Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
velice příjemné
Nelíbí se
žádná
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemné
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemný dotek.
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Naprostá spokojenost.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Tuto podložku či prostěradlo mohu jen doporučit, příjemně zahřeje všechny zmrzlinky či zmrzlíky, pomáhá na bolavá záda a nemocné klouby, přírodní léčivá varianta super kvality než i jinde nabízené podložky. Mohu srovnávat, podložek jsem již měla více odjiných výrobců.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dobré a kvalitní zpracováni
Líbí se
Máme rádi přírodní produkty z ovčího rouna.Skutečně se jednání o český výrobekq
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Po predchádzajúcich skúsenostiach s vlnou Merino (funkčné prádlo, deky) sme sa rozhodli aj pre inováciu posteľných prikrývok a vankúšov s výplňou merino a taktiež podložiek merino. V užívaní sú síce iba krátko, ale spokojnosť je zatiaľ maximálna a zrejme to tak aj zostane. Podľa nás výborná investícia do spania v pohode na dlhé roky.
Radka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Výborné na bolavá záda
Vysoký komfort spánku a pohody
Daniela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemné teplo
Stanislava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
zatím používáme krátce
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Po předchozí zkušenosti se stejným výrobkem jsem objednala znovu a to ještě lepší. Produkt nám vyhovuje ze zdravotních důvodů.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
veľmi spokojná...
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Naprostá bomba . Absolutní spokojenost. Mohu jenom doporučit. TOP výrobek!
Bohumil
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velice dobrá kvalita.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Splňuje očekávání
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
hreje, výborne sa spí, nemá to chybu
Iveta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemné na dotek, měkoučké, hřeje.
Dušana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Myslela jsem, že mi bude horko, na zimu jsem to zkusila, ale není na něm vůbec horko, je naprosto skvělé, měkoučké a velice příjemné
Miloš
Recenze nakupujícího heureka.cz
Stále jsem měl pocit, že mě nová pěnová matrace chladí a tento pocit úplně odstranilo prostěradlo z ovčí vlny. Je to dokonalé. Všem doporučuji!
Recenze nakupujícího heureka.sk
kvalitny produkt, spokojnost
Ladislav
Recenze nakupujícího heureka.cz
jsem spokojen, proto jsem si produkt vybral
Líbí se
super
Monika
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Prostěradlo je hřejivé, příjemné a precizně zpracované.
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
nejlepší prostěradlo co znám
Nelíbí se
Na šířku nemá udávaných 160, ale spíš ke 150 cm. Naštěstí jinak gumy jej drží dobře, není to až tak znát, ale musím si postěžovat, že údaje nejsou přesné.
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Prostěradlo z ovčí vlny se mi líbí, je příjemné, ale spím na něm teprve krátce.
Michal
Recenze nakupujícího heureka.cz
rychlé
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám ráda teplo,prostěradlo je příjemné a moc dobře hřeje,jsem spokojená.
Lea
Recenze nakupujícího heureka.cz
Osvedčená kvalita
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vynikajúci doplnok do postele na zimu
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
opravdu krásně zahřeje
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Perfektni. Nekouse, drzi teplo. Nemam co vytknout.
Recenze nakupujícího heureka.sk
spánok ako vo vatičke, odporúčam
JANA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Naprostá spokojenost s výrobky
Aleš
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pohodlné, měkoučké a hlavné redukuje teplotu těla.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Po první noci jsem byl trošku zklamaný ,peřina byla trvdá nepoddajná. To se ale pomaličku mění a teď už si jí nemůžu vynachválit. Je příjemná ,ne přehnaně hřejivá .
Líbí se
Parádní teplá peřina
Jana Tobolová
Recenze nakupujícího heureka.cz
spokojenost
Lumír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Splnilo veškeré očekávání.
Zita
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Měkké, hřejivé, praktická barva
Recenze nakupujícího heureka.sk
Je to darček k Vianociam, zatiaľ nevyskusany...
Josef
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Docela těžká
Recenze nakupujícího heureka.sk
Maximálna spokojnosť
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velice příjemné, měkké, doporučuji!
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásné a heboučké
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalita, neškrábe.
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jedním slovem skvělé . Navíc krásně zabaleno ( vloženo do látkové tašky s uchy).
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Splnilo očekávání.
d.polaskova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Splnilo očekávání
Líbí se
Bolest zad ustupuje
Nelíbí se
žádné
Ilona
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemné prostředí v posteli … měkké příjemné, nepotite se
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Konečně nelezu do studené postele
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Prostě paráda! Prostěradlo má v rozích gumy, hezky drží, neposouvá se. Hřeje. Suché teplo mi dělá dobře na bolavá záda!
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
nic
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Cena odpovídá velmi dobře zhotovenému výrobku, který je vhodný pro starší zákazníky, kteří už potřebují teplo
Líbí se
Výrobek máme teprve týden a včera jsme ho poprvé vyzkoušeli, takže ještě nemůžeme hodnotit, ale na poprvé skvělé.
Prostěradlo dobře na gumách drží a neshrnuje se
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalita .
Bohumil
Recenze nakupujícího heureka.cz
splňuje představy. Je znatelně kvalitnější, než předchozí levnější výrobek od jiného výrobce.
Yveta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Prostěradlo jsem si koupila, protože mi vyhovuje spát v chladné místnosti. Do postele se nyní těším, protože toto chlupaté prostěradlo je na kůži velmi příjemné a krásně hřeje. Sice je to dražší položka, ale jsem spokojena. V posteli trávíme kus života a toto je investice do našeho zdraví.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Príjemná na dotyk
Tepla
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Prostěradlo dostal manžel na vánoce a je velice spokojený,tak jsem si ho objednala i já. Okamžitě hřeje na zimu moc dobrá věc.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Super veľká spokojnosť.
Príjemní na spanie.
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Spokojen.
Nelíbí se
Nic.
Maja P.
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Děkuji a doporučuji !
Líbí se
Prostěradlo je velmi hřejivé, nekouše:-). Provedení kvalitní, jemné na omak a příjemné na pohled. Podšití bavlnou je pečlivé a velmi užitečné.
Ivo
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi dobrá kvalita
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
V ložnici netopím, ale ze zdravotních důvodů potřebuji uléhat do ne-studené postele, což mi toto prostěradlo umožňuje - okamžitě příjemný pocit, žádný chlad... Kvalita zpracování - velmi dobrá.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Máme s produktem dlouhodobou zkušenost. Pro dobré působení vlastností ovčí vlny je opravdu nutné spát přímo na něm.
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
ještě nebylo vyzkoušeno
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Toto je už druhé. Jsem velmi spokojena. Měkoučké, teploučké a nepotím se.
petrmolcar
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Super
Katarina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krasne hreje, leham si hned do teple poslete
popruhy jsou dostatecne velke i pro vyssi matrace
Nelíbí se
vyssi porizovaci cena
zatim jsem nezkousela cistit
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
spokojenost
Veronika
Recenze nakupujícího heureka.cz
Přikrývky i prostěradla Merino používám už roky s maximálním spokojeností.
Kateřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Míry sedí, spí se na něm dobře.
SONA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Měkoučké, objímající. Spite jak na obláčku
SONA B.
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
prodyšnost je opravdu skvělá, je to měkounké a spaní je jak na obláčku.
Renata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hřejivé prostěradlo, přestaly mě bolet klouby.
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
je teploučká a lehká
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Používam ju rok, fajne hreje. Kúpila som druhu ako darček. Myslím že to svedčí o všetkom :)
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
kvalitný produkt
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní materiál.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pokud se chcete v zimě zahřát pak neváhejte.
Líbí se
Možností využití v zimních i letních měsících.
Z jedné strany hřeje a z druhé chladí.
Kvalitní materiál.
Nelíbí se
Snad jedině cena.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Myslela jsem, že prostěradlo z ovčí vlny je top, ale tohle s velbloudí vlnou posouvá odpočinek v posteli na další level.
Líbí se
Krásně hřeje.
Kvalitní provedení.
Recenze nakupujícího heureka.sk
spí sa mi veľmi dobre
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
cez leto chladí cez zimu teplučký- používam dlhodobe-občas mením za nový ako aj teraz
Bohuslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi příjemný na dotek, hřejivé
Zdenek
Recenze nakupujícího heureka.cz
Spokojenost s kvalitou výrobku a rychlostí dodávky
Recenze nakupujícího heureka.sk
na web stránke je uvedený údaj 90% ovčia vlna 10%ťaviavlna. na vysačke je uvedené 100%ťavia vlna 100%bavlna.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Znám delší dobu a obměňoval jsem staeé
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
zatím málo vyzkoušené, ale spokojenost
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
je teply a hezky se nanem spi rika manzel
Nelíbí se
casto se musi prasit jinak je supr
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalita,příjemný spánek.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
výborný
Šárka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásně hřeje a příjemně se na ní spí.
Nelíbí se
Nejsou přesné parametry 90x200
Recenze nakupujícího heureka.sk
Super jemné, trocha ovčí zápach
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemné, i barevně
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pěkně hřeje. účel splnila
Nelíbí se
není tak jemná, jak jsem čekala.
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
dobrá cena
nejezchleb
Recenze nakupujícího zbozi.cz
náhrada za již dříve nakoupenou, a rozpadenou
Líbí se
dodán včas
Nelíbí se
průměrná kvalita
Božena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Prostěradlo by mělo být prošito i s podšívkou do kostek na př. 20 cm z důvodu aby se vlněně prostěradlo po spodní části nehrnulo . Měla jsem takto prošité vlněné prostěradlo 25 let a drželo po celou dobu perfektní tvar. Výrobce by se měl zamyslet.