Libor
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Znamá značka ČESKA !!!!!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Skvělý produkt
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalitní tenisky, pohodlné, jsme spokojeni
Irena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty jsou dobře padnoucí i na širší nohu jsou měkké. Na noze vypadají skvěle
Recenze nakupujícího heureka.sk
Elegantní, pohodlné.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Perfektní, příjemná, lehká, pohodlná, tvarovatelná stélka. Velikost se hodí. Maximální spokojenost
Recenze nakupujícího heureka.sk
Boty jsem měl poprvé na sobě na sportovním dni.Vydržely déšť, bláto, chůzi v lese. Netlačily mě nohy, pohodlně se v nich chodí, jsou lehké.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
na moji nohu pěkně sedí,pohodlné
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Spokojenost, objednám si znovu jiné zboží
Daniela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Tradiční kvalitní výrobek vyrobený v ČR
Líbí se
Tradiční kvalitní výrobek vyrobený v ČR
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Chodí se v nich skvěle.
Jiřina Khürová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty jsou ve fázi testování, mám je pár dní, ale první dojem je výborný. Vypadají krásně, chůze v nich je příjemná.
Líbí se
lehká bota
stélka podpírá klenbu nohy
Naďa
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kožené, kvalitní a hezké tenisky. Dobře sedí na noze , chůze je pohodlná
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
pěkný kvalitní
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pěkný design.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalitní boty velká spokojenost
Jaroslava Knapová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velikost odpovídající, lehká obuv, dobře tvarovaná stélka.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi pohodlná obuv.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Boty jsou lehké, měkké a pohodlné.
Recenze nakupujícího heureka.sk
velmi pohodlné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Především mě překvapila "vůně" nových bot, jakou si pamatuji z dětství (ne taková, jaká je dnes běžná, pokud jde o kvalitní výrobky). Perfektně podporují klenbu, takže jsem si nemusela kupovat vložky do bot. Velikost sedí podle tabulky. Jsem maximálně spokojená.
Líbí se
Kvalita za rozumnou cenu.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
skúsenosť s nákupmi
Recenze nakupujícího heureka.sk
Skvele mäkké presne co som si objednal
Recenze nakupujícího arukereso.hu
Koupila jsem si bílé boty, ne červené. Velikost nebyla správná.
Líbí se
Bylo snadné ho poslat zpět.
Nelíbí se
Velikost nebyla správná.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Super tenisky, lehké, přizpůsobivé, dobře se v nich chodí. Dobrá koupě.