Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Perfektně sedí
Jarmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
zahřeje a sluší
Recenze nakupujícího heureka.sk
Příjemný materiál
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
jemná a skvěle zpracovaná čepice která zahřeje
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Čepice je dost velká, neškrtí.
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Čepice je super ,má podšívku takže nekouše ani když se vydáte na tůru a navíc je i slušivá.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Je pekná a páči sa mi.
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplá čepice, neprofoukne. Spokojenost.
Líbí se
vnitřní fleecová podšívka
fakt hřeje
Vladimíra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bezchybná! Teplá, s podšívkou je uvnitř měkoučká a hebká, dobře drží na hlavě a výrobcem zvolená barevnost se hodí ke všemu.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teplé,
měkké
kvalitní
pěkné
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásná hřejivá čepice, příjemný materiál barva jako na fotu
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pěkný uzávěr, příjemný na dotek, teplý. Splňuje očekávání.
Recenze nakupujícího heureka.sk
kvalitní materiál, správná velikost, podšívka, vkusné provedení
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Očekávala jsem, že bude tato čepice teplejší, ale není tam velký podíl vlny, takže hřeje asi taj jako každá jiná obyčejná čepice.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Víčko je teplé, nefouká, velikost se přizpůsobí. Pohodlně se nosí. S výrobkem jsem spokojená.
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Čepice je výborná,dobře hřeje . Příjemný materiál.
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásné hebká měkká tepla a bezva podsivka
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásná, slušivá a hřejivá
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi hezká čepice
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teplá čepice, hezká, nekouše.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Krásná čepice, pěkná vlna :)
Diana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
vypadá dobře, uvidím, jak v zimě poslouží
Helena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
slušivá
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
čepice je moc hezká i ve skutečnosti
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Krásná čepice, pěkná barva, hřeje a sluší
Recenze nakupujícího heureka.sk
Krásná čepice - koupila jsem ji dceři, je teplá, dobře se nosí, doporučuji.
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Čepice dobře "sedí" na hlavě i když vítr se žene. Je ručně pletená se vzorem a kdyby byla ze 100 % vlněné příze byla by naprosto dokonalá. Protože bambule má jinou barvu, tak čepici nosím s ní nebo bez ní.To jsem byla malá a větší a maminka na moje sporty-brusle a lyže pletla. Já plést nesmím ze zdravotních důvodů.
Nelíbí se
O žádné nevím.
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
hezká teplá čepice
Marcela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Doporučuji.
Líbí se
Teplá krásná čepice. Minulé zimy jsem nosila jinou barevnou variantu a byla naprosto super. Červenou jsem konečně sehnala až letos.
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
čepice je krásná napohled a je krásná i ve skutečnosti-je jemná,teplá prostě příjemná děkuji anna
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásná čepice
Recenze nakupujícího heureka.sk
Žádné
Líbí se
pěkný s vnitřním příjemným fleecem
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásný kulíšek, nádherná bambule.
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Příjemné, teplé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kvalitní zpracování a příjemný materiál
Recenze nakupujícího heureka.sk
teplá hrubá pletená čepice, mám již 2 podobné z tohoto obchodu, je lemována fleecem, velikost je správná, je krásná, jsem velmi spokojená.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
čepice skvěle padne a ta bambule jedna radost
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vlněná čepice se mi velmi líbí a budu ji používat v rakouských Alpách, kde pracuji Děkuji a přeji vše nejlepší.
Líbí se
Velká konspirace s nákupem
Zdeněk
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Hezké
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pro vnučku