Ludmila

6.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
teplé boty s kožíškem

Nelíbí se
slabá podrážka

Marie

19.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

balík s produktem jsem si vyzvedla dnes , proto zatím nemám zkušenost s produktem.

Dagmar

6.5.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Splnily moje očekávání. Jsou nepromokavé a hřejivé...

Martina

14.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Koupila jsem podruhé. Boty pohodlné a teplé, ale první bohužel nevydržely déle než jednu sezonu - rychle se ošoupala pata a postupně se dokonce rozbil plast, který držel tvar paty.

Líbí se
pohodlné teplé nepromoknou

Nelíbí se
rychlé opotřebování

Bohdana

20.11.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jinak hřejí, izolují...

Nelíbí se
Příliš úzké na nazouvání

Hana

20.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

pohodlné boty do zimy a sněhu

Sara

26.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nelíbí se
Úzké

Martina

14.2.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
příjemně teplé

Jana

19.12.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vypadají dobře na noze, budou teplé. Jsou docela těžké a protože mám plochou nohu,trochu mě podrážka tlačí do spadlé klenby. Snad to vyřeší vložky do bot.

Jana

22.1.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jsou velmi pohodlné, velikost odpovídá, hřejivé.

Anonymní

19.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Velmi som spokojna,sú presne také,ako píšu.

Zora

28.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Krásně tato obuv hřeje, design je hezký . Jen stélka by mohla být více vyměkčena, je dost tvrdá. Naštěstí jsem vzala větší velikost, tak jsem to vylepšila měkkou vložkou. Jinak super.

Barbora

3.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Doporučuji

Líbí se
teplé pohodlné dobře se obouvají

Pavel

7.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Je to vánoční dárek tak zatím nevím.

Gabriela

7.11.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

kvalitní lehké "kapky", teplá vlna uvnitř, ještě jsem neměl možnost vyzkoušet nepromokavost, ale jinak doporučuji.

Zdenka

10.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Obuv mi vyhovuje a líbí se mi. Hodnotit budu v zimní sezoně kdy je budu častěji používat.

Jana

17.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Krásné, praktické snehule. Sedí mi dobře na noze,přesto že mám štíhlou nohu, haluxy a nízký nárt. Těším se na sníh a věřím , že boty neprovlhnou.

Petra

18.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Perfektně sedí, jsou pohodlné

Jan

27.11.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
kvalitní výrobek - vysoká kvalita zapracování , kvalitní materiál

Lucia

3.12.2023

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Teplucke

Zuzana

6.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Jsou úžasné, teploučké, pohodlné, podrážka nepodkluzuje. Vypadají na noze moc hezky. Velikost sedí přesně.

Mirka

12.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty jsou měkké a pohodlné. Někomu může vadit, že nedrží pevně nohu. Mě to nevadí. Zkoušela jsem chodit vve vyšším mokrém sněhu a břečce, nepromokly.

Nelíbí se
Pokud jsem delší dobu stála bez pohybu, byla mi v nich zima, teplota byla mínus jeden stupeň.

Jaroslav

19.12.2023

Recenze nakupujícího heureka.cz

Velmi spokojen

Róbert

17.1.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
fajnovo teplé

Lenka

18.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Velmi kvalitní obuv, velká spokojenost

Jana

22.1.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Pohodlné, teplé, snadná údržba.

Petr

14.3.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

Vzhledem k počasí boty poslouží následující zimu

Soňa

12.11.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Vyzerajú dobre. Je to darček, takže ešte neviem.

Ladislava

1.12.2024

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Praktické, teplé

Božena

29.12.2024

Recenze nakupujícího heureka.cz

botičky teploučké

Martina

8.1.2025

Recenze nakupujícího

Nejpohodlnější boty co jsem koupila za dlouhou dobu. Teplé, měkoučké, nepromokavé. Nosím v nich anatomické vložky do bot a super.

Líbí se
teplé měkké pohodlné nepromokavé prostorné

Renata

16.9.2025

Recenze nakupujícího

Velice pohodlné boty objednala jsem si černé a šedé s tím že si asi nechám jen černé nakonec jsem si nechala oboje.Na takové se málokdy narazí děkuji Ovečkám

Líbí se
Pohodlná šířka i výška měkoučké nohy jsou jako v peřince ,velice doporučuji

Nelíbí se
Žádné

Hana

5.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Jsem spokojená, uvidíme jak se osvědčí v změ. Cena přiměřená. Děkují za skvělou komunikaci a rychlé dodání.

Líbí se
Lehoučké a teplé, měkké, i pro halux. Zatím jsem je venku nenosila, počkám na zimu. Vypadají skvěle.

Nelíbí se
Zatím nic.

Růžena

15.10.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Kvalitní zpracování, vypadají moc pěkně

Július

1.12.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Vyborne na zimu

Vladimíra

9.12.2025

Recenze nakupujícího heureka.cz

Na ranní vycházky se psem ideální.Hřejí,dají se snadno čistit.Doporučuji.

Milada

13.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Skvělé teplé zimní boty

Marta

13.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
dobré zimní obutí

Eva

15.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
velikost odpovídá pohodlné obouvání beránek v celém prostoru boty vodotěsné

Zuzana

15.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Líbí se
Velmi pohodlne, teplucke a lahke cizmy

Romana

16.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Ač ve všech směrech pěkné botky, bohužel já mám úzkou nohu a nízký nárt, takže v nich plavu. Musela bych do nich dávat velmi teplé ponožky (což mi pak ztrácí smysl)

Líbí se
Vyteplené lehounké

Eva

17.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Nepromokavé a teplé boty.

Jaroslava

20.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Boty jsou krásné, musela jsem je však vrátit, mám vysoký nárt a neobula jsem je, škoda, moc se mi líbí.

Bc.Eva

21.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Nelíbí se
Úzké a neodpovídají 39,spíš 38

Marie

21.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Líbí se
Spokojenost

Silvia

22.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

Skvělé sněhule do zimy . Teplé, nepromokavé a super pohodlné. Cena za tu kvalitu skvělá a můžu jen vřele doporučit.

Líbí se
Teplé, pohodlné Žádná

Květa

30.1.2026

Recenze nakupujícího heureka.cz

super