Libuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Málo vlny,téměř nepřejí jsou drahé
Reakce obchodu ovečkárna.cz
Dobrý deň, je nám ľúto, že výrobok nesplnil Vaše očakávanie. Zloženie výrobku je uvedené na našej internetovej stránke v popise produktu.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bohužel, podkolenky jsou o trochu delší než ponožky. Do podkolenek jim chybí minimálně 10-15 cm. Při mé výšce 182 cm mi sahají do 1/2 lýtek. Neplní tedy vůbec funkci podkolenek a to mám velkost bot 42-43.
Líbí se
materiál a provedení je ok
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Veľmi veľmi pohodlné a teplé
Nelíbí se
Už po troch praniach strašne vyžmolkované!!!!
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
sice fajn kvalitní a příjemné podkolenky, ale hodně krátké. Jsou to spíš trochu vyšší ponožky. Pod koleno chybí tak 10cm. Škoda. Těšila jsem se , že to budou teplé podkolenky. Délka mě hodně zklamala.
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Nejspíš velmi teplé, dobrá cena.
Nelíbí se
Rozhodně to nejsou podkolenky. K tomu jim chybí nejméně 10 cm na délku.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kupují již několik let, dříve byl kvalitnější materiál
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ostatní zbožínení vyzkoušeno, jde o dárky,avšak celá rodina na dotaz co si přejí na Vánoce, odpovídá cokoli z Ovečkárny.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Jsou krátké pro lidi vyšší postavy
MARTA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jako delší ponožky jsou fajn
Líbí se
teploučké
Nelíbí se
Při výšce 175 cm jsou mi krátké - jen do půli lýtek
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Bohužel se i při praní na nižší teplotu postupem času trochu sráží.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
dobrý materiál dobrá cena
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Upřímně nevím zda je to nevýhoda. Už mám z ovečkárny více ponožek, ale tydle podkolenky ve velikosti 35-38 bylo něco strašného. Nemyslím kvalitou, ale velikostí. Mám vel 36 a ty podkolenky byly jak o 3 čísla větší. Při zkoušení se mi pata vytáhla někam až skoro na úrovni kotníku a obvod obrovský. Když jsem četla recenze, nikdo si na toto nestěžoval- tak nevím Bohužel vráceno
Líbí se
merino
Nelíbí se
velikost
tatulda.bzuk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Český výrobek
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
dobře se nosí, teplé, neškrtí
Bedřich
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
ok
Recenze nakupujícího heureka.sk
je to darček pod stromček
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Je to to, čo som chcel.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Prostě paráda pro nohy,co nesnesou pevné lemy.
Růžena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
viborné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Veľká spokojnosť.
Míra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Podkolenky s kvalitní ovčí vlny. Opravdu hřejivé a příjemné na dotyk. Většina určitě ocení zdravotní lem, který je opravdu příjemný. Díku tomu podkolenky nezanechávají žádné otlaky. 3 ks podkolenek za tuto cenu je skoro jako zadarmo. Cena mě mile překvapila, jelikož se jedná o opravdu kvalitní zboží. Produkt bych doporučil těm lidem, kteří si potrpí na příjemný a hřejivý materiál. Navíc pokud nemáte rádi otlaky z podobných produktů, je tento přímo pro vás.
Líbí se
Nízká cena
Kvalitní materiál
Zdravotní lem
Pavla P.
Recenze nakupujícího heureka.cz
není to úplně nevýhoda, ponožky jsou zdravotní, lem je krásně volný, ale podkolenky díky tomu nedrží, což mi samozřejmě mohlo dojít, ale nějak zásadně to nevadí
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi příjemné
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
dobrá cena
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
dobrá kvalita produktu
Michaela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné na nošení
nikde netlačí
na zimu příjemně hřejivé a pohodlné
Recenze nakupujícího heureka.sk
darček, snáď budú vyhovovať
Štěpánka
Recenze nakupujícího heureka.cz
+ opravdu nesvíravý lem + ideální pro zmrzlíky + antibakteriální vlastnosti přirozené vlně + fungují i ve vlhku 0 neutrálně hodnotím vzhled - žádné
František
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné, teplé
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
podkolenky dobře sedí, materiál kvalitní
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ještě nevyzkoušeno, je to dárek, ale s ponožkami z tohoto materiálu mám dobrou zkušenost.
Radka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hebké
Kvalitní
Nesvírají nohu
Pružné
I po vyprání drží tvar i barvu
Recenze nakupujícího heureka.sk
tri pary zdravotných podkolienok za uvadzanu cenu - je super nakup. inde nekupite. su vhodné nie len pre diabetikov, alebo pri inych ochoreniach nôh, ale aj na turistiku, a prechádzky. velmi vhodné pre zimomriave osôbky.myslela som že ked su z merino vlny, že budu hrizť, ale nie je to pravdu. su take zdvojene, hrubšie, proste kup si a uvidiš.
Líbí se
teplučke, kvalitne, prijemne na dotyk, hrejive, proste doporučujem, vhodne pre starých aj mladých. nožičky sa nepotia, ale su v teple. skuste- a napište ci som mala pravdu.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Vyborne hreju, su velmi prijemne.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Som velmi spokojna
Recenze nakupujícího heureka.sk
Podkolienky sú z príjemného materialu, neškrábu a dobre sedia na nohe
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Podkolenky které plní svůj účel-udržet nohy v teple
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teplé a pritom jemné podkolienky, lem vôbec netlačí, vhodné pre každý vek, bez ohľadu na zdravotné problémy
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplé, trvanlivé a príjemné k telu.
Recenze nakupujícího heureka.sk
bol to darček, spokojnosť
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplé, príjemné na nohách.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Podkolienky sú teplé a mäkké. Veľmi príjemné na nohách.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
dobrá kvalita
Jaroslava Slováková
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemný měkoučký materiál
jemný lem, takže neškrtí
perfektní do trekových bot, tlumí nárazy stejně jako speciální trekové ponožky
dají se používat celoročně, v zimě zahřejí, v teple odvádí vlhkost
výhodná cena za tři páry
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
perfektní a teplé
Edita
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
opravdu teplé kvalitní ponožky skvělé na zimu nebo do chladného prostoru, výborné provedení
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalita
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
relatívne lacné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé, netlačia pod kolenom. Výborné.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemné nošení, teplé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Sme spokojný s materiálom perfektne sedí na nohách a je to super na turistiku.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vlněné podkolenky za dobrou cenu, materiál je příjemný - nekoušou.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Na nohách sedia, príjemné, jemne a hreju Kvalitný produkt, určite odporúčam
Recenze nakupujícího heureka.sk
Podkolenky jsem použil do postele- Zlepší pohodlí spaní.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní zpracování
Recenze nakupujícího heureka.sk
teple
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
zatím nevím, bude to dárek
Recenze nakupujícího heureka.sk
Veľmi teplé a pohodlné.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Paradne...makulinké a teplé...
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vyrobok je podla opisu na web.stranke.Vyhodou je material z ovcej vlny aj zdravotny lem.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Odporúčam
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní, hřejivé
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
je to dárek
Recenze nakupujícího heureka.sk
dobrá kvalita
Recenze nakupujícího heureka.sk
kvalitný produkt
Líbí se
kvalitný produkt
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
hřejí a nekoušou :)
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé
Jana Kuchajdová
Recenze nakupujícího heureka.cz
O
Líbí se
OK
Recenze nakupujícího heureka.sk
Príjemný pocit tepla na nohách. Dobre sa nosia.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
ok
Recenze nakupujícího heureka.sk
odskúšame v zime
květa
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní zboží-manžel si je chválí .
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Vlna je základ tepla
Nelíbí se
Bohužel nejsou v ponožkách všechny velikosti, nebo už nejsou žádné. Byl bych jich objednal víc!
květa
Recenze nakupujícího heureka.cz
Podkolenky jsou pro manžela-moc si je pochvaluje!
Růžena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velice kavalitní zpracování.
Šárka
Recenze nakupujícího heureka.cz
výborné
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ještě nepoužito.
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsou opravdu teplé
Recenze nakupujícího heureka.sk
cena zodpovedá kvalite výrobku
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé, hlavne voľný lem, netlačí na nohe
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásně teploučké podkolenky, doporučuji!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Otec bol s nimi velmi spokojný, nakolko mu býva zima, tak mal konecne teplo.
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Podkolenky jsou teplé,kvalitní,dobře se nosí,spokojenost.
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
krásně teplé
Radek
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalitní materiál
velmi příjemné nošení
nepotí se v nich nohy
Recenze nakupujícího heureka.sk
Zdravotný lem
Jiri
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi kvalitní ponožky, hřejivé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Je to to darček na vianoce a musí byť zima, potom uvidíme.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dedko je úplne najspokojnejší, sú veľmi dobré
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teple
Hrube
Nestahuju na lytkach
Bohumila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Je to kvalitní zboží
Recenze nakupujícího heureka.sk
sú vynikajúce, teplé, mäkké a gumička skutočne netlačí ani na silnejších lítkach
Líbí se
teplé
mäkké
príjemné
gumička skutočne netlačí ani na silnejších lítkach
Recenze nakupujícího heureka.sk
teplučké a naozaj majú širší lem, ktorý netlačí
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Po vyprání se trošku srazili, ale dají se natáhnout, tak snad to bude v pohodě a neztratí na kvalitě. Každopádně podkolenky vypadají moc hezky, jsou velmi silné a to nejdůležitější - hřejí:-)
Líbí se
hřejí
podkolenky
silná vlna
cena
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Doporučuji
Líbí se
Vánoční dárek vyzkoušen k plné spokojenosti
Nelíbí se
Nic
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hřejivé a přesto nestahují, víc zatím nevím, zkoušeno pouze na krátkou procházku. Dobrá cena za trojbalení.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Perfektné, ako všetko z tohto obchodu.
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Podkolenky jsou kvalitní,hřejí,dárek pro dceru.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
kvalitne a makke, v zime budu hriat
Recenze nakupujícího heureka.sk
Podkolienky vraciam, nakoľko sú dosť hrubé.
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
podkolenky si vybral manžel po zkušenosti s jiným zbožím od Vaší firmy , ihned je začal nosit a je spokojen, dosud jsem je neprala , uvidíme
Reakce obchodu ovečkárna.cz
Dobrý den, u vlněných produktů se doporučujeme řídit informacemi z letáčku údržby. Při praní ponožek a podkolenek doporučujeme prát max na 30 stupňů v lanolinu, a sušit bez sušičky nebo přímého slunečního svitu. Mějte bééézva den.
Radana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Podkolenky zakoupeny pro vozíčkáře který má neustále ledové nohy . Z podkolenek je nadšen , nohy má pěkně v teple , ale zároveň se mu nepotí a drží na nohou .
Líbí se
Dobře drží na noze a nekloužou dolu
Pěkně hřejí
Nelíbí se
Více barev
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalitne su .
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné, měkké, neškrtí na noze
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
vysoké a teplé, lem netlačí, tmavšia farba
Pavla Kolářová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dárek
Recenze nakupujícího heureka.sk
Sú výborné, odskúšané viac rokov - opätovná objednávka.
Karel
Recenze nakupujícího heureka.cz
správná velikost, hřejí , nenahraditelné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teplučké
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
teplé nekoušou a sedí i na široká lýtka
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dobré.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Perfektné, Teplé, aj keď obsahujú 60% ovčej vlny, vôbec nehryzú.
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
krásný teploučko
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalita zpracování
Eliška
Recenze nakupujícího heureka.cz
Praktické.
Irena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teple, prijemne
Nelíbí se
kratsi delka
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplo jak v bavlnce!
Recenze nakupujícího heureka.sk
spokojnosť
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
ok
Miroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teploučké a lem netlačí. Ideální pro studené nohy.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
OK
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Skvělé volné teplé ponožky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teplé, pohodlné
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
- podkolenky určeny jako dárek pod stromeček - jsou příjemné a určitě splní svůj účel...zahřát v zimě
Zdena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Já hodnotit nemohu, je to dárek.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Su naozaj velmi teple a hreju.Konecne mi nie je zima v gumakoch.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou bezva, hřejí, nekoušou a mám je přesně pod kolena při výšce 162
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teplé
nevím
Vítězslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
výborný
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Skvelá cena, kvalita vyzerá byť na dotyk tiež vysoká
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Super podkolienky, ako darček potešil.
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Produkt mě vyhovuje a jsou pohodlné.Jsem spokojen.
vera.donthova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Ponožky výborné na zimní sporty.
Líbí se
Teplé podkolenky na zimu.
Nelíbí se
Žádné.
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi teplé ponožky na zimní sporty.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Výborne v zime
Recenze nakupujícího heureka.sk
V chladnejších dňoch bez nich nevyjdem von. Príjemné, hrejivé.
Libuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ano, jsem spokojená.
Kateřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi teplé, mohly by být menší, mám velikost 37 a ponožky jsou delší i širší než bych potřebovala. Na doma to nevadí.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Veľmi veľká spokojnosť
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi teplé a vysoké podkolenky, které jsou i na silnější lýtka aniž by se zkrátila délka. Ty, které jsem koupila cca před čtyřmi lety, vydržely čtyři zimní sezóny a stále ještě fungují.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teplé, hrejivé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vianočný darček
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalita
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vypadaji dobře lem neškrtí
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Syn je hodlá nosit celou zimu a to i do školy! Naprostá spokojenost.
František
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi teplé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalitné, teplé, kupujem opakovane
BOHUMILA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Je to to, co jsem chtěla
MARTINA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zkušenost mám jen krátkodobou, líbí se nám.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Podkolienky sú príjemné, teplé, pohodlné.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Podkolienky sa ľahko obúvajú a sú veĺmi hrejivé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teply a príjemný material
Zbyněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásně hřejou, délka akorát
Recenze nakupujícího heureka.sk
Mám neuropat.a tieto podkolienky sú presne nestahuju vôbec nikde a sú teplé nemám v nich a, tak ľadové nohy.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi vhodné a teplé na nohy s neuropatii