Běla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásné hřeje
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
pohodlný, dobře podpírá hlavu
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemný polštář , měkký, hřejivý.
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pohodlný
Recenze nakupujícího heureka.sk
Je to skvělé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Polštář je velmi dobrý, měkký potah a od té doby, co na něm spím, mě nebolí krční páteř.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní výplň polštáře.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Ok
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní materiály, polštář naplněný tak akorát, aby se dobře spalo...
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
dostatečně naplněné
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Polštář je měkoučký a dětem vyhovuje.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní výrobek
lusim
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Vhodný pro alergiky na peří, příjemný, hřejivý, každodenní využití
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Syn na něm krásně spí
Líbí se
Jemný na spaní
Přírodní materiál
Bohumila
Recenze nakupujícího heureka.cz
vše OK
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Je to příjemný polštář, používám ho zhruba měsíc a jsem s ním spokojený.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kúpila som vankúš hlavne kvôli alergiám, stačí ho len vetrať. Pre mňa je výplne akurát, nie je príliš hrubý, pri mojich problémoch s krčnou chrbticou mi vyhovuje. Jedine na začiatku som si musela zvyknúť,že vlna je taká tuhšia, nie je taká poddajná ako napr.perie, ale chce to len pár nocí a človek si zvykne. A kupovala som ho aj pre kladný vplyv vlny na organizmus.
Líbí se
Akurát rozmer, čo sa výplne týka mne vyhovuje, akurát výška pre dospelých.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalita, velmi pohodlny.
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vypadá dobře uvidím po delším používání jestli splní so od něj požaduji.
irena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ten kdo rád spí s málo pod hlavou je nevhodný,vím, že je určen pro děti ale já používám pouze pouze malý polštář.
Líbí se
kvalitní provedení
Nelíbí se
Koupila jsem si jej pro sebe ale je moc naplněný
Barbora
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nedá se z jej ubrat, jen plátýnko a v něm výplň…není úplně špatný, ale synovi také nevyhovoval, je tužší…
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Polštář je kvalitní,ale pro mě nízký.Objednám vyšší.