Ludmila

25.8.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Je skvělá, lehká a teplá.

Hana

3.8.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
pravá vlna, česká firma

Olga

11.9.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím neví, je to zimní kabát, tak ho v těchto vedrech moc neužiji :)

Jitka

16.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Kabát je velmi příjemný

Astrid

11.1.2024

Od zákazníka z woolville.de

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího

super kousek, lehký, útulný, skvělý vzhled a 100% ovce! Jsem nadšená. Ráda bych ho nosila pořád

Líbí se
Není příliš tlustá a nepohodlná ani při jízdě.

Nelíbí se
Možná bych přidal třetí knoflík dole, aby chlad nedosahoval až k nohám.

Mária

15.4.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Střih mi neseděl na postavu.

Líbí se
Lehký tenký, ale teplý kabát

Denisa

11.11.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
příjemné a teplé

Nelíbí se
Srst se plazí, už týden z ní vypadávají částečky a chlupy, je to nepříjemné a otravné. Doufám, že to zmizí a nebude to trvat dlouho.

Mária

26.3.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího

Je v pořádku, ale potřebovala by podšívku.

Líbí se
Příjemné a teplé.

Nelíbí se
Dost z něj vypadávaly chlupy a foukal do něj vítr. Nechala jsem si ji zapošít a kvalita se zlepšila.

Lucia

20.5.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Maximální spokojenost

Marcela

5.8.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Dlouhé rukávy pro mě, jsem krátký, mohl být podšitý na zimu, v tomto stavu kabát fouká ven, potřebuji něco pod něj. Ale s podšívkou by byl až moc dokonalý.

Terézia

21.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Jsem spokojen. Velikost, kterou jsem dostal, je dobrá, kabát super!