Marie

28.5.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nesedí mi úplně velikost,upravím ji :)

Líbí se
Příjemný materiál,jen pozor na správnou velikost

Daniela

29.8.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

velmi příjemný materiál, nikde neškrábe ani nekouše, velikost sedí dobře, nicméně trojuhelníky jsou poměrně malé, takže velká prsa neudrží v podprsence (především při předklonu mají prsa tendenci "vypadávat"), což se ale dá vyřešit případným překřížením ramínek