Zlatuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám je jako dárek, tak nemám vyzkoušeno, ale vypadají bytelně. Tak jsem na ně zvědavá.
milada
Recenze nakupujícího heureka.cz
výborné nasazování a držení na botě
Recenze nakupujícího heureka.sk
Bezpečné
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nesmeky jsem objednala jako dárek k vánocům,výrobek je český a ocelové hroty určitě hodně vydrží.
Líbí se
Doporučuji
Recenze nakupujícího heureka.sk
Snadno a rychle se nasazují a pevně drží. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Snadná údržba. Hlavně opravdu pomáhají, skvěle se hodí na zimní procházku ve sněhu, ale i do drsnějšího, hladšího terénu. Zároveň jsou nenápadné. Velká spokojenost, koupili jsme pro všechny členy rodiny.
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
jednoduché při nazouvání
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nevím, zatím nevyzkoušeno
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Už jsem je objednávala na minulou zimu,jsou bezpečné a kvalitní.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
úplně bezvadné, mohu jít po ledu a vůbec to neklouže. Už nemusím mít strach, že sebou někde plácnu. Naprostá spokojenost.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Ľahko a rýchlo sa nasadia na obuv. Ochránia proti šmyku.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Na šmykľavom povrchu pomohli, ľahko sa nasadia na topánky.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
praktická pomůcka pro zimní období
Recenze nakupujícího heureka.sk
Ešte neboli poveternostné podmienky, ktoré by ma nútili výrobok použiť. Vyzerá ale dobre, zdá sa, že bude účinný.
Miloslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Již dříve jsem nesmeky objednávala,jsou ideální do počasí se sněhem a zledovatělým povrchem,hroty na nich jsou kvalitní.Objednala jsem je pro členy rodiny. Doporučuji.
Recenze nakupujícího heureka.sk
zatiaľ som to len vyskúšala, na veľkosť 39 to trebalo veľmi napnúť, aj sa mi to hneď nepodarilo nasadiť, tak ako na obrázku, po koberci tie kovové výstupy nebolo cítiť, tak dúfam, že v zime to bude bezpečné. Kupovala som to pre mamu.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím nebylo náledí, takže vyzkouším později.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Vyborne na smyklave chodniky v zime. Bezpecna cesta do prace.
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nevyzkoušené
Lubomír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím nemohu hodnotit protože jsem ještě nepoužil v praxi.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
vše v pořádku
Recenze nakupujícího heureka.sk
Spokojenost, snadné a rychlé nasazení, ideální na zledovatělý povrch, opravdu pomáhají. Zároveň jsou nenápadné, takže nekazí elegantní outfit. Koupili jsme pro celou rodinu. Doporučuji!
Milena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím nevyzkoušeno prší.
Recenze nakupujícího heureka.sk
nevhodné na čižmy a nevhodné na snehule
Líbí se
vhodné do mesta na poltopánky
Nelíbí se
nie sú vhodné na čižmy ani na snehule.kupoval som ich na moje gazdovstvo do blata a do snehu-nevhodné
Recenze nakupujícího heureka.sk
vyzerá to dobre ale zatiaľ som nevyskúšala lebo nie je sneh a ľad.
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
velmi těžko se nesmeky natahují na boty
florianovci
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Jednoduchá konstrukce
Nelíbí se
Malá oka s ohledem na použití u zimních bot (hodně malá).
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Naprosto nepoužitelné ani pro zimní obuv č. 42, takže pro obuv č. 49 to byl asi omyl od dodavatele. Doma se mi podařilo je navléct na dámské lodičky, což opravdu nepotřebuji. A představa o manipulaci venku i pro osoby mladší si také nedovedeme představit. Pro věk 75+ nemožné.
Nelíbí se
viz zdůvodnění dole