Zlatuše

28.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Mám je jako dárek, tak nemám vyzkoušeno, ale vypadají bytelně. Tak jsem na ně zvědavá.

milada

4.12.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

výborné nasazování a držení na botě

Katarína

15.12.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Bezpečné

Miloslava

19.12.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nesmeky jsem objednala jako dárek k vánocům,výrobek je český a ocelové hroty určitě hodně vydrží.

Líbí se
Doporučuji

Zuzana

25.1.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Snadno a rychle se nasazují a pevně drží. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Snadná údržba. Hlavně opravdu pomáhají, skvěle se hodí na zimní procházku ve sněhu, ale i do drsnějšího, hladšího terénu. Zároveň jsou nenápadné. Velká spokojenost, koupili jsme pro všechny členy rodiny.

Ivana

8.4.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
jednoduché při nazouvání

Lenka

15.11.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nevím, zatím nevyzkoušeno

Miloslava

24.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Už jsem je objednávala na minulou zimu,jsou bezpečné a kvalitní.

Hana

29.1.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

úplně bezvadné, mohu jít po ledu a vůbec to neklouže. Už nemusím mít strach, že sebou někde plácnu. Naprostá spokojenost.

Darina

1.2.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Ľahko a rýchlo sa nasadia na obuv. Ochránia proti šmyku.

Darina

31.1.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Na šmykľavom povrchu pomohli, ľahko sa nasadia na topánky.

Silvia

2.12.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
praktická pomůcka pro zimní období

Aleš

3.12.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Ešte neboli poveternostné podmienky, ktoré by ma nútili výrobok použiť. Vyzerá ale dobre, zdá sa, že bude účinný.

Miloslava

10.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Již dříve jsem nesmeky objednávala,jsou ideální do počasí se sněhem a zledovatělým povrchem,hroty na nich jsou kvalitní.Objednala jsem je pro členy rodiny. Doporučuji.

Erika

3.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

zatiaľ som to len vyskúšala, na veľkosť 39 to trebalo veľmi napnúť, aj sa mi to hneď nepodarilo nasadiť, tak ako na obrázku, po koberci tie kovové výstupy nebolo cítiť, tak dúfam, že v zime to bude bezpečné. Kupovala som to pre mamu.

Marie

28.12.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím nebylo náledí, takže vyzkouším později.

Ingrid

27.1.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Vyborne na smyklave chodniky v zime. Bezpecna cesta do prace.

Dagmar

18.3.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nevyzkoušené

Lubomír

26.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím nemohu hodnotit protože jsem ještě nepoužil v praxi.

Jana

18.12.2021

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
vše v pořádku

Zuzana

25.1.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Spokojenost, snadné a rychlé nasazení, ideální na zledovatělý povrch, opravdu pomáhají. Zároveň jsou nenápadné, takže nekazí elegantní outfit. Koupili jsme pro celou rodinu. Doporučuji!

Milena

31.12.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím nevyzkoušeno prší.

Ferdinand

16.1.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

nevhodné na čižmy a nevhodné na snehule

Líbí se
vhodné do mesta na poltopánky

Nelíbí se
nie sú vhodné na čižmy ani na snehule.kupoval som ich na moje gazdovstvo do blata a do snehu-nevhodné

Viera

15.1.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

vyzerá to dobre ale zatiaľ som nevyskúšala lebo nie je sneh a ľad.

Jaroslava

13.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nelíbí se
velmi těžko se nesmeky natahují na boty

florianovci

4.3.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Jednoduchá konstrukce

Nelíbí se
Malá oka s ohledem na použití u zimních bot (hodně malá).

Eva

1.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Naprosto nepoužitelné ani pro zimní obuv č. 42, takže pro obuv č. 49 to byl asi omyl od dodavatele. Doma se mi podařilo je navléct na dámské lodičky, což opravdu nepotřebuji. A představa o manipulaci venku i pro osoby mladší si také nedovedeme představit. Pro věk 75+ nemožné.

Nelíbí se
viz zdůvodnění dole