Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní teplé ponožky s obsahem merino, nožky po procházce zůstali teplé i přes to, že se našemu dítku potí, nekouše. Čas prověří, zdali praním neztratí na kvalitě. Kvalita se mi zdá k ceně super, doporučuji.
Líbí se
Teple a vyměkčené na nejzatěžovanějších místech, vlna nekouše, vhodné spíše do pozdního podzimu a zimy, jsou pěkně teplé, na léto bych volila tenčí.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Přesně tak, jak jsem si představoval, ale ještě nebyly testovány.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Velmi příjemný materiál
Nelíbí se
Koupila jsem velikost 21-24 a můj syn má nohu 25 a jsou pro něj tak akorát.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
výborné hřejivé za dobrou cenu
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní ponožky, příjemný materiál. Opravdu hřejivé.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemné
Nelíbí se
Nevím
Recenze nakupujícího heureka.sk
S tymito vlnenymi ponozkami su moje deti velmi spokojne, nozky sa nepotia a su v teple =). Vrelo odporucam.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
+ Báječně sedí na nožce dítěte díky vysokému lemu a poskytují příjemné teplo. - Žádné
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Perfektně sedí.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Perfektně sedí.
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hřejivé - výborná kvalita.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Príjemné ba dotyk
Teplučké
Velkostne vynosime este min.2 sezony, ale uz teraz dobre sedoa. Su urobene super, ze sadnú aj teraz aj o rok. Takze super .
Cena za 2 páry
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Budu objednávat další. Jsou slabší a tak ani nepotřebují větší obuv.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Dcera si užívá
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hrejive, prijemme
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Výborný, příjemný ponožky, ale protože vnučka z nich vyrostla, tak je letos Ježíšek zase přinese. Hanka
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Používá vnučka.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pohodlné nošení
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Výborná kvalita, výhoda balení 2 párů v jednom.
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
super
Recenze nakupujícího heureka.sk
teplý, měkký
RADKA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalita!!!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Zatím nemám zkušenosti s jejich nošením, ale i po vyprání drží pěkně tvar.
Renata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásne teple detske ponozky
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplé, hezké, neškrtí. Údržba je snadná.
klapetekradka
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
heboučké, teploučké
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Doporučuji. Spokojenost s produktem, objednávám již opakovaně.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Koupila jsem je synovi své sestry k Vánocům, takže nemohu soudit, ale vypadají skvěle a za dobrou cenu.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalitní provedení, aby byly dětské nohy v teple.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Moc pěkné, dárek pod stromek.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vypadají dobře, bude to dárek pod stromek.
Natálie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pěkné teple ponožky
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplé ponožky - spokojenost
Nelíbí se
Nic
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé príjemné
jana kouřimská
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Jsem spokojena.
Líbí se
Teplé, praktická barva.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Super
Radana
Recenze nakupujícího
Koupila jsem pro dvouletého vnuka a dcera je moc spokojená. Jsou teplé , ale zároveň pěkně sedí a nepadají , takže si je nesundavá, ale zároveň není guma příliš upnutá na nožičce. Budu kupovat další.
Líbí se
Teplé a dobře sedí
Nelíbí se
-
Barbora
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dárek na vánoce, takže ještě nevím, ale předchozí zkušenost z nákupu ponožek mám pozitivní.
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Moje nejoblíbenější ponožky, mohu je dát i do letní obuvi, jsou skladné. Objednávám opakovaně.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
nestutečně pohodlné, teplé, příjemné
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
všechno ok.
Líbí se
Kvalitní, teplé.
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Po dřívějších zkušenostech jsem se zbožím velice spokojená.
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
S tímto produktem mám již velmi dobré zkušenosti, proto jsem objednala znovu.
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Perfektní vlastnost materiálu
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsou výborné, jsou tenké, ale hezky hřejí. Kupuji pro sebe i pro vnučku.
Pavla Kolářová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dárek pro vnučku, určitě se bude líbit.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalita.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Spokjná s tovarom.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Mäkké, jemné, príjemné, obľúbené dieťatkom
Recenze nakupujícího heureka.sk
Sú lepšie ako som čakala.
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní provedení
Pěkně zpracované
Hezký vzhled
Měkký doslap
Velikost sedí
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou výborné a za dobrou cenu
Pavla Kolářová
Recenze nakupujícího heureka.cz
dárek
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Přírodní materiál, nepotí se nohy.
Líbí se
nakupuji opakovaně.
Stanislava
Recenze nakupujícího heureka.cz
teploučké ponožky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Objednávala som veľkosť 21-24, dcérka nosí 23 a sadli ako uliate.
Líbí se
Na chodidle sú hrubšie, čo je super, pretože som ich kupovala pre dcérku na doma miesto papúč, ktoré nechce nosiť.
hyankovah
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Příjemné, teplé, pohodlné. Perfektní.
jahodova_lenka
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Spokojenost. Koupíme znovu. Malý je rád nosí.
Líbí se
Skvěle drží na nožičce a neotláčí ji, měkké, velmi příjemné, nožičku drží opravdu v teple, není tolik zpocená jako u jiných ponožek, které nejsou merino.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásně teplé
Nelíbí se
Kloužou
Recenze nakupujícího heureka.sk
Super.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Super.
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dětem se ponožky líbily. Snad budou i hřát
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dětem se ponožky líbily. Jen jsem si myslela, že budou silnější. Očekávala jsem teplé ponožky. Ale i tak našly upotřebení
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Dobre sedia na nozickach, nezosuvaju sa, su prijemne teple
Nelíbí se
Okamzite pri prvom noseni sa zacali tvorit velke zmolky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teple
pohodlne
Karin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní
Karin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hezky zpracované
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hřejí dobře
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Opravdu plní svou funkci, syn má nohy hezky teplé :)
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Výhodou je hřejivost, ta už se nám osvědčila a další u tmavých ponožek je, že se nevypadají zašlapaně, když je perete na nízkou teplotu.
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Už jsme kupovali dříve. Synovi má hodně studené nohy a tyto ponožky se nám osvědčily, že zahřejí.
Nelíbí se
Nevýhodou je, že byste ponožky neměli prát na vysoký stupeň, takže když se zašlapou, což je u dětí standard, tak se to nepodaří moc vyprat.
Markéta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou roztomilé,mladšímu synovi pěkně sedí na nožce.
Alžběta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Naše oblíbené zimní ponožky, kupuji je dětem opakovaně. Jsou akorát tlusté, hřejí i když se namočí. Jen se musí opatrně prát aby se zbytečně neničily.
Líbí se
Nejsou moc tlusté, přesto perfektně hřejí a noha se nepotí
Nelíbí se
Musí se prát zvlášť, opatrně, aby se nesrazily
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Materiál super a splnil účel, ma dcéra teple nôžky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Citiť typicky pach ovčej vlny
Líbí se
Plnia hrejivú funkciu
Pohodlné, deti ich rady nosia
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemné.
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Naprostá spokojenost Kvalitní provedení Nežmolkuji příliš mnoho Snadno se oblékají
Recenze nakupujícího heureka.sk
kupovala som aj v mensej velkosti a teraz znova, su mega super
Recenze nakupujícího heureka.sk
vnuk si ich sám vybral a je z nich nadšený, futbalistické že vraj :)
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplé kvalitní ponožky, které zahřejí a udržují dětskou nožku v teple, narozdíl od těch vyrobených pouze z umělých vláken. Merino ponožky splnily očekávání. Mají i hezké barvy, které odpovídají obrázkům. Sebesilnější plastové ponožky = stále studené nožky :-)
Žofie
Recenze nakupujícího heureka.cz
spíše větší
Líbí se
příjemný lem
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalitný výrobok a praktické farebné prevedenie,dúfam že v nich nebude zima
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Nemrznou nožky ani v -10
Tereza
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ponožky hřejí. Pravděpodobně budu objednávat další.
Lucia
Recenze nakupujícího heureka.cz
Funkčnost ponožek vyzkoušíme na horách:)
Líbí se
Synovi se ponožky moc líbí
Nelíbí se
Říká, že mi hůře oblékají
Recenze nakupujícího heureka.sk
Ok
Recenze nakupujícího heureka.sk
Nožičky sa v nich majú fajn s tým som veľmi spokojná, ale nemyslím si, že pri takej cene, by mali vyzerať takto a to už po jednom obutí.
Líbí se
Na chodidlá akoby hrubšie a teplejšie ako na členku, akurát vysoké na klasické ponožky, do škôlky super.
Nelíbí se
Po jednom dni v papučkách a topánkach úplne ožmolkované.
Michaela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příliš velké! Necháváme na později, až dítě doroste
jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
ponozka jsoou dobre kvality,ale doporucuji kupovat mensi cislonez uvedeno v popisu, ponozky jsou dceri o dost velke, prestoze je na horni hranici rozpeti ale lepsi velke nez male ,do nich doroste
Nelíbí se
cislovani ponozek neodpovida realne velikosti
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Jol tart a labon, meleg
Daniela
Recenze nakupujícího
Ponožky vyzerajú fajn, ale veľkosť e sú obrovské. Veľkosť 25-29,syn nosí 26 a su fakt veľké.. Škoda, odkladám na ďalší rok a objednávam menšie. Aj ked spodok vyzerá ze bude skrabat, nie je to úplne príjemné merino
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Obsahuje merino vlnu.
Nelíbí se
Obsahuje pouze 37% merino vlny.