Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

Ovčí vlna merino je antibakteriální a hřejivá

  • Ovčí vlna merino se získává střižením mladých ovcí ve fázi, kdy je ovčí vlna nejjemnější a současně dosahuje té nejvyšší možné kvality. Díky přirozeným vlastnostem merina jako např. termoregulace, jemnost a izolace jsou ponožky vhodné i pro alergiky. Merino vlna při náhlém oteplení, náročném výkonu či navlhnutí odpařuje veškerou vlhkost do ovzduší. Naopak v chladném, zimním podnebí je schopna dokonale hřát.

 

 

Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka
Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

Univerzální merino ponožky a podkolenky pro každého

  • Pro každodenní, běžné nošení jsou ideální Ovčí ponožky se zdravotním lemem, které jsou v ekonomickém balení po 3 párech. Tyto vyhřívané ponožky jsou tvarově uzpůsobeny i pro starší osoby, kdy speciální ponožky jsou přiměřeně přilnavé a lem dostatečně volný, neškrtící. Díky volnějšímu úpletovému lemu, jsou vhodné i pro diabetiky a osoby s problematickým krevním oběhem. Zajisté ale dobře poslouží i na turistické procházce. Dále ovčí podkolenky 3 ks jsou vyrobeny téměř stejnou formou, jako ponožky. Tudíž jsou také vhodné pro každého. Podkolenky jsou vhodné i na zimní lyžování, bruslení, turistika.

Merino ponožky pro sportovce

  • Výhodou u sportovních ponožek merino 2ks, je dokonalé propracování nejvíce namáhaných bodů chodidel, při náročných sportovních aktivitách. Z toho důvodu, mají ponožky zesílená místa v oblasti paty a špice tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí a komfort při chůzi či běhu. Při zvýšené fyzické námaze ovčí vlna merino absorbuje vlhkost a pot do ovzduší. Vhodné pro celoroční sporty.

 

 

Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka
Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

Merino ponožky do práce

  • Každý, kdo denně pracuje v náročném terénu ví, jak je komfort a především pohodlí velmi důležité. Pracovní ponožky merino 2ks jsou speciálně vyrobeny pro celoroční užití. Rozložení materiálů je uzpůsobeno tak, aby pracovní termo ponožky dokázaly na chodidle stabilně přilnout a zároveň si zachovat původní pružnost a tvar. Pracovní ponožky vlnka jsou jemné, zaručují vysokou prodyšnosttermoregulaci a odvod potu.

 

 

Vyrobeno v České republice

  • Zajisté oceníte, že ponožky od značky Vlnka jsou vyrobeny v ČR, za pomoci novodobých technologií a postupů.  U ovčích ponožek je výhodou, že jsou vhodné pro celoroční užití, jelikož v zimě hřejí a v létě mají schopnost téměř chladivou. Díky termoregulaci ponožek se chodidla nepotí a i díky tomu nedochází k nežádoucímu zápachu. Ponožky merino vyráběny na Vysočině s dlouholetou tradicí, kde je kladen důraz především na vysokou kvalitu při výrobě. Zakoupením tohoto výrobku, podpoříte českého výrobce

Mohlo by se Vám hodit