Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Opravdu příjemné na nošení. Teplé. Ideální do bruslí, lyžáků apod.
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplé kvalitní ponožky, které zahřejí a udržují dětskou nožku v teple, narozdíl od těch vyrobených pouze z umělých vláken. Merino ponožky splnily očekávání. Mají i hezké barvy, které odpovídají obrázkům. Sebesilnější plastové ponožky = stále studené nožky :-)
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hřejivé ponožky, drží nožku vnučky v teple i při delším bobování
Milý vzor, který se líbí dětem
Katarina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ponozky krasne, teple, ale aj ked som kupila mensie cislo ako ma dcera nozku,tak je boli velke. A su velmi siroke, cize na uzke nozky padaju. Ale planujem ich kupit ked bude dcera starsia.
Silvie
Recenze nakupujícího heureka.cz
máme je krátce, nestihli jsme je vyzkoušet.
Líbí se
jsou teplé, krásné a měkké
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Super produkt
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplé ponožky pre vnučku.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pro děti dle mého názoru nevhodné Pro velikost 21- 25 nemůže mít ponožka šlapku 16,5 cm a šířku ve špičce 7,5 cm(x 2) a v nártu 8 cm(x 2)
Nelíbí se
Uvnitř spousta ustřižených nití, pro děti nevhodné
Chybně značená velikost
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
již jsem dříve objednávala, opětovně kupuji.
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
již jsem dříve objednávala, opětovně kupuji.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Mäkučké príjemné pekné
Soňa
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Měkoučké -super
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teple , teplucke
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
makke, teplucke
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Opravdu hřejivé, drží na noze, nakupuji již potřetí :)
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
milujeme Vase ponozky
makkucke, udrzuju teplo
Evženie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ponožky jsou pěkné, jemné, pevné ,přes kotník, jen jsou větší, neodpovídá velikost. Ale nevadí, schováme až nožka doroste.
Libuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velice hezké dětské ponožky s vánočním motivem, dobrá cena
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
OK
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplé,příjemné. Doufám že se vnoučkovi budou dobře nosit
Iveta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalitní, teplé
David
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pěkný vzor, teplé
Petr
Recenze nakupujícího
Dětské merino ponožky jsou designově moc krásné, teploučké, jak jsem při nákupu očekávala. Bohužel vůbec nedrží na dětské nožce. Po pár krocích sklouzávají a proto se dají používat jen v botě.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Tovar som darovala, dufam, že bude s ním spokojnosť .
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Velmi dobře, zlatíčko.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
přehledná nabídka
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Spokojenost, dceři je v nich teplo
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
dárek
Pavla
Recenze nakupujícího
Ponožky jsou hezké, vypadají teple, ale bohužel, vůbec neodpovídá velikost, jsou hrozně velké.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velikost vetší než má být
Pavla Kolářová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dárek pro vnučku, ale podle označené velikosti to vypadá, že jsou o nějaké to číslo větší. Nevadí, do příštího Mikuláše nožka doroste.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Příliš velká velikost.
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pekny design
Krasne provedeni
Nelíbí se
Spise na sirsi nozicku
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Prijemne
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsem spokojená.
Ilona
Recenze nakupujícího heureka.cz
hezké, teplé
Kateřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
nevím, předáno kolegyni (dárek)
Kateřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
brala bych jednotlivé velikosti, protože rozpětí čtyř velikostí je pro malé dítě hodně....ale jinak jsou ponožky super....
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou velice pohodlné a neškrtí.
Líbí se
Hřejí a nepotí se nohy.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Perfektne, velkost sedi, krasny dizajn a kvalita
Recenze nakupujícího heureka.sk
Krasne detske hrejive ponozky, kupene obom dceram, velkost sedi, dokupim viac kusov
Renata
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásne teple detske ponozky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Můj syn je velmi spokojený. Říká, že jsou teplé. Nosí je na nohou i v noci. Vzor je měkký a příjemný. Elastická guma je kolem nohy měkká, trochu se přizpůsobí a protože je velikost 30-34, z prstů mu trčí kus ponožky, který vypadá jako klaun. Jsou trochu trhané.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pihe puha meleg zokni
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Udržují teplo.
Roman
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Děti nerady nosí domácí obuv, tyto ponožky tak byly pro zimní období skvělou volbou.
Andrea
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi hřejivé a roztomilé dětské ponožky, objednala jsem dcerce na podzim a zimu. Na podzim je používám do gumáků, aby jí nemrzly nožky:)
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Perfektní kvalitní zboží.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
jsou teplé, přesně na postel pro studené nohy :-)
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Používá vnučka.
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super. Teplé, ale ne moc silné, aby je mohla dát do zimních botků.
Líbí se
Měkoučké, teploučké. Když je měla vnučka na noze, tak nožky neměla zmrzlé, když přišla z venku. Již jsem jí jedny koupila, tak jsem ještě přiobjednala..
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
ponozky jsou pekne teple i obrazek se velmi libil, vlnene ponozky od Vlnky nosi deti dlouhodobe a vzdy maji nozky teple, budeme kupovat znovu
Danuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Dárek,zatím nepředán
Danuše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jako dárek,zatím nepředán
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krasné, teplé, měkoučké.
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krasné, teplé, měkoučké.
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hezké dětské ponožečky
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teple
Jemne
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Výborný ponožky, zase je Ježíšek přinese.
Terézia
Recenze nakupujícího heureka.cz
Moc hezké zpracování
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Výborný, příjemný ponožky, tak je letos Ježíšek zase přinese. Hanka