.sk
Včera by som huňaté farmárky odporúčala a ohodnotila veľmi dobre. Žiaľ, dnes pri druhom obúvaní sa utrhlo pútko pre pohodlnejšie obúvanie na ľavej topánke. Samozrejme ma to dosť sklamalo. Považovala som tieto topánky za dosť odolné a nie tak citlivé, že pri bežnom obúvaní sa pútko odtrhne. Začínam sa obávať, čo bude nasledovať. Rada by som uverila, že to bola len smola. Nechala som sa ovplyvniť i recenziami, preto to rozčarovanie.
Reakce obchodu ovečkárna.cz
Dobrý den,
mrzí nás Vaše nespokojenost, můžeme Vás ujistit, že Huňaté farmářky jsou vyrobeny zkušenými obuvníky v Dolním Němčí. To, že se urve poutko se může stát při běžném používání jakékoliv obuvi. Doporučujeme si zavolat na naši zákaznickou linku, kde s Vámi dořešíme případnou reklamaci, nebo další postup. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám bééézva den.
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Produkt je po pár dnech nošení zdáse dobrý. Boty jsou teplé, příjemné. K páru bot měly být dvoje různé tkaničky, tak alespoň byl produkt inzerován. Nebyly. Bylo by milé, kdyby byly, nestalo se tak. Po upozornění prodejce, že produkt nebyl dodán tak jak byl inzerován se nestalo nic. Po pár dnech jsem tedy upozornil prodejce, že pošlu boty zpět, pakliže se nebudou obtěžovat ani drobnou omluvou. Poté již odpověděli, že se tedy omlouvají a chybějící tkaničky nechají prověřit. Asi tedy jsem si to všechno vymyslel. To alespoň dávají arogantně najevo. Boty dobrý, přístup katastrofa.
Recenze nakupujícího
Musim sa priznat, ze napriek pociatocnemu nadseniu z farmariek musim hodnotit svoj nakup ako znacne sklamanie. Mala som pozitivnu skusenost s vasimi topánkami "hunate prestizky" hnede, vysoke, tak som dala farmarkam sancu.
Líbí se
Topanky su relativne pohodlne a vzhladovo pekne.
Nelíbí se
Viacero veci: velmi chulostivy material. Ja viem, ze zlta farba je sama o sebe rizikom, ale aby clovek mal stopy typu "lizance" a skrabance aj po velmi opatrnom noseni v suchom pocasi... Na to, ze sa volaju "farmarky" by som od nich ocakavala trochu viac odolnosti. Cistim ich po kazdom noseni a preto som ich mala za celu zimu zatial tak 3x na sebe.
Okrem toho - a toto povazujem za naozaj nepremysly krok od dizajnera - PRECO je ten cierny lem pri clenku z takeho "protismykoveho" materialu? Clovek sa morduje s obuvanim niekolko minut, aj ked dostatocne povoli snurky. Absolutne neprakticke a kvoli tymto veciam a pre mna faktory, kvoli ktorym ich nenosim.
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
nekvalitní useň svršku (štípenka)