Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

Ovčí vlna merino je antibakteriální a hřejivá

  • Ovčí vlna merino se získává střižením mladých ovcí ve fázi, kdy je ovčí vlna nejjemnější a současně dosahuje té nejvyšší možné kvality. Díky přirozeným vlastnostem merina jako např. termoregulace, jemnost a izolace jsou ponožky vhodné i pro alergiky. Merino vlna při náhlém oteplení, náročném výkonu či navlhnutí odpařuje veškerou vlhkost do ovzduší. Naopak v chladném, zimním podnebí je schopna dokonale hřát.

 

Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

Univerzální merino ponožky a podkolenky pro každého

  • Pro každodenní, běžné nošení jsou ideální Ovčí ponožky se zdravotním lemem, které jsou v ekonomickém balení po 3 párech. Tyto vyhřívané ponožky jsou tvarově uzpůsobeny i pro starší osoby, kdy speciální ponožky jsou přiměřeně přilnavé a lem dostatečně volný, neškrtící. Díky volnějšímu úpletovému lemu, jsou vhodné i pro diabetiky a osoby s problematickým krevním oběhem. Zajisté ale dobře poslouží i na turistické procházce. Dále ovčí podkolenky 3 ks jsou vyrobeny téměř stejnou formou, jako ponožky. Tudíž jsou také vhodné pro každého. Podkolenky jsou vhodné i na zimní lyžování, bruslení či turistiku.

  • Dalšími námi velmi oblíbenými ponožkami v Ovečkárně jsou naše sibiřské merino ponožky. Krásně hřejou a jsou velmi pohodlné. Vidíte ten rozpálený krb na horské chatě, kde si u skleničky vína užíváte tu pohodu? Tak přesně v tuto chvíli budete potřebovat sibiřské merino ponožky :-)

Merino ponožky pro sportovce

  • Výhodou u sportovních ponožek merino 2ks, je dokonalé propracování nejvíce namáhaných bodů chodidel, při náročných sportovních aktivitách. Z toho důvodu, mají ponožky zesílená místa v oblasti paty a špice tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí a komfort při chůzi či běhu. Při zvýšené fyzické námaze ovčí vlna merino absorbuje vlhkost a pot do ovzduší. Vhodné pro celoroční sporty.

  • Pro sport, ale i každodenní nošení jsou nejlepší volbou oblíbené letní merino ponožky. Příjemně hebké a tenké ponožky z merino vlny nabízíme i jako kotníkové. Pokud rádi běháte, nebo hledáte ponožky, které si můžete obléct každý den at už kamkoliv budou tyto merino ponožky tím nejlepším co si můžete dopřát.

 

Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka
Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

Merino ponožky do práce

  • Každý, kdo denně pracuje v náročném terénu ví, jak je komfort a především pohodlí velmi důležité. Pracovní ponožky merino 2ks jsou speciálně vyrobeny pro celoroční užití. Rozložení materiálů je uzpůsobeno tak, aby pracovní termo ponožky dokázaly na chodidle stabilně přilnout a zároveň si zachovat původní pružnost a tvar. Pracovní ponožky vlnka jsou jemné, zaručují vysokou prodyšnosttermoregulaci a odvod potu.

 

 

MERINO PONOŽKY DO PŘÍRODY

  • Rádi rybaříte, chodíte na čundry a nebo jste myslivec? Tak to vám v Ovečkárně musíme doporučit naše lovecké ponožky z merino vlny. Kvalitní merino vlna udrží vaše nohy v teple i při náročných podmínkách. Kvalitní zpracování a zesílení míst v oblasti paty a prstů zajišťují dobrou odolnost těchto ponožek. Jejich zelená barva bude skvěle pasovat k vašemu oblečení pro tyto aktivity a vy se díky komfortu a teplu budete cítit mnohem lépe tam, kde je člověk nejraději - v přírodě. 
Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka
Proč nosit přírodní ponožky z ovčí vlny merino Vlnka

NERADI SE DOMA PŘEZOUVÁTE?

  • Bývá vám i přesto doma zima od nohou ? Co takhle elastické merino ponožky, které sedí krásně na noze díky elastickému materiálu a jsou celé z hřejivé merino vlny. Elastické merino ponožky jsou příjemným, hřejivým, ale hlavně nepostradatelným pomocníkem. Určitě si zamilujete i elastické merino podkolenky. To je opravdu hromada hebkosti a tepla až pod kolena. My v Ovečkárně jsme si je velmi oblíbili a někteří v nich dokonce i spí :-)

Vyrobeno v České republice

  • Zajisté oceníte, že ponožky od značky Vlnka jsou vyrobeny v ČR, za pomoci novodobých technologií a postupů.  U ovčích ponožek je výhodou, že jsou vhodné pro celoroční užití, jelikož v zimě hřejí a v létě mají schopnost téměř chladivou. Díky termoregulaci ponožek se chodidla nepotí a i díky tomu nedochází k nežádoucímu zápachu. Ponožky merino vyráběny na Vysočině s dlouholetou tradicí, kde je kladen důraz především na vysokou kvalitu při výrobě. Zakoupením tohoto výrobku, podpoříte českého výrobce

My z Ovečkárny vám doporučujeme

Přečtěte si dále