Recenze nakupujícího heureka.sk
Je skvělá, lehká a teplá.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
pravá vlna, česká firma
Olga
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím neví, je to zimní kabát, tak ho v těchto vedrech moc neužiji :)
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kabát je velmi příjemný
Recenze nakupujícího
super kousek, lehký, útulný, skvělý vzhled a 100% ovce! Jsem nadšená. Ráda bych ho nosila pořád
Líbí se
Není příliš tlustá a nepohodlná ani při jízdě.
Nelíbí se
Možná bych přidal třetí knoflík dole, aby chlad nedosahoval až k nohám.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Střih mi neseděl na postavu.
Líbí se
Lehký tenký, ale teplý kabát
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
příjemné a teplé
Nelíbí se
Srst se plazí, už týden z ní vypadávají částečky a chlupy, je to nepříjemné a otravné. Doufám, že to zmizí a nebude to trvat dlouho.
Recenze nakupujícího
Je v pořádku, ale potřebovala by podšívku.
Líbí se
Příjemné a teplé.
Nelíbí se
Dost z něj vypadávaly chlupy a foukal do něj vítr. Nechala jsem si ji zapošít a kvalita se zlepšila.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Maximální spokojenost
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dlouhé rukávy pro mě, jsem krátký, mohl být podšitý na zimu, v tomto stavu kabát fouká ven, potřebuji něco pod něj. Ale s podšívkou by byl až moc dokonalý.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Jsem spokojen. Velikost, kterou jsem dostal, je dobrá, kabát super!