Michal

27.11.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Spíše na podzimní období

Líbí se
Čepice je pěkná Pohodlná

Nelíbí se
Na zimu není, čínská čepice za pár korun zahřeje více.

Mária

6.11.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

pěkná čepice, dobrá kvalita, neutrální barva, ale rozměrově menší

Mária

6.11.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

krásná kvalitní čepice, vhodná pro menší hlavu, lituji, že mi nesedí kvůli menší velikosti

Blanka

6.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
příjemná na hlavě, pružná teplá vlna, ale nekouše!

Nelíbí se
brala bych větší výběr barev