Petra

28.6.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Příjemné triko. Jen příliš dlouhé. Ale nakonec fajn, alespoň netáhne na záda.

Libuše Dulinová

22.9.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Perfektní spodní prádlo a košile. Lichotivý střih a úžasný materiál.

Helena

9.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Velmi příjemný a hřejivý materiál.

Romana

30.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
kvalitní material

Romana

30.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
velmi kvalitní provedení, silnější material, dá se nosit jako samostatné tričko a nato už jen bundu. Což mi velice vyhovuje neb nemám ráda vrstvení oblečení.