Čepice merino pletená KAMA A02, Tmavě modrá | M

Kód: A02-3 Novinka Novinka
Využití materiálu, zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost.

Žádné hodnocení.
Výrobce: KAMA
Připraveno k odeslání
520 Kč , plus doprava
 
Čepice merino pletená KAMA A02, Tmavě modrá | M


Dámy a pánové pozor! Máme zde pro Vás skvělou novinku, kterou je UNISEX pletená čepice vyrobena českou firmou KAMA.

Tato pletená čepice v jednoduchém stylu, potěší každého správného horala, jelikož je vyrobena z ovčí vlny merino, která jak je známo není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti.
Tato moderní a především hřejivá čepice  je přímo jako stvořená pro lehké sportovní aktivity, ale i na běžné nošení.  Využití materiálu, zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost.
 

Využití materiálů u čepice A02

POLYCOLON® – Hydrofobní vlákno odvádějící vlhkost
Polycolon® je hydrofobní vlákno určené pro vnitřní části čepic a čelenek. Funkčnost vlákna spočívá v transportu vlhkosti směrem k vnější vrstvě, kde je odpařena. Má velmi dobré termoregulační vlastnosti a je o 40 % lehčí než bavlna.
Polycolon® navíc odpuzuje nečistotu. Je  vhodný pro aktivní sportovce, ale díky nedráždivosti i pro běžné nošení jak pro dospělé, tak pro děti.
Polycolon® v čepicích a čelenkách KAMA® je ta část výrobku, kdy vrchní barevný či vzorovaný úplet přechází uvnitř výrobku do 5–7 cm širokého bílého pruhu. V některých náročnějších modelech tvoří celou vnitřní partii čepice.

Použití materiálu - SCHOELLER® 

Firma SCHOELLER® je předním světovým výrobce přízí pro sportovní oblečení a mnoho dalších podobných výrobků.
Jedná se o rakouskou společnost, která je hlavním dodavatelem přízí pro námi nabízené vlněné výrobky KAMA®. 

NANOTECH úprava  -  Využitá nanoúprava propůjčuje úpletům výkonnou vodoodpudivost a samočisticí funkci.Nejedná se o potažení příze tenkým chemickým filmem, jako je tomu u starších typů repelentních úprav, ale o nanesení a pevné uchycení nanočástic na povrch vláken. Tyto nanočástice modifikují vlastnosti výsledného úpletu tím, že zmenšují plochu, na kterou mohou přilnout kapaliny a nečistoty. Ty se tak nemohou na povrchu úpletu udržet a lze je tedy odstranit například setřesením.
 KAMA je česká rodinná firma, která úspěšně působí na trhu již 25 let. Jedná se o abiciózní značku s vysokou kvalitou produktů, proto nikdy nebudek dostání v supermarketech mezi levným zbožím. Naopak KAMA je určena speciálně sportovním prodejcům zaměřeným na zkušené zákazníky. KAMA celé roky boduje s kvalitním propracováním výrobků z ovčí vlny, tzn. Čepice, Zimní svetry a příjemné deky jsou jejich hlavním směrem.
 

Údržba materiálu z ovčí vlny

Ruční praní
Tento výrobek je ideální prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázní max 30°C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby
nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání matriálu. 

Praní v pračce
Doporučujeme prát výhradně v programu na vlnu, který respektuje šetrnější praní.
Používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce tak i v pračce.

Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30°C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Nepoužívejte aviváž!
Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.

Velikosti - Rozměry
M
- 50-56cm
L - 56-62cm
XL-62-66cm

Specifikace
Barvy 6 Tmavě modrá
Vel čepice M
S tímto zbožím kupují Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.