HK
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teplá
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kůže jsou krásné, kvalitní, vhodné do moderního interiéru. Původně byly určeny jako "místo" pro pejska na podlaze v obývacím pokoji. Ale nakonec jsme se rozhodli je položit na sedací pohovky. Zvažujeme koupit ještě jednu pro pejska...
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
TOP kvalita za rozumnou cenu
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásná, dekorativní kůže
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
opravdu kvalitní - hezký dárek
Lea
Recenze nakupujícího heureka.cz
Perfektná cena za takúto nežnú, krásnu a praktickú "ovečku" :-), univerzálne využitie, určite odporúčam.
Líbí se
Kvalitné vypracovanie
príjemná na dotyk
nádherný dlhý vlas
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
zatím žádný - vánoční dárek
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásný doplněk do interiéru
Daniela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou nádhern?. Budu potřebobovat ještě nějaké kousky :)
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásný doplněk, je to první věc, které se dotknou mé nohy po probuzení....
Bohumila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám ji v ložnici před postelí. Ráno se mi úžasně vstává, když se mi nohy zaboří do měkké kožešiny.
Líbí se
vysoká, huňatá, kvalitní, velká.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Původně jsme si koupili dvě ovčí kožešiny, ale po pár dnech jsme si objednali ještě další dvě šedé barvené. Vypadají moc pěkně.
Vladimíra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná ovčí kožešina. Koupila jsem už tři. Používám jako přehozy na křesla. Hřejivé. Jsem spokojená.
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Super materiál. Pěkné zpracování. Mohu doporučit.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nevím, je to dárek.
Marta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Světle šedá barva
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalitné prevedenie
Recenze nakupujícího heureka.sk
Nelíbí se
objednala som dva kusy, zial mali rozdielnu dlzku kozusiny
Marianna
Recenze nakupujícího heureka.cz
je to heboučká nádhera, doufám, že udělá radost i pod stromečkem
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kožešina je krásná, rozhodně doporučuji. Nejdříve jsem objednala kožešiny z jiného eshopu, ale po rozbalení byly velmi cítit, byly zřejmě špatně vyčiněné. Ani po dvou týdnech po vybalení to nebylo lepší. Kožešiny jsem vrátila a zkusila jsem na základě rezencí objednat kožešinu z Ovečkárny. Kožešina je dokonalá, krásná a cítit není. Naprostá spokojenost.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
super výrobok, hlavne že je krásne spracovaný a vôbec nie je cítiť novotou, tak ako tie, ktoré kúpite na trhu v Poľsku
Renáta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Naprostá spokojenost opravdu hřeje jak je psáno.
Jana Ferusová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Žádná nevýhoda
Líbí se
Kamkoli ji dáte, tak tam někdo bude Příjemná věc U postele, na křesle i na židlích ji máme
Přírodní materiál, který zahřeje
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
V ložnici u postele na zemi pěkná dekorace, zaroveň využitá při vstávani z postele pro nohy, ktere již nedopadají na plovouci podlahu.
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kožešina je krásná, s dlouhou srstí. Teď v zimě na ní spím.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Obchod úžasný, kůže ještě lepší, jsem velmi, velmi spokojená.
Líbí se
kůže výborná,nádherná, jsem velmi, velmi spokojená.
Bronislava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Podleých představ
Recenze nakupujícího heureka.sk
Ovčia koža je prekrásna, - huňatá, mäkučká, voňavá, čistulinká. Rozmerovo je pozoruhodná, na kreslo akurát. Som naozaj veľmi spokojná, vždy som po takej túžila.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dobře se na kůži spí. Příjemná. Jen je dost cítit po ovečce. -což jsme vyřešily eterickým olejíčkem.
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hezká barva
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalita
Nelíbí se
velká kůže je jako před několika lety malá - zřejmě aby se nezdražovalo, zmenšují
Monika
Recenze nakupujícího heureka.cz
přírodní, dobře zpracovaná kožešina skvělá jako dekorace i na zachumlání.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Příjemné a hřejivé.
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dekorace
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
dobře zpracovaná křovinatá kůže
Nelíbí se
v e-shopu prezentovány všechny dostupné verze s výraznými dlouhými vlasy, ale náhodně dodávají jak krátké, tak dlouhé.
Jitka Mašátová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Super kvalita !!!
Danuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásný dlouhý chlup, velikost akorát
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná,příjemná. Velká spokojenost.
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím spokojenost. Příjemně hřeje a to jsme požadovali.
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
u postele vypadají krásně
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pěkné a teplé
Maria
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemná ovčí kožešinka, maximální spokojenost.
Nelíbí se
Žádnou nevýhodu jsem nenalezla.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Výborně se na ni spí
Líbí se
Výborně se na ni spí
FRANTIŠEK
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Žádná
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná, hustá ovčí kůže.A úžasně měkounká a příjemná na dotek i na ležení.Luxus.
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
produkt odpovídá obrázku v katalogu
používáme jako předložky, velmi příjemné
Maria
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Prostě úžasná, používám přes křeslo k počítači v obýváku
Nelíbí se
není
Silvie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalita
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
skvělé
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super
Líbí se
Krásná
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
mám jako podsedák v křesle
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
mám v posteli příjemně hřeje
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
skvělé
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemný na dotek
Krásně voní
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Splnil očekávání.
Vladislav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalita
Olga
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Zboží mám dva dny rozměr je vyhovující barva hezká.pěkně hřeje
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
vynikající
Monika
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná přírodní kůže, koupeno jako dárek.
Roman
Recenze nakupujícího heureka.cz
mám rád přírodní materiály ne syntetiku
Milena
Recenze nakupujícího heureka.cz
velká spokojenost
Rudolf
Recenze nakupujícího heureka.cz
v noci mně zahřívá
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní zboží za přijatelnou cenu, která bylo dodáno v krátké době.
Zora
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná, měkká, oproti obrázku přišla s krátkým chlupem, ale manžel nadšen.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Doporučuji
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Byl to vánoční dárek. Velká spokojenost.
Líbí se
Je kvalitní.
Nelíbí se
-
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní kůže, jsem spokojená
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
pěkné na pohled, hřejivé
Jaromír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásná kožešinka
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
velmi pekne vypracovana vonava kozusinka
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní zpracování kůže nádherné zabarvení heboučká kůže na dotek vyhovující velikost
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
krásná hebká kůže pěkná barva příjemná velikost
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hezky vypadá a je moc příjemná. Jsem moc spokojená.
Líbí se
Moc příjemná
Vkusná
vera
Recenze nakupujícího heureka.cz
prijemne zahriva je vyborna i v posteli
vera
Recenze nakupujícího heureka.cz
perfektni
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
vypadá moc pěkně
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krasná jsme spokojeni.
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
výborný
Recenze nakupujícího heureka.sk
Krásny, kvalitný výrobok, príjemný na dotyk
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemná předložka
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Veľmi dobrá kvalita tovaru
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Na krk jsem přišil dvě pentle a přivázal k podhlavníku kancelářké židle. Nyní mám měkoučkou, teploučkou a voňavou židli, do které rád usedám, protože to stačilo pokrýt jak záda, tak sedák. Židle nyní působí skoro jako křeslo.
Líbí se
Krásně voní
Krásně hřeje
Hebká a naducaná
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Rychlé vyřízení, ochota
Radim
Recenze nakupujícího heureka.cz
Rozměry, barva sedí
Líbí se
Vysoka kvalita
Recenze nakupujícího heureka.sk
OK
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní vyčinění.
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní vyčinění, vysoká kvalita.
Jindřiška
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super
Jan
Recenze nakupujícího
Objednal jsem dvě kožešiny. Dorazila jedna větší s kratším vlasem 110x70 cm a jedna s delším a jemnějším vlasem 90x60 cm.
Líbí se
Příjemné
Nevadí mi na alergii na umělé látky
Nelíbí se
Žádné
Milena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná, hřejivá
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pěkná, používám na pohovku při ležení. Velmi teplá v zimě a příjemná i v létě.
Vítězslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Rychlost dodání po objednání.
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Máme je u postele, pohoda jak jsou měkké a příjemné.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Přesně podle mých představ - hebké, hřejivé, příjemné na dotyk …..
Nelíbí se
Nevím
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Výhoda
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hebká, krásná, voňavá.
Milena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bohužel mi přišel vadný kus částečně holá mista a dost slabá kožešina.
Reakce obchodu ovečkárna.cz
Dobrý den Mileno,
to nás moc mrzí. Obraťte se prosím na naše zákaznické centrum, kde s Vámi reklamaci vyřeší, abyste se brzy mohla těšit na svůj kousek v plné spokojenosti. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám bééézva den z Ovečkárny.
Milena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nádherná huňatá kožešina.
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásná
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásná
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalita kůže vyhovovala.
Nelíbí se
Bohužel mi nevyhovovala velikost, kůže byla malá a příliš vysoky chlup.
Jana
Recenze nakupujícího
Krásná. Splnila všechna očekávání.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Nejvyšší spokojenost se všemi zakoupenými produkty
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalitní a hezké
Irena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vánoční dárek - jistě potěší, krásná kožešina měkoučká
Irena
Recenze nakupujícího heureka.cz
jspu tak super. že jsem dnes objednala další 2 kousky, v šedé barvě :-)
drahomíra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Užasná
Oxana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Skvělý produkt! Jsem velmi spokojená s kvalitou a designem. Ovčí kůže je nesmírně hebká a příjemná na dotek, zároveň je velmi kvalitně zpracovaná. Vhodný pro každou příležitost, já osobně ho využiji jako koberec před postelí. Šedá barva dodává produktu elegantní vzhled. Doporučuji!
Ivan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jen samé plusy
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Žádné zkušenosti, je to dárek
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Skvělá hřejivá kůže
Ivan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Výborná kvalita!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Je krásna a hebučka
MICHAL
Recenze nakupujícího heureka.cz
smrdí
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
*****
Nelíbí se
žiadna
Julie Vecko
Recenze nakupujícího
Původně kůže byla myšlena na podlahu u postele, teď je na křesle jako přehoz, nádherně hřeje a příjemný pocit když se dotýká těla. Kvalitní vypracovaný kousek.
František
Recenze nakupujícího heureka.cz
bez problémů
Renata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
kůže jsou maličko cítit,dala jsem je vyčichnout na mráz
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dobrá
Natia
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hřeje se
Příjemná na dotek
vysoká srst
Bez zápachu
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
zboží vůbec neodpovídalo představám, kůže se musí vidět a odmítat, takhle si ji nepředstavují
Reakce obchodu ovečkárna.cz
Dobrý den, mrzí nás, že náš produkt neodpovídá Vaší představě. Zboží můžete samozřejmě vrátit do 14 dní od zakoupení, nebo do 30 dní pokud jste registrovaná v Ovčí rodině. A to vše přes Zásilkovnu zdarma.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pokud budou v uváděných mírách dobré.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásně měkká.
Nelíbí se
Oproti medicínské kůži má hnědá delší chlup a není tak úhledná. Také je dost cítit, ale nemám zkušenost, zda je to běžné. Tu světlou jsme dostali a nesmrděla :-)
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
kůže je krásná, bez jakékoliv vady, objednám si další
Karla
Recenze nakupujícího heureka.cz
vhodný dárek, hezká, kvalitní
František
Recenze nakupujícího heureka.cz
dekorace dle vlastího nápadu
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsem fyzioterapeutka a mohu doporučit všem, kteří mají chronické bolesti pohybového systému.
Monika
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi příjemná, huňatá kožešina.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
super, bez problému
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Děkuji
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hřejivé teplo, příjemný materiál na dotek.
Jindra
Recenze nakupujícího heureka.cz
krásná kůže, velikost také dobrá i cena skvělá
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Používáme dlouhodobě.
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Používáme dlouhodobě.
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vysoká kvalita a hlavně vynikající léčebný účinek suchého tepla.
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsem s výrobkem spokojená
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Splňují očekávání
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
měkká, zpracovaná kůže s vysokými chlupy. Je krásně teploučká na záda
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Perfektní, krásně huňatá, hřejivá..
Líbí se
Bez závad
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná barva, velmi jemná kožešina, uvítala bych trochu větší rozměr
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalita splnila očekávání
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pro teplo pod nohy při sezení u počítače. Raději kvalitní ovčí kůži než umělou. Použiji i na křeslo.
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásné, v pořádku
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
šikovná předložka
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Mám tuto kožešinu už třetí v pořadí, ale pouze ta první měla rozměry uvedené v popisu. Ostatní byly podstatně menší. I když jsou krásné, pro můj účel nepoužitelné☹️
Mária
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásný mazlivý kousek.Miluju to.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Na naší pohovce vypadá velmi luxusně a příjemně hřeje.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi kvalitní výrobek
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Moc se mi líbí. Zdobí interiér.
Zora
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ovčí kůže v požadované kvalitě
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super
Markéta
Recenze nakupujícího
Krásné a moc příjemné na omak. Všichni jsou z ní nadšeni. Doporučuji.
Líbí se
Hodí se na gauč, křeslo, i jen tak na zem. Krásně muchlací a hřejivé.
Ema
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásně měkoučká a příjemná na dotek.
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Až na velikost skvělé.
Vladimir
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hreje, pekna
Nelíbí se
Je pomerne dost citit prirozenou vuni ovecky...:-)) Nekomu to muze vadit. Nevim jak to je s ostatnimi vlnenymi produkty ktere nabizeji.
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní vyčinění, celková spokojenost. Opakovaný nákup.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
kvalitný tovar ,veľký výber , rýchle vybavenie objednávky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
pekná teplá
Monika
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super, 100% spokojenost
Markéta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Objednala jsem si dvě šede kozešiny cekala bych ze mi poslou dve podobne kazde jiny vlas jedna dlouha druha kratka ta jedna jeste spinava a ve finale vhozene v krabici bez sacku nebo vyplne pri otvirani jsem malem porezala .BOHUZEL ZKLAMANI
Navrátilová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Koupeno jako dárek pro někoho jiného ale mě se moc líbí a klidně bych si kůži nechala :)
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná, jemná a velká kožešina.Když mi bolí záda,tak si na ni lehnu a bolest se uvolní.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásná a huňatá
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Super produkt
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Vynikajúca kvalita
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Zboží přišlo včas a perfektně zabalené
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
rychlé vyřízení objednávky
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná barva,luxusní.
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Přišel o hodně menší rozměr, než je uveden od - do , nemá ani minimální rozměr ! do teď , už 3. Týden to řeším s obchodem !
Líbí se
Zahřeje
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Je to dárek, ve středu ho budu předávát. Vím, že se jí bude líbít :-)
MARTINA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Veliká spokojenost
Michaela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Doma jsem si ho všichni rychle oblíbili.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemná, heboučká a hřejivá kožešinka.
Mária
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná huňatá předložka k posteli.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásná , příjemná
Nelíbí se
pokud kupujete více kusů, mohou se dost lišit výškou vlasu
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nakupuji u vás často a již jsem hodnotila!
Veronika
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super.
Vladimír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
ověřený dodavatel
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
super