Máte dotaz? Napište nám na info@oveckarna.cz
Menu

Jak vybrat papuče na doma

Jak vybrat papuče na doma

obuv vybírejte vždy podle jejího využití

Na doma se vám budou hodit papuče, nebo bačkory, díky kterým se budou vaše nohy cítit jako v bavlnce. V naší nabídce najdete i i domácí obuv protiskluzovou, což ocení hlavně lidé v důchodu a lidé s kluzkou podlahou. Na podzim a zimu jistě oceníte papuče s ovčí vlnou, která vás bude příjemně hřát. Nebojte tuto obuv máme v pánských i dámských velikostech.

Jestliže rádi nosíte baleríny, můžete si je pořídit i v domácí verzi, aby vás hřáli ze všech stran. Vlněné baleríny jsou navíc hypoalergenní a proto nedráždí pokožku.

Při výběru dbejte na vhodnou velikost. V prvé řadě se řiďte naší velikostní tabulkou, kterou najdete u každé obuvi V následujícím kroku si doporučujeme změřit chodidlo od paty po špičku palce a připočíst 5 mm, aby měli prsty dost místa pro volný pohyb při chůzi. Správně zvolenou obuv pak už můžete pohodlně nakoupit a to online, nebo telefonicky na naší zákaznické lince.

 

Jak vybrat papuče na doma

A JAK VYBRAT DĚTSKÉ PŘEZŮVKY?

  • Dětské boty vybírejte obzvlášť pečlivě. Protože se dětská noha vyvíjí je velmi důležité dbát na správný výběr dětské obuvi. Správným výběrem obuvi v dětství předejdete problémům s chodidlem v dospělosti.

  • Nejen u dětské obuvi je důležité dbát na vhodný střih obuvi, aby se pěkně přizpůsobila noze.

My z Ovečkárny vám doporučujeme

Přečtěte si dále