Recenze nakupujícího
Líbí se mi to
Líbí se
Miluji tento kabát.....
Velikost je perfektní....velmi lehký a velmi pohodlný na nošení....
Ještě si ho chci pořídit v černé barvě.
Ziva
Recenze nakupujícího heureka.cz
Líbí se
konecne pekne suche teplo na cele telo. da se pres nej vzit i dalsi kabat, pokud je treskuta zima.
kapsa na prsou, bocni kapsy, dvoucestny zip
Nelíbí se
mohl by mit odepinaci kapuci
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Krásné, hřejivé,
Recenze nakupujícího heureka.sk
Líbí se
Pochoutky, teplucky, makkucky
Natalie
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kabát vypadá velmi hezky, není těžký. Jen jsem očekávala, že bude trochu hustší, ale je docela tenký. Přesto mi v něm bylo velmi teplo, když jsem si ho zkusila. Těším se na chladnější počasí, abych ho mohla vyzkoušet. Děkuji!
Miluše
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kabát krásný, ale bohužel ne tak teplý. Myslela jsem, že pokud je ze 100% vlny bude hřejivější. Musím mít pod ním svetřík, jinak je chladno na celé ruce od ramen dolů.