Mariana

18.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Protišmyková podrážka

Zdeňka

26.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Pěkné, teplé. Pořízeno jako dárek.

Anna Lauková

14.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Jsou teplé, snadno se oblékají.

Veronika

12.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

teplé, pevné, ale měkké. :)

Miroslav

9.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nemám

Líbí se
Osobní konzultace

Karel

30.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Teplíčko na nohy

Anna

27.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Nazuji v říjnu a vyzuji až v březnu :-), teploučké bačkory, pohodlné, akorát mi je už bere dcera, tak jsem pořídila další.

Lubomír

19.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

kvalitně zpracované, pohodlné, hřejí

Jan

19.10.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Výborné teplé papuče

Lenka

16.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Tepločké...

Eva

6.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Měkoučké pohodlné a zahřejí

Pavlína

1.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Lehké, podrážka pevná tenká, perfektní na domácí chození. Hřejivé.

Helena

29.8.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Vysoká kvalita

Michaela

15.4.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
jsem velmi spokojená

Jindra

29.3.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

xx

Milan

18.2.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Lehoučké, krásně hřejí, super :)

Miroslava

11.2.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
konečně mě nezebou nohy

Petra

11.2.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Nelíbí se
na slubenu velkost 38 su primale... skoda, ze je cislovanie cez 2 velkosti

Monika

27.1.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Odporúčam.

Líbí se
Príjemné mäkké a teplé nohy

Lubica

26.1.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Vynikajuce

Alena

13.1.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jeste ,ze jsem si objednala vetsi velikost !

bela.volna

7.1.2025

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Jsem spokojená.

Líbí se
Bačkory jsem si samozřejmě vybrala aby mi bylo teplo a to splnily. Používám je denně. B.V.

Jana

27.12.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Čekala jsem trochu hrubší podrážku - ale jinak vypadají dobře. Doporučuji ale kupovat o dost větší - na moji vel 40 jsem koupila 41 - 42, ale jsou těsné, takže se pokusím vrátit a koupím větší.

Viera

15.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Výborné, teplé a noha sa nepoti.

Aleš

6.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

.

Martina

4.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Kúpené ako darček, vyzerajú fajn, nie sú zbytočne široké, čoho som sa obávala a sedia na nohe. Protišmyková podrážka je super.

Kateřina

28.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

dárek - zatím nevyzkoušeno

Štefan Palovič

21.11.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Teplé, príjemné na nosenie

Blanka

19.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jedním slovem skvělé. Hřejivé, nepotí se v nich nohy, chůze jako v bavlnce. Velká spokojenost

Jindřiška

19.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Válenky jsou skvělé a krásně teploučké. Jen nechápu, proč není každá velikost samostatně. 35-36 je mi těsná a 37-38 je mi zase velká :(. Délka mé nohy je 22,5 cm. Normálně mám boty vel. 36.

Katarína

14.11.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
teplé papuče na zimné dni

Anonymní

13.11.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího

Tyto pantofle musí být o číslo větší, já nosím 37-38 a vzala jsem si 39-40 a jsou tak akorát 👍.

Alexandra

15.10.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Teploučké, měkké

Monika

22.9.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Sú krásne, teplučké, je to darček, verím že bude robiť radosť

Ludmila

2.4.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vše v pořádku.

alena

23.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

pqhodlné ,měkké, teploučké

Vladislav

21.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

žádná

Líbí se
teplo a pohodlí estetično

Josefina Losienská

15.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Splnily moje očekávání

Iveta

10.1.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Teple pohodlne určite vrelo odporúčam

Ivana

9.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jsou super

Marie

3.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

velmi pohodlné a hlavně teplé

Jan

2.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Perfektní. Super se nosí a co je hlavní, je v nich teploučko!!!!

Jiří

27.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Na vel. 46 je obuv malá na dl.

Alicja

24.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Velice příjemné a teple

Tereza

15.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
krásně měkoučké a velmi pohodlné bačkory

Diana

7.12.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Super mega teplé a nepoti sa v nich noha Kvalitné prevedenie

Jiří

18.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jsou skvělé

Petra Riedel

12.11.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Vysoké papuče mi nepasovali veľkosťou. Objednala som si veľkosť 37-38, hoci bežne nosím topánky veľkosti 38, papuče boli malé. Ja by som radšej preferovala tieto papuče, bez šlapkovej podložky. Jednoducho bez podrážky. Sú veľmi pekné a teple. Vrátenie tohoto tovaru bolo absolútne bezproblémové aj vďaka príjemnému a vecnému telefonickému poradenstvu.

Jitka

8.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty jsou mi trochu natěsno, objednala jsem číslo 38, netušila jsem, že půjde o rozmezí 37-38, ale nejspíš nebude třeba nosit teplé ponožky, jsou vevnitř hodně huňaté.

Tomáš

12.10.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalita

Eva

11.7.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
kupováno pro manžela - spokojenost

Zuzana

3.5.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Super teplé

Lenka

6.3.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalita za rozumnou cenu

Anonymní

11.1.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Velice spokojená Dobře se v nich chodí v tomto zimním období.Určitě zakoupím dalším členům rodiny.

zdenkamladkova

1.1.2023

Recenze nakupujícího zbozi.cz

doporučuji

Líbí se
Super, teplé, vysoké

pbusiu

14.12.2022

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Krásné, teplé, mnohem hezčí než na fotce:)

Dana

8.12.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

S nákupem a zbožím z Ovečkárny jsem byla vždy spokojená.

Líbí se
Velmi teplé a lehké domácí bačkory. Můj zimomřivý manžel je nadšený. Jen jsme je vybalili, už se do nich obul. Zatím nic

Anonymní

6.12.2022

Recenze nakupujícího zbozi.cz

Líbí se
Krásně zahřejou i ty nejzmrzlejší nohy Pohodlné Dobře vypadají Všichni je chtějí Rychlost doručení obchodu

tonsurovec

17.11.2022

Recenze nakupujícího zbozi.cz

produkt je možno použivat pouze v domacim prostredi

Líbí se
velmi teple

Nelíbí se
cekal jsem silnejsi podražku

Zuzana

31.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

těžko se strefuji do velikosti, jinak jsou bezva

Anonymní

16.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Hezký a praktický dárek

Marie

4.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Zatím nevím, bačkory jsou určené jako dárek.

Vladimír

3.10.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Měkké teplé bačkory, hodí se mi doma při sezení u počítače.

Pavlína

25.9.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jedny už jsem úplně prochodila a tak jsem si nyní koupila nové. Nosím doma od podzimu do jara.

Ludmila

21.9.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

jsou skvělé, ale velikosti jsou poddimenzované

Daniela

16.9.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Ľahučké,teplucke

Stanislava

12.9.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Papuče jsou určeny zimní období, takže doufám, že budou hřát i při plánovaném snížení teploty .

Marie

7.9.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Bačkory mají dost tenkou podrážku, doufám, že mi to nebude dělat problémy.

JAN

6.9.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Darčeky na Vianoce vybavené pre celú rodinu. Môže prísť zima. Už sú odskúšané. Excelentné.

Šárka Jelenová

30.8.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Mám velikost nohy 39 a jsou mi tak tak. Takže při velikosti 40 bych určitě zvolila větší číslo..

Antonín

17.8.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
příjemné

Miriam

4.8.2022

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

perfektné

Alena

8.3.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

příjemné,teplé,elegantní

Jana

14.2.2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Bezvadné.

Anna

25.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Teplé,příjemné. mohly by být trošku širší

Pavlína

24.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Krásné, měkké a opravdu hřející papuče. Doporučuji koupit větší číslo, já mám běžně 39 , ale koupila jsem 43/44, ve kterých se cítím pohodlně.

Líbí se
měkké a velmi teplé

Magdalena

15.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Teplé, pohodlné, snadno se nazouvají.

Anonymní

14.11.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Bačkorky z Ovečkárny jsou vesměs výborné, ale tyto mi nevyhovují na 100%, protože jsou v oblasti prstů nízké. Jsou spíš pro úzkou nohu s nízkým nártem. Mám velikost nohy 39, ale podle tabulky velikostí jsem objednala 41–42, u menších by mě hodně tlačil palec.

Líbí se
Teplé, kvalitní

Nelíbí se
V oblasti prstů nízké

Pavlína

17.9.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Super pohodlné, teplé, nejen k TV, ale i k práci na PC. Doporučuji však brát o číslo větší, než Vám vyjde z měření. Objednané daruji mamce, která má o číslo menší nohu a sobě objednám nové o číslo větší .

Líbí se
pohodlné, teplé, nejen k TV, ale i k práci na PC

Jitka Venclova

4.9.2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
jsou úžasně příjemné a mám velikost 39 a jsou mi akorát