Recenze nakupujícího heureka.sk
Ještě jsem je nezkoušel.
Recenze nakupujícího heureka.sk
Pokud vydrží alespoň tak dlouho jako ty původní, budu maximálně spokojen.
Líbí se
velikost mi sedí (použila jsem ji v zateplených kotníkových botách RIEKER místo původní, která se rychle opotřebovala).
Líbí se mi použité materiály (eva pěna + vlněná podšívka).
příznivá cena (10 €, abych ušetřil 100 € z mých bot)
Nelíbí se
Barefoot => musel jsem upravit šířku v oblasti malíčku podle původní vložky. Nebyl to žádný problém, jen je třeba s tím počítat při nákupu !!!