Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vypadá dobře, kvalitně. Určitě zahřeje. Je to dárek.
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vypadá moc dobře. Bude to dárek pod stromeček, takže jsem to nezkoušela. Prostě šik dámský nákrčník, který určitě zahřeje.
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
velmi příjemný materiál a lze využít i jako čepici :-)
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplá šála, která se neshrne.
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
krásně měkký, kvalitní a teplý.
Olga
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
mám jej dcera, spokojenost , proto jsem jej koupila
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní výrobek
Recenze nakupujícího heureka.sk
Makke pěkné
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bude to vánoční dárek pro manželku syna.
Markéta
Recenze nakupujícího heureka.cz
budu nakonec vracet, materiál je příjemný, ale pro mě velmi teplý, nevyužila bych .
Líbí se
velice teplý
příjemný materiál
nepřekáží jako třeba šála
Nelíbí se
velice teplý, pro někoho výhoda, pro mě nevýhoda