Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Protišmyková podrážka
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pěkné, teplé. Pořízeno jako dárek.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Jsou teplé, snadno se oblékají.
Recenze nakupujícího heureka.sk
teplé, pevné, ale měkké. :)
Miroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nemám
Líbí se
Osobní konzultace
Karel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplíčko na nohy
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Nazuji v říjnu a vyzuji až v březnu :-), teploučké bačkory, pohodlné, akorát mi je už bere dcera, tak jsem pořídila další.
Lubomír
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitně zpracované, pohodlné, hřejí
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Výborné teplé papuče
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Tepločké...
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Měkoučké pohodlné a zahřejí
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Lehké, podrážka pevná tenká, perfektní na domácí chození. Hřejivé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Vysoká kvalita
Michaela
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
jsem velmi spokojená
Jindra
Recenze nakupujícího heureka.cz
xx
Milan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Lehoučké, krásně hřejí, super :)
Miroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
konečně mě nezebou nohy
Recenze nakupujícího heureka.sk
Nelíbí se
na slubenu velkost 38 su primale... skoda, ze je cislovanie cez 2 velkosti
Recenze nakupujícího heureka.sk
Odporúčam.
Líbí se
Príjemné mäkké a teplé nohy
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vynikajuce
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jeste ,ze jsem si objednala vetsi velikost !
bela.volna
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Jsem spokojená.
Líbí se
Bačkory jsem si samozřejmě vybrala aby mi bylo teplo
a to splnily. Používám je denně.
B.V.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Čekala jsem trochu hrubší podrážku - ale jinak vypadají dobře. Doporučuji ale kupovat o dost větší - na moji vel 40 jsem koupila 41 - 42, ale jsou těsné, takže se pokusím vrátit a koupím větší.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Výborné, teplé a noha sa nepoti.
Recenze nakupujícího heureka.sk
.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Kúpené ako darček, vyzerajú fajn, nie sú zbytočne široké, čoho som sa obávala a sedia na nohe. Protišmyková podrážka je super.
Kateřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
dárek - zatím nevyzkoušeno
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplé, príjemné na nosenie
Blanka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jedním slovem skvělé. Hřejivé, nepotí se v nich nohy, chůze jako v bavlnce. Velká spokojenost
Jindřiška
Recenze nakupujícího heureka.cz
Válenky jsou skvělé a krásně teploučké. Jen nechápu, proč není každá velikost samostatně. 35-36 je mi těsná a 37-38 je mi zase velká :(. Délka mé nohy je 22,5 cm. Normálně mám boty vel. 36.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
teplé papuče na zimné dni
Recenze nakupujícího
Tyto pantofle musí být o číslo větší, já nosím 37-38 a vzala jsem si 39-40 a jsou tak akorát 👍.
Alexandra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teploučké, měkké
Recenze nakupujícího heureka.sk
Sú krásne, teplučké, je to darček, verím že bude robiť radosť
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vše v pořádku.
alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
pqhodlné ,měkké, teploučké
Vladislav
Recenze nakupujícího heureka.cz
žádná
Líbí se
teplo a pohodlí estetično
Josefina Losienská
Recenze nakupujícího heureka.cz
Splnily moje očekávání
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teple pohodlne určite vrelo odporúčam
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsou super
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
velmi pohodlné a hlavně teplé
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Perfektní. Super se nosí a co je hlavní, je v nich teploučko!!!!
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Na vel. 46 je obuv malá na dl.
Alicja
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velice příjemné a teple
Tereza
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
krásně měkoučké a velmi pohodlné bačkory
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Super mega teplé a nepoti sa v nich noha
Kvalitné prevedenie
Jiří
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsou skvělé
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vysoké papuče mi nepasovali veľkosťou. Objednala som si veľkosť 37-38, hoci bežne nosím topánky veľkosti 38, papuče boli malé. Ja by som radšej preferovala tieto papuče, bez šlapkovej podložky. Jednoducho bez podrážky. Sú veľmi pekné a teple. Vrátenie tohoto tovaru bolo absolútne bezproblémové aj vďaka príjemnému a vecnému telefonickému poradenstvu.
Jitka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty jsou mi trochu natěsno, objednala jsem číslo 38, netušila jsem, že půjde o rozmezí 37-38, ale nejspíš nebude třeba nosit teplé ponožky, jsou vevnitř hodně huňaté.
Tomáš
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalita
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kupováno pro manžela - spokojenost
Recenze nakupujícího heureka.sk
Super teplé
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalita za rozumnou cenu
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Velice spokojená Dobře se v nich chodí v tomto zimním období.Určitě zakoupím dalším členům rodiny.
zdenkamladkova
Recenze nakupujícího zbozi.cz
doporučuji
Líbí se
Super, teplé, vysoké
pbusiu
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Krásné, teplé, mnohem hezčí než na fotce:)
Dana
Recenze nakupujícího heureka.cz
S nákupem a zbožím z Ovečkárny jsem byla vždy spokojená.
Líbí se
Velmi teplé a lehké domácí bačkory. Můj zimomřivý manžel je nadšený. Jen jsme je vybalili, už se do nich obul.
Zatím nic
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
Líbí se
Krásně zahřejou i ty nejzmrzlejší nohy
Pohodlné
Dobře vypadají
Všichni je chtějí
Rychlost doručení obchodu
tonsurovec
Recenze nakupujícího zbozi.cz
produkt je možno použivat pouze v domacim prostredi
Líbí se
velmi teple
Nelíbí se
cekal jsem silnejsi podražku
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
těžko se strefuji do velikosti, jinak jsou bezva
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Hezký a praktický dárek
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím nevím, bačkory jsou určené jako dárek.
Vladimír
Recenze nakupujícího heureka.cz
Měkké teplé bačkory, hodí se mi doma při sezení u počítače.
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jedny už jsem úplně prochodila a tak jsem si nyní koupila nové. Nosím doma od podzimu do jara.
Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
jsou skvělé, ale velikosti jsou poddimenzované
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Ľahučké,teplucke
Stanislava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Papuče jsou určeny zimní období, takže doufám, že budou hřát i při plánovaném snížení teploty .
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkory mají dost tenkou podrážku, doufám, že mi to nebude dělat problémy.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Darčeky na Vianoce vybavené pre celú rodinu. Môže prísť zima. Už sú odskúšané. Excelentné.
Šárka Jelenová
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mám velikost nohy 39 a jsou mi tak tak. Takže při velikosti 40 bych určitě zvolila větší číslo..
Antonín
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemné
Recenze nakupujícího heureka.sk
perfektné
Alena
Recenze nakupujícího heureka.cz
příjemné,teplé,elegantní
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bezvadné.
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplé,příjemné.
mohly by být trošku širší
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásné, měkké a opravdu hřející papuče. Doporučuji koupit větší číslo, já mám běžně 39 , ale koupila jsem 43/44, ve kterých se cítím pohodlně.
Líbí se
měkké a velmi teplé
Magdalena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Teplé, pohodlné, snadno se nazouvají.
Anonymní
Recenze nakupujícího heureka.cz
Bačkorky z Ovečkárny jsou vesměs výborné, ale tyto mi nevyhovují na 100%, protože jsou v oblasti prstů nízké. Jsou spíš pro úzkou nohu s nízkým nártem. Mám velikost nohy 39, ale podle tabulky velikostí jsem objednala 41–42, u menších by mě hodně tlačil palec.
Líbí se
Teplé, kvalitní
Nelíbí se
V oblasti prstů nízké
Pavlína
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super pohodlné, teplé, nejen k TV, ale i k práci na PC. Doporučuji však brát o číslo větší, než Vám vyjde z měření. Objednané daruji mamce, která má o číslo menší nohu a sobě objednám nové o číslo větší .
Líbí se
pohodlné, teplé, nejen k TV, ale i k práci na PC
Jitka Venclova
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
jsou úžasně příjemné a mám velikost 39 a jsou mi akorát