Anna

13.10.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Budu nosit až v létě

Anonymní

19.11.2023

Recenze nakupujícího

Líbí se
Příjemný materiál, dobře odvádí pot

Nelíbí se
guma trošku stahuje, ale možná jsem zvolila menší velikost

Ute

13.10.2024

Od zákazníka z woolville.de

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího

Doporučené stránky

Líbí se
Příjemný na kůži, opravdu neškrábe.

Nelíbí se
Guma je trochu příliš těsná a pro mě jsou popruhy trochu příliš dlouhé, takže dobré držení není možné.

MUD. Alena

8.10.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Příjemné