Radmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
|Hezká barva, příjemný materiál.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
TEPLÉ,NEPROFOUKNE
Naděžda
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Lehounká a teplá.
Ondřej
Recenze nakupujícího heureka.cz
Čepice je nejen krásná, ale i nesmírně kvalitní!
Jana
Recenze nakupujícího
Čepice vypadá pěkně, ale vůbec nemá štítek vlnka jako na fotce a dost kouše.
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Menší velikost rozšíření velikostí
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Citlivym lidem pripada sala trochu kousava
romana marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
čistá vlna
supr tvar
krásná barva
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Je příjemná a teplá, jak píšete. Děkuji!
Nelíbí se
Jiné barvy jsou pro mne drahé. Je mi líto.
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Těžko posoudit, není to mojí hlavu
Recenze nakupujícího heureka.sk
Červená vlněná čepice V21 je vynikající, vysoce kvalitní a velmi teplá, což pod V. Tatry je v zimě velmi vhodná. Barva je krásná. Doporučuji.
Mirka Špačková
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná čepice. Kvalitní materiál. Doporučuji.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Čepice super. Dobře se nosí, slusiva, hezká barva. Moc příjemná na nošení.
Líbí se
Jsem spokojená. Čepice kvalitní, hezká barva. Dobře se nosí a sluší.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Spokojenost
Líbí se
kvalita merina, velikost i pro větší hlavu
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbil se mi ,
Růžena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi pěkná, příjemně se nosí.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemný materiál
kvalitní vypracování
krásná