Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemné triko. Jen příliš dlouhé. Ale nakonec fajn, alespoň netáhne na záda.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Perfektní spodní prádlo a košile. Lichotivý střih a úžasný materiál.
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi příjemný a hřejivý materiál.
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalitní material
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
velmi kvalitní provedení, silnější material, dá se nosit jako samostatné tričko a nato už jen bundu. Což mi velice vyhovuje neb nemám ráda vrstvení oblečení.