Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Budu nosit až v létě
Anonymní
Recenze nakupujícího
Líbí se
Příjemný materiál, dobře odvádí pot
Nelíbí se
guma trošku stahuje, ale možná jsem zvolila menší velikost
Recenze nakupujícího
Doporučené stránky
Líbí se
Příjemný na kůži, opravdu neškrábe.
Nelíbí se
Guma je trochu příliš těsná a pro mě jsou popruhy trochu příliš dlouhé, takže dobré držení není možné.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Příjemné