Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Z mé strany je výhodou čistá vlna a jemné zpracování
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalita
MARTA
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalita, výborně zpracováno
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vánoční dárek, nyní nelze hodnotit.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Extra měkký materiál, který je cítit na první dotek... Teplucky... A může přijít zima - bezpochyby se určitě zahřejí... Pro mě maximální spokojenost...
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní zboží za rozumnou cenu
Radka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teploučké a příjemné na nošení
Martin
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pohodlné rukavice
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplučké a príjemne mekučké.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplé, prijemne
Recenze nakupujícího heureka.sk
Tenké ale zahřejí.
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teplé ale přitom slabé a lehké
Nelíbí se
-
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Tenké a elegantní pánské rukavice a zahřejí, děkuji:-)
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dcera si pochvaluje , že jsou hřejivé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Veľkosť sedí, kvalitný materiál, primerane zohreje.
Věra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zakoupeno jako dárek,muž si je pochvaluje, spokojenost.
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní rukavice,příjemný materiál.
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
zatím nevyzkoušeno v mrazu
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné na dotek, hřejivé , jemný materiál (jsou tenké) ale velmi hřejivé
Mirka Špačková
Recenze nakupujícího heureka.cz
Splnily očekávání. Kvalitní materiál. Krásně hřejí.
Monika
Recenze nakupujícího heureka.cz
teploučké
Vladimír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Výrobek je dárek.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Prijemne, teplé, kvalitní. Jsem spokojená.
Líbí se
Příjemné, teplé. Kvalitní. Jsem spokojená
Aleš
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné
Nelíbí se
není to úplně nevýhoda, jen je potřeba počítat s tím, že jsou opravdu tenké, tudíž když je větší zima, tak moc neposlouží
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vysoce kvalitní termo rukavice
Recenze nakupujícího heureka.sk
Spokojnost
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Prijemne rukavice.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Výrobek nezklamal mé očekávání
Markéta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pěkné
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
jemné, tenké, ale naprosto teploučké
Jarka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Splňují svůj účel teplé a příjemné na nošení
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
++
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
U rukavic jsem se nestrefila do velikosti, což mě mrzí. Prsty rukavic jsou delší. Vyměňovat je nebudu, nevím zda by mě vel. S byla dobře.
Radka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemný materiál
Recenze nakupujícího heureka.sk
Príjemný materiál, kvalitné vyhotovenie, pekný dizajn.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní materiál
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní materiál
Lucie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
velmi příjemné na nošení
zakončení prstů
tenké, ale hřejivé
pěkná barva
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalitný materiál aj vypracovanie.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
praktické, teplé, pohodlné
Marek
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
lehké hřejivé
Recenze nakupujícího heureka.sk
jemné teplé príjemná farba
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné na nošení
Miroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
rukavice jsou v pořádku, jsem spokojená
David
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Tenké rukavice
Velice teplé
Příjemný materiál
Larisa
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pěkné rukavice, pohodlné, drží tvar, sedí pevně na rukou. Doporučuji.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Neviem posúdiť,je to darček
Václava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplé a příjemné
Nelíbí se
-
Pavla
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplé, příjemné
David
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Kvalitní
Milena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné na nošení
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemné nošení
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní materiál i zpracování
Gabriela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám už druhé tenkrát v černé barvě neměli tak už mám. Jsou super rukavice teplé hlavně. A v tomto počasí je třeba koupě teplých věci. Mi se moc líbí svetry v Ovečkarne také si jeden koupím. Mají moc krásné věci v obchůdku.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásně teplé rukavice i ve velkých mrazech.
Vítězslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hřejivé příjmné dobře slouží
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
k
Tatiana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Je moc příjemné na nošení
Recenze nakupujícího heureka.sk
Dobre rukavice do teplot kusok nad nulou (u kazdeho individualne). Ja som ich pouzil ako vnutorne rukavice do lyziarskych na zvysenie tepelneho komfortu.
Líbí se
stredne hrejive
pocitovo prijemne
velkostne podla ocakavania
Nelíbí se
nemaju rady suche zipy - zatrhavaju sa (pri tomto uplete sa to da cakat, cize nie vyslovene negativum, ale pozor na to)
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velikost skvěle padne. Moc příjemné a hřejivé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
prijemne
nie je v nich zima
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super kvalita
Recenze nakupujícího heureka.sk
Odporúčam vybrať menšiu veľkosť ako je napísané b tabuľke podľa rozmerov.
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemné, velikost odpovídá, teplé.
Nadejda
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teple prirodni vlna je super
Nelíbí se
draheeee
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Příjemné a hřejivé.
Nelíbí se
Trošku delší prsty na rukavicích.
Vlasta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Rukavice jsou velice slabé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Sú dobré - čakala som o trošku hrubší materiál. Ale môže byť pokiaľ je len chladno.
Kateřina
Recenze nakupujícího
Líbí se
Normální běžné rukavice, materiál je příjemný.
Nelíbí se
Rukavice nejsou přizpůsobené na používání dotykového telefonu. Tuto vychytávku mají i mnohem levnější rukavice z běžných obchodů a na rukavicích opravdu chybí. Je to otrava pokaždé sundávat celou rukavici, zvlášť v zimě :-(
Tomáš
Recenze nakupujícího
Je v nich zima, očekával jsem lepší izolaci a větší tepelný komfort. Očekával jsem, že zahřejí i při venkovní teplotě kolem nuly, je 7 nad nulou a mám zmrzlý ruce, podotýkám, že nejsem příliš zimomřivý.
Líbí se
Ovčí vlna
Nelíbí se
Cena, zima
Rudolf
Recenze nakupujícího
Rukavice jsou kvalitní, ale očekával jsem, že budou teplejší. Bohužel při teplotě kolem 4 stupňů vůbec nehřejí a ruce jsou studené.
Líbí se
Kvalitní zpracování.
Nelíbí se
Nezahřejí.
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Očekávala jsem teplejší rukavice na venčení s pejskem. Bohužel z těchto mne po chvíli zebou ruce.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Nelíbí se
pre moje ruky dlhé prsty, šírka dlane vyhovuje