Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
ok
Recenze nakupujícího heureka.sk
Uzasny hrejivy a krasny produkt, celkove spracovanie je dizajnovym kuskom ktory doladujr interier obyvacky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
príjemný
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Vlna je nenahraditelná
Marcel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hrejiva vlna
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pěkně provedené, hřejivé
Nelíbí se
Cítit ovce
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
kvalita
Dušana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Tento polštář je úžasně naducaný, na spaní se mi nehodí, ale jako podpěra je skvělý, navíc je vlna pro mě velice příjemná
Blanka Pikulová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Fajn polštářek ..
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Někomu se může zdát málo naplněný, ale na spaní je právě pro tuto vlastnost ideální, a přitom zůstává velmi pohodlný a měkkoučký.
Líbí se
Měkký, výškově ideální na spaní
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalita
Recenze nakupujícího compari.ro
Zdravé a ideální pro dobrý spánek
Recenze nakupujícího arukereso.hu
Trvalo pět dní, než dorazila ze zahraničí. Komunikace byla správná. Obal se mi velmi líbí. Kvalita zboží je lepší, než se očekávalo! Děkujeme!
Líbí se
Trvalo pět dní, než dorazila ze zahraničí. Komunikace byla správná. Obal se mi velmi líbí. Kvalita zboží je lepší, než se očekávalo! Děkujeme!
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dobry
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Prírodný materiál
Kvalitné spracovanie
Domáca výroba aj spracovanie
Stanislav
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemný materiál, tuhost tak akorát, prostě plná spokojenost
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemný, velký, hřejivý polštář. Perfektní na čtení v posteli na podepření zad. Doporučuji
Josef
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásně hřeje
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásný, hebký polštář
Stanislav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní polštář ,který Vám zaručí, že na něm odpočinete.
Líbí se
Velice příjemný a měkounký materiál pod hlavu.
Nelíbí se
Nic
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vadí mi, že výplň není také z vlny, chci mít v poteli jen přírodní materiály
Líbí se
Je míň vyplněný, což mi na spaní vyhovuje, jen si musím postupně zvyknout, že přece jen není úplně jemný
Milada
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vynikající teploučko, nádhera
Kamil
Recenze nakupujícího
Jak to nerecenzuji já, tak jsou ostatní recenze většinou nedokonalé.
Líbí se
Hřeje, takže mě ráno po probuzení za krkem nebolí, takže mi na 100% splnil to, co jsem od něho očekával. Na druhou stranu mě po probuzení bolí hlava. Ještě nevím, jestli to dělá zlavec nebo peřina. Možná obojí. To ale brzy zjistím. Je pravděpodobně nutnost to před použitím vyprat, protože obě věci smrdí. Tak uvidím.
Nelíbí se
Málo naplněný. Možná ho někdo vrátil a vybral z něho trochu výplně. Musel jsem si ho doplnit. Výrobce ale dodatečnou náplň u tohoto výrobku nepřibaluje. Já osobně jsem ji nepotřeboval, protože ji mám, ale pro někoho jiného to může být problém. Pokud si ho budete objednávat, tak si řekněte i o dodatečnou náplň. Tu by měl ale automaticky přibalovat výrobce.
Recenze nakupujícího arukereso.hu
Szuper.
marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Doporučuji
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Moc příjemný. Ihned po ulehnutí jsem ucítila teplo od krční páteře do ramen. Zatím první produkt, ale jistě ne poslední.
Dita
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemnější spánek