Naďa

24.5.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jsou úžasné,dobře padnou na noze, chodí se v nich jako v peřince ani nevím, že je mám na noze.

Květoslava

28.5.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím nové zboží, mám je pro příležitost koncem června, tak moc nemohu říct, ale zkusila jsem v nich chodit a zatím super. Jsou bílé, tak si je šetřím na tu slavnost.