Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
na pohľad dobrý
Nelíbí se
nie sú
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
ještě nezkoušeno
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
kvalita
Mária
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vložky jsou pěkné jenom tá modrá barva hodně svítí v botě.Vhodnější by byla černá.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Makke,dobry došlap v topánke
Nelíbí se
Vložky sa zle vkladaju do topanok.inak dobre
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalitní provedení
hezky drží nohu ve správné poloze
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pohodlné a funkční
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pohodlné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Skvěle vonící vložky do bot
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
dobře tvarované
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Spokojenost, lépe se s nimi chodí v teniskách a ponožky se tak rychle nezničí :-)
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vložky jsou dobré,formují nohu a vypodají že vydrží
Radka
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemně se nosí, gel pod patou dobře tlumí nárazy při chůzi
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Zatím nevyzkoušeno.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Sú to už asi 4 vložky do topánok, ktoré sme kúpili synovi do botasiek. Bez nich jednoducho nedokáže v botaskách chodiť. Veľmi dobre podopierajú klenbu nohy a keď sa aj nohy spotia, nešmýka sa na nich.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
tovar zodpovedá našim predstavám
Recenze nakupujícího heureka.sk
Perfektné vložky do športových topánok.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám je krátce a nelze okomentovat tvar mi vyhovuje, ale zda se materiál bude vydrží dlouho v té kvalitě.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Výborné sa v nich naslapuje mekucke
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Stélka je z měkkého savého materiálu a je ortopedická se srdíčkem a klenbou, aby se mi nezbortila klenba. Mám jich již více koupených do jiných bot. Kvalita ze spodu je pevná a drží v obuvi je olemovaná tak se netřepí jen nelze upravit do do jiného tvaru ve špičce. Hlavně kdo má vysokou, nebo propadlou klenbu a tak se noha s klenbou nezhoršuje. Jsem spokojená. Netušila jsem jaké bude mít výhody a ty jsem již popsala. Jsou vynikající a doporučuji.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Zatial prijemne na nosenie.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Veľmi pohodlné.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kupuji opakovaně
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
kupováno opakovaně
Recenze nakupujícího heureka.sk
Spokojnosť
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pohodlná chůze, úleva od bolesti.
Vendulka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Mám je prozatím krátce, ale při prvním vyzkoušení sedí dobře
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
určite využijem, príjemné, anatomické. som spokojná s nákupom
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vložky nosím teprve čtvtý den v plátěnkách Novesta, a jsou vynikající. Proti původním stélkám které jsou tvdší. Budu si kupovat i do dalších bot.
renata.randuchova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Výborné, kupuji pravidelně pro sebe i pro děti. Krásně drží klenbu.
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
pohodlné
Recenze nakupujícího heureka.sk
všetko ok