Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pěkné,ale vracela jsem... pro mně působily moc pánské...
Vlaďka
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní produkt
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Semišová obuv typu " Prestige " výborná, na podzimní procházky lesem přímo šitá
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Dobře sedí na noze, drží nohu
Václav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pohodlné, nekloužou a zpracování je více než kvalitní. Zatím naprostá spokojenost. pokud bude kvalita stejná, jako s jejich "předky " tedy botou pořízenou před pěti lety - budu hodně nadšený :) A to botám dávám dost zabrat (jejich kožené letní verze jsou ideální boty do lodi) na lehčí túry a pro klasické (městské) nošení - nemají v poměru cena výkon konkurenci.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
výrobek mi 100 % vyhovuje
Karola
Recenze nakupujícího heureka.cz
boty jsou bez závad, jsou vzhledem velice hezké. Bohužel vybrala jsem boty o dvě čísla větší, musím vyměnit.
Líbí se
vyberete doma a také domů je dostanete kurýrem. Bez námahy
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pěkně vypadající kožený svršek a kvalitní odpružená podrážka.
Nelíbí se
Šířka boty je údajně standardní, ale i na štíhlejší noze vypadá úzká.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vynikající. Boty jsou velmi pohodlné. Doporučuji ostatním zákazníkům koupit tyto boty.
Jana Krejdlová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
pohodlné, pěkný vzhled
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalitní produkt.velikost sedí a je vynikající pro chůzi lehké boty
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pohodlné, pěkné, spokojenost s výrobkem
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Klasická a pohodlná obuv prestige, nelze nic vytknout.
Miroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
pohodlné jako bačkůrky
Recenze nakupujícího arukereso.hu
.
Líbí se
.
Nelíbí se
.