Jana

18.12.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Príjemná hrejivá kožušinka, ale vložke chýba akákoľvek pevnosť - ľahko sa zvlní v topánke. Veľkosť nezodpovedá!! Kúpila som 43 do “farmáriek” veľkosť 43. Na vyplnenie topánky chýba 0,5-1 cm.

Katarína

17.1.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Pekne vypracované

Nelíbí se
Malé číslo, treba váčšie ako bežne, aj úzke, vraciam

Olga

28.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nelíbí se
hrnou se v botě pevnější podklad

Jana

21.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nelíbí se
příliš úzké ve špičce

Helena

9.12.2024

Recenze nakupujícího

Koupila jsem loni, vyvalila až teď. Jsou minimálně o 2 čísla menší.

Nelíbí se
Velikost neodpovídá

dominika

4.3.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Kožešinka je na omak příjemná.

Nelíbí se
V botě se shrnuje a velikost je o několik čísel menší.

standa

18.11.2022

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Příjemné, teploučko.

Nelíbí se
Žádné

Anonymní

10.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Asi o 1cm menší než vnitřek boty, ale číslo velikosti se shoduje.

Eva

12.11.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
zjemňujú došľap nohy a zvyšujú teplo obuvi

Anonymní

14.8.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Těším se na zimu . Jsou krásně lehounké a měkoučké.

Eva

24.10.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
vhodné do mrazivých dní

Adrianna Vörös

10.11.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

spokojnosť

Hana

11.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vložky do bot jsou hřejivé a dobře drží tvar.

Hana

11.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vložky do bot z ovčí vlny jsou hřejivé , drží tvar,nekroutí se.

Hana

11.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vložky do bot jsou hřejivé a drží tvar,nekroutí se.

Věra

11.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Spokojena

Věra

11.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty opet hreji

Jarmila

14.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zahřejí

Jaroslav

17.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Doporučuji.

Jaroslav

17.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Doporučuji , v botách opravdu příjemně teplé.

Jitka Venclova

19.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
perfektní na zimu

Ľubica

22.12.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Teplé na zimu -spokojnosť, veľkosť sedí, odporúčam

anna

15.9.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
teple

Jaroslava

27.9.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
opravdu teplé

Mariana

20.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Super

Šárka

31.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Opravdu hřejí a jsou příjemné a měkké.

Eva

3.11.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Tieto vložky do topánok kupujem opätovne. Minulý rok som ich kúpila darom a tento krát ich zabezpečujem pre seba. Maximálna spokojnosť

Dušan

5.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Spokojenost

Milan

7.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Super

JAROSLAV

17.11.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Zakúpené viackrát, super hrejivé, maximálna spokojnosť u nás doma s týmito koženými vložkami do topánok.

Božena

20.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Dobrá volba pro zateplení obuvi

Ivana

20.11.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
huňaté, vyzerajú pekne, kvalitne sú užšie ako som myslela, mohli byť o 1-2 cm širšie

Antonie

21.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Teploučko

Anonymní

20.12.2022

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Určitě doporučuji, velmi funkční, koupit o číslo větší :-)) a upravit.

Líbí se
Výborné , teplé , pevné

Nelíbí se
dost úzké / pracovní boty, holiny /

Iva

26.12.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Příjemně teplé

Veronika.dvora

4.1.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Určitě doporučuji všem, kteří chtějí mít nožky v teple.

Líbí se
Perfektně sedí podle uvedené velikostní tabulky Příjemně hřejí a velmi snadno se udržují

Marika P.

12.1.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
teplé, hřejivé,

Nelíbí se
Velikost bohužel neodpovídá. Vložky do bot označené velikostí 42 jsem si koupila pro sebe do bot velikosti 41, ale nakonec jsem je dala synovi do bot velikosti 39. Do svých bot jsem si objednala ještě jedny vložky, a to velikost 44. Tato velikost správně sedla do mých bot.

Lída

1.2.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Je to kvalitní tepelná izolace.

Anonymní

4.2.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Vřele doporučuji.

Líbí se
Udržují tepelný komfort, jsou skvělé....

Nelíbí se
Žádné

Marek

2.1.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Hustá a kvalitná vložka.

Marian Vagovič

11.12.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

darček

Vladimír Kalina

15.11.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

tovar zodpovedá našim predstavám

Jana

1.3.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

příjemný materiál

Viera Chlebinova

13.4.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
príjemné

caryfuk.cb32

17.4.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Super

Marian Vagovič

6.1.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

darček

Mária

1.1.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Super do akejkoľvek inej obuvi, ktorú chceme izolovať od podlahy.

Jana

20.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nádherně měkoučký, teploučký Vemte o velikost větší, jsou hodně akorát

Irena

30.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Perfektni

Edita

2.6.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

zatím jsem je nevyzkoušela, ale budu připravena na příští zimu

Mária

3.6.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

spokojnosť

Naďa

3.10.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

objednávam opakovane

Kateřina

17.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím nevmi, ale určitě použiji v chladném počasí.

Jana

22.3.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

nic

alzbeta.jaskova

4.5.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Ráda nakoupím znovu.

Líbí se
Používám do zimní a motorkářské obuvi jsou hřejivé. Mám i ponožky vlnka jsou skvělé.

Ivana

12.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vložky na velikost sedí a jsou krásně teplé. Jen do mých bot jsou o něco víc užší v šířce, než bych potřebovala.

Jiří

24.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Spokojenost

Ludmila

6.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Kupované už druhý krát, parádne

Filip

10.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

nutno objednat dle velikosti chodidla, nikoliv dle velikosti bot, ale to je i v popisu produktu...