Petra

7.1.2019

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalitní teplé ponožky s obsahem merino, nožky po procházce zůstali teplé i přes to, že se našemu dítku potí, nekouše. Čas prověří, zdali praním neztratí na kvalitě. Kvalita se mi zdá k ceně super, doporučuji.

Líbí se
Teple a vyměkčené na nejzatěžovanějších místech, vlna nekouše, vhodné spíše do pozdního podzimu a zimy, jsou pěkně teplé, na léto bych volila tenčí.

Monika

8.9.2019

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Přesně tak, jak jsem si představoval, ale ještě nebyly testovány.

Anonymní

8.10.2020

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Velmi příjemný materiál

Nelíbí se
Koupila jsem velikost 21-24 a můj syn má nohu 25 a jsou pro něj tak akorát.

Jana

10.11.2020

Recenze nakupujícího heureka.cz

výborné hřejivé za dobrou cenu

Petra

1.12.2020

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalitní ponožky, příjemný materiál. Opravdu hřejivé.

Hana

19.3.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Příjemné

Nelíbí se
Nevím

Lenka

21.4.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

S tymito vlnenymi ponozkami su moje deti velmi spokojne, nozky sa nepotia a su v teple =). Vrelo odporucam.

Anonymní

29.4.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

+ Báječně sedí na nožce dítěte díky vysokému lemu a poskytují příjemné teplo. - Žádné

Anonymní

20.8.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Perfektně sedí.

Anonymní

20.8.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Perfektně sedí.

Miloslava

5.9.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Hřejivé - výborná kvalita.

Lenka

21.9.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Príjemné ba dotyk Teplučké Velkostne vynosime este min.2 sezony, ale uz teraz dobre sedoa. Su urobene super, ze sadnú aj teraz aj o rok. Takze super . Cena za 2 páry

Helena

17.10.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Budu objednávat další. Jsou slabší a tak ani nepotřebují větší obuv.

Katarína

17.11.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Dcera si užívá

Ivana

19.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Hrejive, prijemme

Hana

24.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Výborný, příjemný ponožky, ale protože vnučka z nich vyrostla, tak je letos Ježíšek zase přinese. Hanka

Jiří

9.3.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Používá vnučka.

Eleonóra

14.4.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Pohodlné nošení

Jana

16.9.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Výborná kvalita, výhoda balení 2 párů v jednom.

Alena

27.9.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
super

Paula

13.10.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

teplý, měkký

RADKA

21.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalita!!!

Barbora

25.10.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Zatím nemám zkušenosti s jejich nošením, ale i po vyprání drží pěkně tvar.

Renata

2.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Krásne teple detske ponozky

Jana

13.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Teplé, hezké, neškrtí. Údržba je snadná.

klapetekradka

25.11.2022

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
heboučké, teploučké

Helena

30.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Doporučuji. Spokojenost s produktem, objednávám již opakovaně.

Jana

3.12.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Koupila jsem je synovi své sestry k Vánocům, takže nemohu soudit, ale vypadají skvěle a za dobrou cenu.

Helena

4.12.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Kvalitní provedení, aby byly dětské nohy v teple.

Jana

9.12.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Moc pěkné, dárek pod stromek.

Jana

9.12.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vypadají dobře, bude to dárek pod stromek.

Natálie

28.12.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Pěkné teple ponožky

Věra

28.12.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Teplé ponožky - spokojenost

Nelíbí se
Nic

Katarína

29.12.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Teplé príjemné

jana kouřimská

1.1.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Jsem spokojena.

Líbí se
Teplé, praktická barva.

Peter

15.4.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Super

Radana

18.5.2023

Recenze nakupujícího

Koupila jsem pro dvouletého vnuka a dcera je moc spokojená. Jsou teplé , ale zároveň pěkně sedí a nepadají , takže si je nesundavá, ale zároveň není guma příliš upnutá na nožičce. Budu kupovat další.

Líbí se
Teplé a dobře sedí

Nelíbí se
-

Barbora

23.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Dárek na vánoce, takže ještě nevím, ale předchozí zkušenost z nákupu ponožek mám pozitivní.

Helena

27.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Moje nejoblíbenější ponožky, mohu je dát i do letní obuvi, jsou skladné. Objednávám opakovaně.

Jana

30.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
nestutečně pohodlné, teplé, příjemné

Jana

7.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

všechno ok.

Líbí se
Kvalitní, teplé.

Ludmila

13.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Po dřívějších zkušenostech jsem se zbožím velice spokojená.

Ludmila

13.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

S tímto produktem mám již velmi dobré zkušenosti, proto jsem objednala znovu.

Jarmila

29.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Perfektní vlastnost materiálu

Helena

4.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jsou výborné, jsou tenké, ale hezky hřejí. Kupuji pro sebe i pro vnučku.

Pavla Kolářová

5.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Dárek pro vnučku, určitě se bude líbit.

Anna

17.1.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Kvalita.

Anna

17.1.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Spokjná s tovarom.

Ivana

4.2.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Mäkké, jemné, príjemné, obľúbené dieťatkom

Anna

18.3.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Sú lepšie ako som čakala.

Lucie

12.6.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní provedení Pěkně zpracované Hezký vzhled Měkký doslap Velikost sedí

Zuzana

20.9.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jsou výborné a za dobrou cenu

Pavla Kolářová

29.10.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

dárek

Helena

5.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Přírodní materiál, nepotí se nohy.

Líbí se
nakupuji opakovaně.

Stanislava

6.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

teploučké ponožky

Zdenka

6.11.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Objednávala som veľkosť 21-24, dcérka nosí 23 a sadli ako uliate.

Líbí se
Na chodidle sú hrubšie, čo je super, pretože som ich kupovala pre dcérku na doma miesto papúč, ktoré nechce nosiť.

hyankovah

25.11.2024

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Příjemné, teplé, pohodlné. Perfektní.

jahodova_lenka

5.12.2024

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Spokojenost. Koupíme znovu. Malý je rád nosí.

Líbí se
Skvěle drží na nožičce a neotláčí ji, měkké, velmi příjemné, nožičku drží opravdu v teple, není tolik zpocená jako u jiných ponožek, které nejsou merino.

Eva

7.12.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Krásně teplé

Nelíbí se
Kloužou

Ladislav

9.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Super.

Ladislav

9.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Super.

Anna

29.12.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Dětem se ponožky líbily. Snad budou i hřát

Anna

29.12.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Dětem se ponožky líbily. Jen jsem si myslela, že budou silnější. Očekávala jsem teplé ponožky. Ale i tak našly upotřebení

Jana

12.2.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Dobre sedia na nozickach, nezosuvaju sa, su prijemne teple

Nelíbí se
Okamzite pri prvom noseni sa zacali tvorit velke zmolky

veronika

14.10.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Teple pohodlne

Karin

25.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní

Karin

25.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kvalitní

Lucie

2.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Hezky zpracované

Jarmila

8.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Hřejí dobře

Jarmila

8.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Opravdu plní svou funkci, syn má nohy hezky teplé :)

Miloslava

9.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Výhodou je hřejivost, ta už se nám osvědčila a další u tmavých ponožek je, že se nevypadají zašlapaně, když je perete na nízkou teplotu.

Miloslava

9.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Už jsme kupovali dříve. Synovi má hodně studené nohy a tyto ponožky se nám osvědčily, že zahřejí.

Nelíbí se
Nevýhodou je, že byste ponožky neměli prát na vysoký stupeň, takže když se zašlapou, což je u dětí standard, tak se to nepodaří moc vyprat.

Markéta

30.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jsou roztomilé,mladšímu synovi pěkně sedí na nožce.

Alžběta

18.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Naše oblíbené zimní ponožky, kupuji je dětem opakovaně. Jsou akorát tlusté, hřejí i když se namočí. Jen se musí opatrně prát aby se zbytečně neničily.

Líbí se
Nejsou moc tlusté, přesto perfektně hřejí a noha se nepotí

Nelíbí se
Musí se prát zvlášť, opatrně, aby se nesrazily

Lenka

23.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Materiál super a splnil účel, ma dcéra teple nôžky

Henrieta.dekysova@gm

27.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Citiť typicky pach ovčej vlny

Líbí se
Plnia hrejivú funkciu Pohodlné, deti ich rady nosia

Anonymní

7.2.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Příjemné.

Lucie

11.2.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Naprostá spokojenost Kvalitní provedení Nežmolkuji příliš mnoho Snadno se oblékají

Rozália

12.2.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

kupovala som aj v mensej velkosti a teraz znova, su mega super

Maria

16.2.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

vnuk si ich sám vybral a je z nich nadšený, futbalistické že vraj :)

Jan

18.2.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Teplé kvalitní ponožky, které zahřejí a udržují dětskou nožku v teple, narozdíl od těch vyrobených pouze z umělých vláken. Merino ponožky splnily očekávání. Mají i hezké barvy, které odpovídají obrázkům. Sebesilnější plastové ponožky = stále studené nožky :-)

Žofie

2.12.2018

Recenze nakupujícího heureka.cz

spíše větší

Líbí se
příjemný lem

Jitka

2.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
příjemné

Anna Kalúsová

14.11.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Kvalitný výrobok a praktické farebné prevedenie,dúfam že v nich nebude zima

Dagmar

23.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Nemrznou nožky ani v -10

Tereza

25.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Ponožky hřejí. Pravděpodobně budu objednávat další.

Lucia

26.12.2018

Recenze nakupujícího heureka.cz

Funkčnost ponožek vyzkoušíme na horách:)

Líbí se
Synovi se ponožky moc líbí

Nelíbí se
Říká, že mi hůře oblékají

tomas

6.10.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Ok

Michaela

11.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Nožičky sa v nich majú fajn s tým som veľmi spokojná, ale nemyslím si, že pri takej cene, by mali vyzerať takto a to už po jednom obutí.

Líbí se
Na chodidlá akoby hrubšie a teplejšie ako na členku, akurát vysoké na klasické ponožky, do škôlky super.

Nelíbí se
Po jednom dni v papučkách a topánkach úplne ožmolkované.

Michaela

6.5.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Příliš velké! Necháváme na později, až dítě doroste

jana

4.11.2018

Recenze nakupujícího heureka.cz

ponozka jsoou dobre kvality,ale doporucuji kupovat mensi cislonez uvedeno v popisu, ponozky jsou dceri o dost velke, prestoze je na horni hranici rozpeti ale lepsi velke nez male ,do nich doroste

Nelíbí se
cislovani ponozek neodpovida realne velikosti

Valeria

23.10.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Jol tart a labon, meleg

Daniela

4.12.2024

Recenze nakupujícího

Ponožky vyzerajú fajn, ale veľkosť e sú obrovské. Veľkosť 25-29,syn nosí 26 a su fakt veľké.. Škoda, odkladám na ďalší rok a objednávam menšie. Aj ked spodok vyzerá ze bude skrabat, nie je to úplne príjemné merino

Jana

22.9.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Obsahuje merino vlnu.

Nelíbí se
Obsahuje pouze 37% merino vlny.