Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dámské spodky jsou vysoce kvalitní, velice příjemné a příjemně hřejivé, krásná barva, nepotí se v nich. Jsou skvělé :) :) :)
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi příjemný a hřejivý materiál.
Stanislava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemné, pružné, nekoušou.