Ludmila
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
teplé boty s kožíškem
Nelíbí se
slabá podrážka
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
balík s produktem jsem si vyzvedla dnes , proto zatím nemám zkušenost s produktem.
Dagmar
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Splnily moje očekávání. Jsou nepromokavé a hřejivé...
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Koupila jsem podruhé. Boty pohodlné a teplé, ale první bohužel nevydržely déle než jednu sezonu - rychle se ošoupala pata a postupně se dokonce rozbil plast, který držel tvar paty.
Líbí se
pohodlné
teplé
nepromoknou
Nelíbí se
rychlé opotřebování
Bohdana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jinak hřejí, izolují...
Nelíbí se
Příliš úzké na nazouvání
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
pohodlné boty do zimy a sněhu
Sara
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Úzké
Martina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
příjemně teplé
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vypadají dobře na noze, budou teplé. Jsou docela těžké a protože mám plochou nohu,trochu mě podrážka tlačí do spadlé klenby. Snad to vyřeší vložky do bot.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsou velmi pohodlné, velikost odpovídá, hřejivé.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Velmi som spokojna,sú presne také,ako píšu.
Zora
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásně tato obuv hřeje, design je hezký . Jen stélka by mohla být více vyměkčena, je dost tvrdá. Naštěstí jsem vzala větší velikost, tak jsem to vylepšila měkkou vložkou. Jinak super.
Barbora
Recenze nakupujícího heureka.cz
Doporučuji
Líbí se
teplé
pohodlné
dobře se obouvají
Pavel
Recenze nakupujícího heureka.cz
Je to vánoční dárek tak zatím nevím.
Recenze nakupujícího heureka.sk
kvalitní lehké "kapky", teplá vlna uvnitř, ještě jsem neměl možnost vyzkoušet nepromokavost, ale jinak doporučuji.
Zdenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Obuv mi vyhovuje a líbí se mi. Hodnotit budu v zimní sezoně kdy je budu častěji používat.
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásné, praktické snehule. Sedí mi dobře na noze,přesto že mám štíhlou nohu, haluxy a nízký nárt. Těším se na sníh a věřím , že boty neprovlhnou.
Petra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Perfektně sedí, jsou pohodlné
Jan
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
kvalitní výrobek - vysoká kvalita zapracování , kvalitní materiál
Recenze nakupujícího heureka.sk
Teplucke
Zuzana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Jsou úžasné, teploučké, pohodlné, podrážka nepodkluzuje. Vypadají na noze moc hezky. Velikost sedí přesně.
Mirka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty jsou měkké a pohodlné. Někomu může vadit, že nedrží pevně nohu. Mě to nevadí. Zkoušela jsem chodit vve vyšším mokrém sněhu a břečce, nepromokly.
Nelíbí se
Pokud jsem delší dobu stála bez pohybu, byla mi v nich zima, teplota byla mínus jeden stupeň.
Jaroslav
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velmi spokojen
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
fajnovo teplé
Lenka
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Velmi kvalitní obuv, velká spokojenost
Jana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Pohodlné, teplé, snadná údržba.
Petr
Recenze nakupujícího heureka.cz
Vzhledem k počasí boty poslouží následující zimu
Recenze nakupujícího heureka.sk
Vyzerajú dobre. Je to darček, takže ešte neviem.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Praktické, teplé
Božena
Recenze nakupujícího heureka.cz
botičky teploučké
Martina
Recenze nakupujícího
Nejpohodlnější boty co jsem koupila za dlouhou dobu. Teplé, měkoučké, nepromokavé. Nosím v nich anatomické vložky do bot a super.
Líbí se
teplé
měkké
pohodlné
nepromokavé
prostorné
Renata
Recenze nakupujícího
Velice pohodlné boty objednala jsem si černé a šedé s tím že si asi nechám jen černé nakonec jsem si nechala oboje.Na takové se málokdy narazí děkuji Ovečkám
Líbí se
Pohodlná šířka i výška měkoučké nohy jsou jako v peřince ,velice doporučuji
Nelíbí se
Žádné
Hana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Jsem spokojená, uvidíme jak se osvědčí v změ. Cena přiměřená. Děkují za skvělou komunikaci a rychlé dodání.
Líbí se
Lehoučké a teplé, měkké, i pro halux.
Zatím jsem je venku nenosila, počkám na zimu. Vypadají skvěle.
Nelíbí se
Zatím nic.
Růžena
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní zpracování, vypadají moc pěkně
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Vyborne na zimu
Vladimíra
Recenze nakupujícího heureka.cz
Na ranní vycházky se psem ideální.Hřejí,dají se snadno čistit.Doporučuji.
Milada
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Skvělé teplé zimní boty
Marta
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
dobré zimní obutí
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
velikost odpovídá
pohodlné obouvání
beránek v celém prostoru boty
vodotěsné
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Velmi pohodlne, teplucke a lahke cizmy
Romana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Ač ve všech směrech pěkné botky, bohužel já mám úzkou nohu a nízký nárt, takže v nich plavu. Musela bych do nich dávat velmi teplé ponožky (což mi pak ztrácí smysl)
Líbí se
Vyteplené
lehounké
Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Nepromokavé a teplé boty.
Jaroslava
Recenze nakupujícího heureka.cz
Boty jsou krásné, musela jsem je však vrátit, mám vysoký nárt a neobula jsem je, škoda, moc se mi líbí.
Bc.Eva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Nelíbí se
Úzké a neodpovídají 39,spíš 38
Marie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
Spokojenost
Silvia
Recenze nakupujícího heureka.cz
Skvělé sněhule do zimy . Teplé, nepromokavé a super pohodlné. Cena za tu kvalitu skvělá a můžu jen vřele doporučit.
Líbí se
Teplé, pohodlné
Žádná
Květa
Recenze nakupujícího heureka.cz
super