Veronika

28.5.2026

Recenze nakupujícího

Velmi příjemné a hezké sandály. Mají podrážku 1,5cm, což cením, většina barefoot sandálů ji má velmi tenkou a při chůzi ve městě bolí nohy. Škoda, že zapínání není na suchý zip, je to zdlouhavé, je tam málo dírek na utažení, potřebovala bych víc utáhnout.

Líbí se
Příjemné, 1,5 cm tlustá podrážka

Nelíbí se
Málo dírek v přezkách Škoda, že přezky jsou s dírkami, lepší a praktičtější by byly na suchý zip.