Recenze nakupujícího heureka.sk
Krasne capacky ktoré potesia tak vzhliad eleganciou ako aj teplom pre krehké nožičky :)
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásně teplounke ,skvělý dárek
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
No to vám řekne miminko, které se narodí v lednu
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dárek. Spokojenost.
Vladimíra Černá
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Já od Vás mám toho víc a jsem neskutečně spokojená
Líbí se
Zjistím až se vnouče narodí, ale na omak jsou boží. Jinak mimčo budu dál kupovat
vyr50
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
na obrazku vypadaji hezky ve skutecnosti vypadaji jinak ale jsou hezke a teple zatim cekaji az se malicke narodi
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Príjemné teplucke
RADKA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásně hřejivé....spokojené miminko.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplučký materiál
Ingrid
Recenze nakupujícího heureka.cz
úžasné botičky, doporučuji
Růžena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Je to dárek, ale snad se bude líbit.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
pěkné kvalitní :)
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Na zimu to bude pro dceru super, že ji to zahřeje nožičky
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zkušenost zatím nemám,je to dárek pravnouče se narodí v srpnu.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
nádherné, teploučké
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
velmi pěkné, měkoučké, doufám, že se budou líbit, je to dárek
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hezké teplé capáčky
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásné a roztomilé, teploučké
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Milé na dětské nožičce, teplé.
Renata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Na obrázku vypadá zboží lépe než ve skutečnosti.