Darina

4.2.2025

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Ještě jsem je nezkoušel.

Robert

2.1.2026

Od zákazníka z oveckaren.sk

Zobrazit originál

Recenze nakupujícího heureka.sk

Pokud vydrží alespoň tak dlouho jako ty původní, budu maximálně spokojen.

Líbí se
velikost mi sedí (použila jsem ji v zateplených kotníkových botách RIEKER místo původní, která se rychle opotřebovala). Líbí se mi použité materiály (eva pěna + vlněná podšívka). příznivá cena (10 €, abych ušetřil 100 € z mých bot)

Nelíbí se
Barefoot => musel jsem upravit šířku v oblasti malíčku podle původní vložky. Nebyl to žádný problém, jen je třeba s tím počítat při nákupu !!!