Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Teplé
Bohumil
Recenze nakupujícího heureka.cz
Doporučuji, ikdyž se trochu třepí
Recenze nakupujícího arukereso.hu
Jako důchodce žiji na vesnici v rodinném domku + zahrada + sad. V chladném počasí je práce dost. Teplé oblečení je nezbytné.
Líbí se
Vlněné věci miluji už od dětství. Tehdy je pletla moje babička. Výrobky Bari jsou pohodlné, hezké a hřejivé. Vyhovují nám, od té doby jsem si objednala další.
Olga
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím nevyzkoušené zboží
Monika
Recenze nakupujícího heureka.cz
moc krásné a příjemné, teplé
Anonymní
Recenze nakupujícího zbozi.cz
krásné, teplé, příjemné
Olga
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
hezké a teplé dámské ponožky, příjemné na noze, stejný styl již nakupuji po několikáté
Ivana
Recenze nakupujícího heureka.cz
Opravdu velmi teplé, dost tlusté ponožky :) Pozor na to, že zmenší boty nejméně o 1 velikost!
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Design a kvalita
Simona
Recenze nakupujícího heureka.cz
Krásný motiv a příjemné.
Zdeňka
Recenze nakupujícího heureka.cz
teploučko, kvalitka
Anna
Recenze nakupujícího heureka.cz
kvalitní ponožky
Iva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Teple, prodysne, prijemne na noseni
Jiřina
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pěkný vzor, kvalitní materiál. Doporučuji.