Kód: 3-00009-14-L

Čepice Merino KAMA AG11 - Gore-tex, Černá|L

Pletená čepice s nepromokavou membránou Gore-tex, vhodná i do extrémních zimních terénů.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:K A M A spol. s r.o.
Kategorie:Čepice
1.190 Kč

Popis


Pletená čepice merino s kšiltem ve spojení mezivrstvy GORE-TEX, je vhodná do extrémních horských podmínek, především díky její vysoké hřejivosti. Jedná se o vysoce funkční a současně technicky komfortní zimní čepice. Povrchová vrstva je tvořena ze 100% Fine Merino vlny firmy Schoeller, posílenou vodoodpudivou úpravou NANOtech.  Díky ovčí vlně merino poskytuje termoregulační vlastnosti, tudíž vysoce hřeje i když je vlhká a naopak. Při zvýšené sportovní námaze má vlastnost chladivou. Vhodná je i pro osoby alergické, jelikož ovčí vlna nepohlcuje prach. Mezivrstvu tvoří GORE-TEX® prodyšná nepromokavá membrána. Membrána je velmi jemná a tenká, kdy je schopna propouštět molekuly vodní páry. Tímto jsou definovýny dvě základní vlastnosti nepromokavost a prodyšnost.

 

 

Firma SCHOELLER® je kvalitní světový výrobce vlněných merino přízí pro sportovní oblečení a spoustu dalších podobných výrobků. Tato rakouská
 společnost je předním poskytovatelem přízí pro nabízené vlněné výrobky z ovčí vlny merino.
 

 

GORE-TEX® je speciálním produktem společnosti W. L. GORE & Associates GmbH. Český výrobce KAMA je jediným zpracovatelem nepropustných membrán GORE-TEX®, které jsou v ovčích výrobcích použity. V pletených čepicích jsou vložky z materiálu GORE-TEX® umístěny mezi dvěma vrstvami úpletu. Vrchním vlněným s vodoodpudivou úpravou a vnitřním syntetickým (Polycolon®), který transportuje tělesnou vlhkost vně.

 

KAMA A ÚDRŽBA

KAMA je česká rodinná firma, která úspěšně působí na trhu již 25 let. KAMA celé roky boduje s kvalitním propracováním výrobků z ovčí vlny, tzn. Pletené čepice, Norské svetry Deky z ovčí vlny jsou jejich hlavním směrem.

Údržba materiálu z ovčí vlny

Ruční praní
Tento výrobek je ideální prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázní max 30°C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby
nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání matriálu. 

Praní v pračce
Doporučujeme prát výhradně v programu na vlnu, který respektuje šetrnější praní.
Používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce tak i v pračce.

Sušení
Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30°C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Nepoužívejte aviváž!
Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.

Velikost: 
M-  50-56 cm
L-  56-62 cm

 

Hodnocení

Ověřený zákazník z Heureky
jsem rád, že i když pro důchodce za vyšší cenu jsem si koupil dobrou teplou čepici, která mi drží na hlavě. Jsem velmi spokojen. Již jsem udělal reklamu u svých nejbližších, protože je čepice opravdu výborná.
pohodlná sedí na hlavě teplá příjemná
snad ta cena (ale všechno něco stojí a kvalita to vyváží)
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top