Michal
Recenze nakupujícího heureka.cz
Spíše na podzimní období
Líbí se
Čepice je pěkná
Pohodlná
Nelíbí se
Na zimu není, čínská čepice za pár korun zahřeje více.
Recenze nakupujícího heureka.sk
pěkná čepice, dobrá kvalita, neutrální barva, ale rozměrově menší
Recenze nakupujícího heureka.sk
krásná kvalitní čepice, vhodná pro menší hlavu, lituji, že mi nesedí kvůli menší velikosti
Blanka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemná na hlavě, pružná
teplá
vlna, ale nekouše!
Nelíbí se
brala bych větší výběr barev