Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Papuče určené pro starší generaci jsou velmi úzké přes nárt, pro babičky nenositelné.
Vladimír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
papuče byly malé, i když jsem si nohu změřil podle velikostní tabulky. Tak, jak byly drahé, jsou mi teď k ničemu.
Reakce obchodu ovečkárna.cz
Mrzí nás, že Vám výrobok veľkostne nevyhovuje. Samozrejme je možné nepoužívaný a nepoškodený tovar do 30 dní bezplatne vrátiť. Stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete na našich stránkach.
bohuslav.rybka
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Špatně ušitý zip na jedné bačkoře,nelze ani zapnout zip.Obvod bačkory je cca.o 2.cm užší.Nedoporučuji.
Líbí se
Hřejivé
Nelíbí se
Špatně ušito
Reakce obchodu ovečkárna.cz
Dobrý deň, mrzí nás, že Vám bol doručený výrobok ako popisujete. Prosím, nafoťte nám výrobok a pošlite nám fotky spolu s reklamáciou na info@oveckarna.cz, situáciu preveríme a budeme Vás kontaktovať.
Vladimír
Recenze nakupujícího heureka.cz
pěkný vzhled ale velmi malé, nevhodné pro větší nohu.
Líbí se
pěkný vzhled
Nelíbí se
velmi úzké
velmi nízké
vhodné pouze pro útlé nohy
Vladimír
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Nelíbí se
Deklarované číslo, neodpovídá velikostní tabulce, je menší, proto jsou těsné.
Renáta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Měla jsem při objednání trochu jinou představu. Nepřesvědčil mě vrchní materiál. Podrážka nevypadá, že neklouže, ale to se možná pletu. Vráceno.
Líbí se
Teplé
Velikost odpovídá.
Nelíbí se
Pata není zateplená a studí
V.Darebnik
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
pěkný vzhled
Nelíbí se
velmi úzké, velikost 40 na delku, ale na výšku chodidla velmi malé
Blažena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pro silnější nohu méně pohodlné. Chtělo by to větší prostor pro nárt a šíři i výšku pro prsty.
Nelíbí se
nižší nárt a méně prostoru pro prsty
Libuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Běžně si kupuji boty číslo 39, tyto papuče asi kvůli vnitřní kožešině mohly být o 0,5 cm delší - naboso celkem dobré, ale když si vezmu ponožku, tak mě ve špičce tlačí.
Kamila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
velmi hřejivé
Nelíbí se
doporučuji kupovat o číslo větší
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teplé
Nelíbí se
nízký nárt a tím pádem se špatně zapíná zip
blazena.petrlikova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
skutečně zahřejí
Nelíbí se
šev na svršku až do špičky snižuje šíři, lepší by byl jdnolitý svršek se zipem, snad svršek časem povolí
Recenze nakupujícího heureka.sk
teple dobre
Libuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsou příjemně teplé a měkké.
Nelíbí se
Že se jedná obuv spíše pro starší, doporučila bych,kdyby byla širší.
zlatkagoldova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Papuče nosím rozepnuté a vůbec mi to nevadí.
Líbí se
Papuče jsou teplé a pohodlné . Nosím je celý den.
Nelíbí se
Mám vyšší nárt a silnější kotníky a proto nemohu zapnout zip. To jediný nedostatek tohoto výrobku.
m-sokolova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Splnily očekávání.
zaviskova.milada
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
teploucke,pohodlné
Nelíbí se
u některych starsich osob je obuv úzka,babicka nemohla použít uzavirací zip
eakan
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Doporučuji. Přivítali bychom nabídku s možností vybrat ze 2 variant: s bílou nebo černou podrážkou.
Líbí se
Dobrý tvar, zakrytý kotník, vhodné pro širokou nohu s vysokým nártem.
Nelíbí se
Černá podrážka. Maminka by do bytu preferovala bílou podrážku.
kvetoslava.cizkova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Dobré
Líbí se
Splňuje moje potřeby
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Teplé bačkory
Nelíbí se
Nízký nárt, tlačí
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
nikde netlačí a dobře sedí. Doporučuji i jiným zákazníkům
Recenze nakupujícího heureka.sk
Nelíbí se
Uzka topanka pre opuchnute nohy
Recenze nakupujícího heureka.sk
Hľadala som seniorské papučky pre babičku. A veľmi sa jej páčia, sú teplé, snáď jej v zime dobre poslúžia.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teple
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
kvalitný produkt
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teplé bačkory na zimu
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Měkké a teplé
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím nepoužívám.
Zdena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Výhoda produktů je, že bych je sama těžko někde sháněla
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pre moju 88 ročnú mamku a aj pre mňa šľapky sú super
Recenze nakupujícího heureka.sk
Zdá sa, že by mali splniť účel - "pracovná obuv" na home-office v byte na prízemí.... v zime sa ukáže
Nelíbí se
na jednej je trochu krivo našitý zips, snáď vydrží...
Yvona
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní výrobek
Iveta
Recenze nakupujícího heureka.cz
s nákupy na Ovečkárně jsem moc spokojená, nakupuji tu min. potřetí
Líbí se
teploučké, velikost odpovídá
kvalitní zpracování
barva odpovídá zobrazení v eshopu
dobře sedí, pohodlné, lehoučké
lze nastavit hlídací ovečku :-)
zajímavá videa na eshopu - prezentace zboží
Nelíbí se
nebyla menší velikost, chtěla jsem pro maminku
škoda, že nejsou i v jiné barvě
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Super kvalita
Nelíbí se
Ziadne
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Sú perfektne teplučké
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pohodlne a teplucke
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplucke a vysoké papuče pre tých ktorý m je zima na nohy.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
OK
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dlho sme hľadali takéto teplé papuče, ktoré dobre držia aj členky, sú pohodlné ako šité na nohu. Sme veľmi spokojné. Náš typ výrobcovi na vylepšenie: Znútra " goliera" našiť na látkový "pás" vlnu, a pomocnú " šňúrku" na vytiahnutie a stiahnutie zipsu. Starším ľuďom a ZŤP je to príjemnejšie. Alžbeta a Silvia
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásné, teplé bačkory,maminka si je chválí
jedlinska.j
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Mám asi patery boty od Vás a jsem opravdu moc spokojená.
Líbí se
Krásně měkké
Blažena
Recenze nakupujícího heureka.cz
pohodlné, teploučké budou se v letošní zimě určitě hodit
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Doporučuji
Líbí se
Teplé a kvalitní, velikost jsem vzala o č. Větší a je Ok
Libuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásně hřejivé a lehoučké bačkůrky.
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám koupeno do třídy do školky k dětem na letošní zimu
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory si ráda vzala vnučka jako potřebnou věc pro nadcházející zimu.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teplý materiál
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
teplíčko
Dina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teplé, velikost odpovídá
Randy
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teple, mekke, hrejive.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám už odzkoušeno. Krásně hřejí. Jiné na zimu nekupuji.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory jsou velice příjemné a hlavně je v nich teplo.
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Výborný, teplý
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Lehounké a opravdu hřejivé papuče. Mám je ráda. :)
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zajásala jsem...tatovéto typy bačkor pamatuji u svých příbuzných...ale je to už hodně dávno. Někteří mladí tohle tak nějak nechápou....
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Veľmi hrejivé a pohodlné papuce
Recenze nakupujícího heureka.sk
Papuče som kupovala svojej mamke je s nimi veľmi spokojná, sú teplé a dobre sa jej v nich chodí. Tento produkt môžem len odporúčať.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Nelíbí se
nevyhovujúca veľkosť
zaslala som na výmenu
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Bačkory jsou příjemně teplé, nohy se brzy zahřejí. Velikost seděla dobře bez vyzkoušení.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
kvalitný výrobok
Emil
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Lehké, ale hřejivé !
Nelíbí se
Neznám
Vlasta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dokonalé bačkory
Recenze nakupujícího heureka.sk
papučky nemajú chybu - ako všetko z Ovečkárne.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní zpracování, teplé a pohodlné.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Veľmi pohodlné a teplé papuče pre starších ľudí aj so širšou nohou.
Milena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teploučké, dobře se nazouvají díky zipu
Recenze nakupujícího heureka.sk
Verím, ze dany produkt bude ohodnoteny velmi kladne, je to darcek babke pod stromček.
Recenze nakupujícího heureka.sk
super teplé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplučké a dobre sa obúvaju.
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
dobry
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Koupeny jako dárek pro babičku a ta oceňuje hlavně to, že jsou teploučké a nekloužou
Recenze nakupujícího heureka.sk
Velmi dobrý rodukt, splnil moje ocakávania viac ako 100 %
Valentina
Recenze nakupujícího heureka.cz
teplé a pěkné
hanzlikova.dana
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Nelíbí se
Velikost 42 neodpovídá, je menší.
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vzala jsem o číslo větší, a bylo to ono.
Líbí se
Vypadají velmi pěkně.
Bezvadně hřejí, jsou prostě skvělé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
kvalita,rýchlost dodania tovaru
Hanka.strnadova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Nohy v teple..
Líbí se
Super teploucke
Nelíbí se
Zadne
Ivana.stysova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Bačkory jsou teplé
Nelíbí se
O žádných nevím
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Prima obchod s lidským přístupem. Co slíbí, to splní, včetně termínu doručení.
Líbí se
Z Ovečkárny mám jiné produkty s kterými jsem spokojený.
Bačkory skutečně zahřejí.
Denně.
Jana Sedláčková
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Odpovídá požadavku.
Jaromír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkůrky krásně hřejí
stapro100
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
dobrá kvalita
Nelíbí se
žadné
Bruno
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Dobře sedi a jsou velmi pohodlné
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Jsou teploučké, ideální na chalupu.
evca.ku
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Spokojenost
Líbí se
Teploučké
Recenze nakupujícího heureka.sk
mamina je veľmi spokojná
radkako
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Určitě pohodlí a teplo pro nohy.
zykova.anna
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Dárek pro babičky radostný.
sal.r
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Bačkory jsou pro starou maminku, kterou stále zebou nohy, takže nyní je spokojená
Líbí se
velice teplé
Renata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teploučké
Recenze nakupujícího heureka.sk
teple pohodlne
Piotr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Koupil jsem jako dárek moji mámě, je s nich nadšená a moc se její líbí, ja jsem rád z její štěstí a spokojny z kvality zboří. Fakt jsou pro starší lidi velmi dobře. Teplé, stabilizují chodilo.
ludmila.klofandova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Krásně hřejivé a pohodlné.
Bily.jar
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Splnil očekávání.
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Maminka je velmi spokojená.
pavla.pouckova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Hřejí
ritchie81
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Pěkně hřejí a moc dobře se v nich chodí
Recenze nakupujícího heureka.sk
nemám
Líbí se
teplo je v nich, ľahko sa obúvajú
Piotr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Koupil jsem jako dárek moji mámě, je s nich nadšená a moc se její líbí, ja jsem rád z její štěstí a spokojny z kvality zboří. Fakt jsou pro starší lidi velmi dobře. Teplé, stabilizuj hodilo.
b.bydzovsky
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Super, manželka velice spokojená
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory jsem kupovala mamince, a ta je s nimi velice spokojená. Jsou dostatečně široké a opravdu teplé. Podrážka je pevná.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné nošení, teploučké
Růžena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Žádné
Líbí se
Kvalitní obuv pro maminku. Vzala jsem o jednu velikost větší kvůli vlněnému zateplení a obuv sedí velmi pěkně.
Recenze nakupujícího heureka.sk
teplé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
pekný vzhľad, kvalita, teplé, príjemné nosenie
Miroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
papuče pěkne sedí, zakoupeno jako dárek
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
povedené hřejivé papučky
Líbí se
Kvalitní materiál i se zipem, který jde lehce zapínat a přitom drží, perfektně sedí, krásně hřejí i kotníky. Byly zakoupeny jako dárek pro babičku, která je s nimi naprosto spokojena.
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalitně ušité
Recenze nakupujícího heureka.sk
Už sme takéto mali. Sú pekne, teplučké, praktické. Pohodlné.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
V zimě mám problém zahřát nohy. A tyhle papuče jsou perfektní. Je v nich krásně teploučko.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Darček
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vzhledem pěkné a hlavně teplé a na noze dobře sedí.
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
velká spokojenost
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Skvělé
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
pěkné, teplé, líbí se mi, velikost vyhovuje
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velice vynikající výrobek,precizní provedení detailů,prostě není co dodat .Pohodlná ,hřejivá bačkora .Vynikající pevná podrážka.Co dodat kupte a bude velmi spokojeni.
Radka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
rychlé dodání a kvalitní zboží
Mária
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
jsou krásně teplé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Papučky sú veľmi pekné a pohodlné. Páči sa mi praktické zapínanie na zips a kožušinové zateplenie vnútra. Určite ich odporúčim aj svojim známym ako darček na Vianoce.
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory byly zakoupeny pro 90 letou babičku, která si pochvaluje jejich jednoduché nazouvání, je jí v nich teplo a oceňuje protiskluzovou podrážku.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
pre staršieho človeka sú veľmi dobré, splnili požiadavky
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Koupil jsem jako dárek a zatím maximální spokojenost.
Recenze nakupujícího heureka.sk
praktické a teplé pre starších
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
pěkné bačkory pro starší
Recenze nakupujícího heureka.sk
Svelé produkty za super ceny. Potreboval som vymeniť tovar, všetko prebehlo bez problémov. Kupoval som teplé papuče ako darček, mama si ich veľmi pochvaľuje, sú teplé, pevné a pohodlné. Úrčite nakúpim znova.
Líbí se
Všetko
Josef
Recenze nakupujícího heureka.cz
OK.
Líbí se
Super...........
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kto má problém so studenými nohami vrelo odporúčam
Líbí se
Neskutočne teplé už žiadne troje ponožky
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplé a pohodlné.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Problem s objednanym zbozim byl promtne vyresen reklamacnim oddelenim. Ocenuji rychle a vstricne jednani obchodu.
Líbí se
Teple, prijemne na noze.
Angela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Lehký, pohodlný
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Byty jsem rovněž koupila pro postiženého syna. Jelikož je spastik, mohu říci, že jdou velmi krásně obout i na jeho ztuhlé nohy. Navíc je velmi spokojený, protože krásně hřejí. Jsou pohodlné.
karin.kodesova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Velmi teplé babka je spokojená
Recenze nakupujícího heureka.sk
Veľmi dobrý
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
bačkory jsou velice dobré ,barva odpovídá i velikost je ok,,, nejsou hodně široké ,mám úzkou nohu a vyhovuji ,jen jsem si myslela že půjdou ohrnout na kotníky ,ale jsou přilepené ,nevadí
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Vyhoda
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalitné papuče pre seniorov, odporúčam.
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Produkt je úžasně hřejivý a pohodlný
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pohodlné a teplé.
karla.brucknerova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Doporučuji.
Líbí se
Dobře vyrobené, mají pořádnou vrstvu ovečky,proto doporučuji vzít boty o 1 číslo větší, pohodlné, používám je na doma, bydlím v přízemí a je velice zima od podlahy.
Nelíbí se
Zatím jsem žádné nenašla.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Kvalitné teplé papuče, ale žiaľ, musím vrátiť, pretože sú na opuchnuté nohy príliš úzke
Nelíbí se
Pomerne úzky strih, ani o dve čísla väčšie sa nedajú zapnúť pri vyššom priehlavku alebo miernom opuchu (inak úplne super)
lenkakourilkova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
teplé,pohodlně se obouvají.
Nelíbí se
vysoká cena
Naděžda
Recenze nakupujícího heureka.cz
zip je celkem dlouhý a tím pádem se papuče dobře obouvají
astarteh
Recenze nakupujícího zbozi.cz
spokojenost
Líbí se
teplé, pohodlné
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
plná spokojenost
Tomáš
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné nošení
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
paráda
martina.behalova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Teploučké,pohodlné papučky k televizi.Byl to dárek k Vánocům.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Výborne sedí na nohách
Lída
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Po návratu domů ze studeného prostředí jsou tyhle papuče hřejivé až nad kotníky, tak se rychle zahřejeme.
skodastarsi
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Pohodlná bota
Nelíbí se
Na patě se páře
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory se mi líbily, chtěla jsem mít nohy v teple, což by splnily. I cena ve výprodeji byla přijatelná. Délku obuvi jsem zvolila správně, bohužel jsem nezapla zip, což mne velice mrzí.
Líbí se
opravdu teplé, pěkná podrážka
Nelíbí se
mám širší nohy a obuv je asi na normální nebo užší nohu, nezapla jsem zip
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pekny dizajn, velmi teple,splnaju ucel
1helenka
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
mám porad nohy v teploučku.
Jaroslav.docekal1
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Perfektní. Ale chtělo by to pánské pantofle se zdvizenym zadním dílem
Líbí se
Teplé
jolanapolochova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Nohy v nich opravdu nezebou.
Nelíbí se
Lem nejde ohrnout na kotníky.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Spokojnosť
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory jsem zakoupila svoji mamince která si je oblíbila protože má nožky v teple už má druhé a nedá na ně dopustit
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
super
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
podobné papuče som už mala, bola som s nimi spokojná, preto som objednala zase
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalita zboží
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pohodlné len odporúčam
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou pěkně teplé.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
prijemne
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
koupila sem již podruhé spokojenost
Recenze nakupujícího heureka.sk
Krásne,pohodlné a teplučké pre moju 96 ročnú mamičku. Ďakujem krásne.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Splnili moje očakávania
Nelíbí se
Pri nákupe si treba uvedomiť, že veľkosť sa zmení, kvôli kozušinke.
Mirka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
konečně mám nohy v teple
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplé, pohodlné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pre mamu som objednávala už tretí pár. Je s nimi veľmi spokojná.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vrátené. Potrebujem o číslo väčšie. Už som si objednala.
Bozena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalita
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Vhodná do zimního období
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teple
Lackey obuvanie
Iveta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pro starší sestru jsem objednala tuto domácí obuv. Má problémy se stabilní chůzí a tato obuv jí naprosto vyhovuje. Pevná v kotníku, hřejivá
Líbí se
Příjemné, hřejivé, pevné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplucke,cislo sedi,spokojnost.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Som spokojná, teplučké. Ale treba objednať o číslo väčšie.
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Úžasně hřejivé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Super teplé papuče, veľkosť sedí akú nosím
Recenze nakupujícího heureka.sk
Darček pre maminku. Veľmi si tieto papuče pochvaľuje .. a mňa to samozrejme teší.
Stanislav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pohodlné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Papuče som kupovala pre moju 87-ročnú mamičku, ktorá bola po ich rozbalení asi najšťastnejšia na svete. Keďže mi svoje prianie povedala na poslednú chvíľu a ja som nechcela siahnuť po žiadnom lacnom čínskom tovare, hľadala som niečo kvalitné, pekné a zároveň doručiteľné čo najskôr. Vo štvrtok som telefonovala, pretože na stránke bolo uvedené doručenie až na pondelok. Spýtala som sa, či by predsa len nebola šanca na skoršie doručenie. Slečna (alebo pani), s ktorou som hovorila, bola neuveriteľne milá a ochotná. Úprimne mi vysvetlila, že je to veľmi krátky čas – a ja som to plne chápala, veď som objednávala naozaj na poslednú chvíľu. Už som sa zmierila s tým, že na nedeľnú oslavu jej odovzdám len poukaz a darček dorazí neskôr. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som už v piatok našla v schránke žltý lístoček. Najprv som premýšľala, čo som vlastne objednala… a keď som balík otvorila, čakala ma nádherná správa: PAPUČE PRIŠLI! Chcem sa ešte raz z celého srdca poďakovať tej úžasnej a empatickej slečne/pani, s ktorou som komunikovala. Urobili ste mojej mamičke neopísateľnú radosť a mňa ste prekvapili svojou promptnosťou a ochotou. Vašu firmu budem s radosťou odporúčať všade, kam pôjdem. ĎAKUJEM EŠTE RAZ.
Jindřiška
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory jsem objednávala pro mamku jako dárek, je s nimi velice spokojená.
Dominica
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi teple
Recenze nakupujícího heureka.sk
produkt splnil vsetky moje ocakavania :)