Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Dobře sedí na uších.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Výborně hřeje, je dostatečně široká, měkká. Rozhodně doporučuji. Mám tu větší velikost, vlasy na hodně krátko a mám ji akorát.
Recenze nakupujícího heureka.sk
čelenka je velmi teplá, takže ji doporučuji
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
hlava jak v peřince
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
sedí perfektně
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Spokojen
Drahomíra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Celou zimu v pohodlí a teploučku.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásně hřeje
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
lepší než kulich
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nepruží, velikost M je na obvod hlavy 58 malá a 62 zase moc velká. Mají však jen M nebo XXL, nic mezi tím prý není. Malou jsem dala kamarádce pro holku a tu velkou budu muset ručně zmenšit. Jinak je příjemná a vzhledově super. Mám ráda ovečku v přírodních barvách.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pěkná, ale velikost si musím upravit. Bohužel nic mezi M a XXL ovečka nenabízí. M je malá a XXL je zase moc velká. Obvod hlavy mám 58. Čelenka je hodně pevná, nepruží.
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
sice byla větší, ale trochu jsem si jí přešila a je moc příjemná
Barbora
Recenze nakupujícího heureka.cz
doporučuji
Líbí se
příjemná
hřejivá
Jana
Recenze nakupujícího
Mam obvod hlavy presne 56cm, takze celenka M sedi jako ulita. Krasne hreje, mam z ni radost!
Líbí se
Hunata a tepla, krasne prilehava, nebude pod ni foukat
Nelíbí se
Take bych uvitala celenku bez fleecove podsivky, ale to je detail
Blanka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Praktická, teplá, kvalitní.
Vladimír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Používám výrobky Vlnky již po delší dobu a nemohu si je vynachválit. Tento výrobek ovšem slouží jako dárek, takže prozatím nemohu hodnotit.
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Byl to dárek
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Rychlost
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
jsou teploučké
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Prima, hřejivá, hodí se ke všemu.
Jaromír Severýn
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
perfektně sedí , je tvarovaná a podšitá
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
nakoupeno jako dárek
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Ještě jsem to nezkoušel
Míla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mrzí mne, že čelenka je "vyztužena" fleesem. Je to umělina, víc by mi vyhovovalo pouhé ovčí rouno.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dostatečně široký, zvětšuje hlavu
Líbí se
Teply